Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Preporuka za internet provajdera u Beogradu
STRANA 1 OD 1
ramzesIII Preporuka za internet provajdera u Beogradu 27.03.2015. 21:21 T60877

status: user
broj poruka: 1017
Treba mi za svastiku, sto jeftinje, znaci ne mora nenormalna brzina, youtube, viber i ostalo...

Meni se ucinio kao povoljno http://www.kbcnet.rs/
Kakva su vasa iskustva?

PS. nameravam da kupim wifi router, valjda je to jeftinije ako sam montiram?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Kgm da.. 27.03.2015. 22:08 #588918

status: user
broj poruka: 3737
a koje opcije imaš??? Mislim, koje proajdere imaš u kraju???
support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, Sapphire 280X VaporX, Chieftec modular 750W, puno prašine.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp za to je ok kbc 28.03.2015. 03:32 #588942

status: user
broj poruka: 3466

Kad ti ne treba preskocis mesec dva tri i tako. Ovo oko wifi routera ne kapiram bas, kupis neki za soma dva dinara i povezes i cao.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: Preporuka za internet provajdera u Beogradu 28.03.2015. 10:40 #588951

status: user
broj poruka: 1329
Ja imam KBC Net WiFi servis na 5 GHz već jedno 3 godine i prilično sam zadovoljan. 10/2 paket ali je konstantno više od toga, nešto reda 15/3 kad nije gužva. Dobiješ i nešto IPTV sa tim, nije baš neki izbor kanala al ih ima svih domaćih. Pazi samo, to sa WiFi-em može da bude zeznuto u gradu i ako si na nižim spratovima. Antena/ruter mora da bude visoko i sa dobrom optičkom vidljivošću zbog visoke frekvencije mada imaju i repetitore na 2.4 GHz. Zovni ih , doći će da provere dali i šta može.
Ne treba ti ruter, neki jeftin access point je dovoljan za stan. Antena ima ruter treba samo network kabl do nje, može i sa napajanjem koje se dobija uz antenu plus switch ako hoćeš i žičanu mrežu.


:: Treba mi za svastiku, sto jeftinje, znaci ne mora nenormalna brzina, youtube, viber i ostalo..
::
:: Meni se ucinio kao povoljno http://www.kbcnet.rs
:: Kakva su vasa iskustva
::
:: PS. nameravam da kupim wifi router, valjda je to jeftinije ako sam montiram?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Ne kupuj sam 28.03.2015. 15:44 #588997

status: user
broj poruka: 1389
Ako ces na wireless provajdera, preporucio bih ti da sacekas na njih i uzmes sto ti oni preporuce. Normalno, trazi resenje u cenovnom opsegu koji tebi odgovara.

Gigabyte Z77M-D3H, i5 3570k
3x8GB ddr3 1333, SanDisk SSD 64GB, Win XP
Frontier DIVA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ramzesIII re.. 28.03.2015. 19:39 #589044

status: user
broj poruka: 1017
Hvala na odgovorima, inace adresa je na Kanarevom Brdu preko puta doma zdravlja.
Mene je najvise interesovalo da li valja kbc, izgleda da ce da zadovolji potrebe :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs