Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
crt
STRANA 1 OD 1
gman crt 21.10.2007. 19:17 T6104

status: user
broj poruka: 1111
da, da ja sam jos uvek u fazonu da je crt bolji od tft, plasma
hocu da uzmem wide flat crt sa pdrskom za hd
konkretan primerak koji sam ja nasao i koji mi cenovno odgovara je samsung slim fit wide hdtv dijagonale oko 30`
rezolucija je 1920*1080 (1080i), ima i kdmi prikljucke i sve ostale, podrzava digitalnu tv
ja bih ga koristio za gledanje tv programa, i naravno (zato ga najvise i uzimam) za igre
e sad pitanje je jel imao neko iskustva sa ovakvim tv-ima, posto sam ih ja video samo u izlogu ili na netu
da i i drugi (osim samsunga) proizvode ovakve tv
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 21.10.2007. 21:32 #30811

status: user
broj poruka: 1574
Ja imam Samsung slim fit od 32` sa podrskom za hdtv..sta te generalo zanima??


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman jel 21.10.2007. 23:55 #30828

status: user
broj poruka: 1111
tvoj wide, sto i nije toliko bitno
zanima me rezolucija i prikljucci
jel ima hdmi
i reci mi ono kakva je slika, jesi ti generalno zadovoljan sa njim
ovaj sto ja hocu ima i dva tuner-a, uz to i pip (slika u slici)
a nemam pojma napisi mi nesto sto ti mislis da bi trebalo reci coveku koji bi kupio taj tv
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 22.10.2007. 10:12 #30842

status: user
broj poruka: 1574
Da,wide je...Ima hdmi...Sto se tice slike,meni je ok,ali me nervira to sto su nasi svi programi i vecina stranih jos uvek prilagodjeni 4:3 televizorima i onda se slika razvuce,nije toliko problematicno za gledanje,ali su ljudi malo razvuceniji i siri nego sto bi trebalo..Takodje ima PiP,ali pazi da to trazis kada budes kupovao,jer ja kada sam kupovao bila su dva identicna televizora sa razlikom u ceni od 1000din,zato sto je jedan imao pip,a drugi ne..Znaci pazi to obavezno da ima...

Sto se tice njegove specifikacije,evo ti iz Tehno*arketa,gde sam ga ja kupio...btw,kada sam ga ja kupovao kostao je oko 55000 dinara...Sada za tu lovi imaju da se kupe odlicni LCD 32` televizori..pozz i ako te zanima jos nesto pitaj...

http://ser.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09024238


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs