Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Kupovina hardvera preko preprodavaca? (kupujemprodajem.com)
STRANA 1 OD 2  
Streumer Kupovina hardvera preko preprodavaca? (kupujemprodajem.com) 02.05.2015. 16:52 T61173

status: user
broj poruka: 11
Na kupujemprodajem vidim nekoliko preprodavaca koji nude nov hardver (sa garancijom) po cenama znatno povoljnijim nego u raznim Beogradskim radnjama.

U pitanju je valjda neka varijanta preko Madjarske jer vidim da su svi iz Vojvodine. Vidim samo pozitivne ocene na njihovim nalozima i to od pravih clanova sajta - dakle nisu u pitanju lazni nalozi napravljeni za potrebe nabijanja poena.

Da li je neko od vas imao iskustva sa ovim ljudima? Da li je neko prevaren?

Nije mi tesko da poverujem da ovaj biznis postoji, ali ne razumem kako se ostvaruje garancija u slucaju da hardver rikne - da li se stvar vraca u madjarsku, da li prepodravac prosto zameni uredjaj ili vrati pare?

Evo par primera pa mi recite sta mislite:

http://www.kupujemprodajem.com/Gigabyte-GTX970-G1-4GB-GDDR5-OC-Akcija-18016374-oglas.htm?filter_id=20400911

http://www.kupujemprodajem.com/Gigabyte-GTX970-G1-4GB-GDDR5-OC-wither-21199998-oglas.htm?filter_id=20400911

http://www.kupujemprodajem.com/Gigabyte-GV-N970G1-GAMING-4GD-GTX970-4GB-21829291-oglas.htm?filter_id=20400911

Ovo bi mi bas leglo jer bi se igrao 1080p sa ovom 970 pre nego sto 3.5 GB postane problem. Posle toga bih je prodao i zamenio verovatno za neki dolazeci 3xx model sa vise VRAMa. Platiti vise od 400 evra za nesto sto nece tri godine trajati kako valja mi je stvarno glupo, a ne bi me cudilo da igre za dve godine traze i 6 giga VRAMa za 1080p.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos1975 Covek ima 550 pozitivnih ocena, niti jednu negativnu 02.05.2015. 17:52 #592940

status: user
broj poruka: 417
i ti pitas `je li neko prevaren`? Sta mislis, kako je dobio sve te ocene, varajuci ljude, ili posteno radeci?
Sto se tice garancije, ako ti nesto ne daj Boze rikne, saljes njemu, pa on ostvaruje garanciju, pa ti onda on salje nazad. Uostalom, pitaj coveka licno, nista ne kosta.
Poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 02.05.2015. 18:13 #592943

status: user
broj poruka: 3974
Svake nedelje ista tema, baajoo mooj..

Ja ne bih smeo da se igram sa Madjarima, bolje daj suve pare domacim piliarima, i siguran si ako nesto crkne.
Takodje gtx 970 je slaba karta za tebe bajo, ti sto mislis da ona ima 3.5gb, za tebe iskljucivo neka 290/290X ili nova grejalica sto valjda stize uskoro, to je sigurna kupovina, i ako crkne, tu su domaci pilicari da ti izadju u susret.

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Originalan nacin (samo)reklamiranja? Prvi post, linkovi prema kup-prod... 02.05.2015. 18:15 #592944

status: user
broj poruka: 10987
Hmm, hmm, nacin, da, ali originalan, nece biti... Ne bi me zacudilo da se utvrdi kako postoji ``neka tajna veza`` tipa Fet/Milosh/hav0c/Streumer...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1d10t ... 02.05.2015. 18:18 #592945

status: user
broj poruka: 430
Sto bi se lik samoreklamirao kad ga na svim forumima, pa i na ovom, inace preporucuju clanovi sa po 10k+ postova?

AMD phenom II x4 955BE @ 3.7GHz / Raijintek EreBoss / GA-MA770-UD3 rev 2.0 / 3x2GB Kingston V ddr2 800MHz / PowerColor ATI 4870 1GB / 500GB Hitachi + 1TB WD black / Logitech g500/mx518 / iCEMAT II black pad / Logitech g230 / Samsung T220 x2.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Streumer Re: Covek ima 550 pozitivnih ocena, niti jednu negativnu 02.05.2015. 18:20 #592946

status: user
broj poruka: 11
`i ti pitas `je li neko prevaren`? Sta mislis, kako je dobio sve te ocene, varajuci ljude, ili posteno radeci?
Sto se tice garancije, ako ti nesto ne daj Boze rikne, saljes njemu, pa on ostvaruje garanciju, pa ti onda on salje nazad. Uostalom, pitaj coveka licno, nista ne kosta.`


Znas i sam da retko hardver zaista crkne. Monitori se vracaju zbog mrtvih pixela, graficke karte zbog rondavih ventilatora, coil whine i lose memorije. Pa i u ovim slucajevima cesto moras da dokazujes prodavcu u radnji da stvar nije bas po specifikacijama, pa prolazi servis gde vracaju u trave da li stvar radi ili ne pre nego sto konacno dobijes zamenu.

Ja vratim ovom defektnu kartu - i eto, zamisli i sam koliko problema tu moze da bude. Ne verujem da im ljudi puno i vracaju ove stvari, sasvim je moguce da ni jedan od njih nije morao do sada da se bavi garancijom.

Naravno da cu zvati i pitati, ali znam unapred sta cu cuti a bio bi glup da prosto poverujem eto tako na lepo lice. Zato i pitam. Ako je ovo sve legit, ne znam zasto upuceni ljudi uopste i kupuju po radnjama po debelo skupljim cenama. Eto na primer, ovaj 970 G1 ti dodje 415 evra kod Duocoma, pricamo o znatno vecoj ceni - i jos ne dobijes ovu igru sa poljskim kurvarom. Na koji nacin ovi dolaze do ove robe ovako jeftino je i pitanje, da li su Madjari zaista toliko jeftiniji?

I kako vam radi ovaj quote na ovom forumu, leba mu heftam.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dantes imam ortaka koji je kupovao 02.05.2015. 18:31 #592948

status: user
broj poruka: 492
kod doticnog na KP i rekao je da je sve bilo uredu. Sto se grafe tice kaze da se poruci ponedeljkom i stize u ns u cetvrtak . onda moze da ti posalje kurirom i tad platis ili da odes licno da preuzmes robu i tad platis. ne cimam se nesto oko garancije posto mi je grafa potrebna samo do Pascal-a a onda cu je ortaku prodati jeftino polovno i sebi uzei novu nvidia pascal grafu i miran.

GPU History:
NvidiaMX440
Club 3D9250
Foxconn7600GT
MSI9600GT
MSI GTX660Ti PE OC
GPU Future:
MSI GTX970 Gaming OC - > Coming soon very soon :D
https://www.youtube.com/watch?v=He9-p7f3DEA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Streumer Re: ... 02.05.2015. 18:35 #592949

status: user
broj poruka: 11
Jeb`ga, pogledao sam po forumu malo, nisam nasao temu o ovome. Nisam ni na jednom forumu zapravo nasao da se prica, zato mi jos vise sumnjivo ovo bilo.

Pa i 290x je slaba karta za mene ako cemo tako. Kad se 970 odpanji, rali bolje na 1080p od odpanjenog 290x u skoro svim ovim novim govnarijama. Pricamo o razlici od 5~10 FPS u tom ispod-60 rangu gde je i bitno. I jos radi hladno ko limunada pa necu morati da ga struzem sa kucista kad se istopi leti jer nemam klimu u sobi.

A 3.5 stvar - pa gledaj ovako. Kad nagrnu igre da traze vise od 3.5 VRAMa na 1080p:

1) Vrlo verovatno cemo sa ovih 3 giga proseka da letimo pravo na 5 i 6, ne verujem da je 4 giga ista veca garancija od 3.5. Cisto nagadjanje, da, ali ako ovaj Frodo of Mordor jede 6 VRAMa za dorucak i Dying Light ne zaostaje mnogo za njim i tera dodjavola i 290x isto tako - znas gde to vodi. A imas i ova nagadjanja da ce 980 Ti doci sa upravo 6 giga VRAMa. Uostalom, nije ni mnogo bitno. Ovaj Mordor zapravo fino i radi sa tim DLC texturama na 970 i ne pravi stutter ljudima. Sta ja sad tu da zakljucim?

2) Igre nece postajati zahtevnije samo u smislu memorije, nego i u svakom drugom pogledu. Kad VRAM kapacitet 970-ice postane problem, postace i sve ostalo te ionako ce biti vreme za upgrade. O 290x i da ne pricam. To ti je makar neka moja teorija kojom opravdavam ovu 3.5 GB prevaru jer mi u svakom drugom pogledu 970 deluje bolji izbor od 290x. Brze radi na mojoj rezoluciji, sve DX 11.3 zavrzlame sto ce u jednom trenutku i biti bitno valjda, manje se greje - i jos cu moci bolje da ga prodam kad dodje vreme.


:: Svake nedelje ista tema, baajoo mooj..
::
:: Ja ne bih smeo da se igram sa Madjarima, bolje daj suve pare domacim piliarima, i siguran si ako nesto crkne.
:: Takodje gtx 970 je slaba karta za tebe bajo, ti sto mislis da ona ima 3.5gb, za tebe iskljucivo neka 290/290X ili nova grejalica sto valjda stize uskoro, to je sigurna kupovina, i ako crkne, tu su domaci pilicari da ti izadju u susret.
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 02.05.2015. 18:45 #592951

status: user
broj poruka: 3974
Torto brale, u sekundi sam ga prepoznao..

E sad ovako, da se ponovim po koji put..

Kupovina preko KP, bilo to iz Madjarske, Nemacke, preko Babe ili lorda sa ciganske buvlje pijace, isto je..
Cene su opravdano nize, Srbija je drzava pilicara i lopova, dok ostale su malo manje. Garancija je ostvariva, samo je pitanje na koji nacin, i to za neke predstavlja rizik, ali u pogledu ustede to je veliki plus. Lepo si rekao da se tehnika ne kvari, i to je tacno. Ako pazis i cuvas, moze da traje dugo, ako ne, cao zdravo, klasika, i naravno da ima razlike izmedju kupovine jeftinih i kvalitetno skupih stvari.

Ti posto planiras da se igras na 1080p i da tu kartu nakon malo posle vremena prodas, za tebe bajo moj je 280X, nudi ono sto zelis za kratko vreme da se igras, a posle mozes da kupis i avion ako hoces. GTX karta je za tebe pojam, ne bi se ti snasao sa njom, jaka je mnogo, iako kako ti kazes ima malo vrama.

A i sta se brines za zahtevnost igara, ako dodje vreme da 6gb bude minimum, svi cemo furati Titana X, opusteno. A i ja bih prvi voleo, taman da se otarasim kompa i predjem na konzolu i casual gaming, mada i ovako sam batalio igrice.

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Streumer Re: ... 02.05.2015. 19:00 #592952

status: user
broj poruka: 11
Kapiram sta impliciras i znam ja da je to u sustini 4 giga i da tih 0,5 radi sporije i da envidija sklapa onda magicni driver za svaku igru da lepo podeli potrosnju da ne bi doslo problema. Ali sta cemo u situacijama gde driver ne pomaze, gde neki Bethesdin Skajrim shit i Folaut modujes pa ono krene da vuce kako njemu padne na pamet i tebi igra postane slide show jer hoce da vuce iz sporijeg segmenta? Ali sve to mi i nije mnogo bitno jer mislim da mogu da se izvucem sa 970 pre nego sto sve krene u ludilo a jedina alternativa su mi 4 GB karte, sto i nije mnogo vece uverenje.

Iman novca da ulozim u 970, dobijem znatno bolji performans od 280x, zasto ne bih? Sad mi je cica presla nekako Inquisition na 560ti, bilo mi je tuga da je gledam kako se muci, valjalo bi bilo isprsiti se malo da sve lepo radi par godina. Uostalom, kad kazem prodam, ne misim sutra nego za 2~3 godine.

Ak` mi ne verujes za VRAM potrebe, pogledaj specifikacije konzola i koliko oni svog RAMa mogu da odvuku u te potrebe. Uzmi onda i u obzir da se ne optimizuje mnogo to za portove i vidis koliko je sati. Ja mislim da je ovo lose vreme da se kupuje nova karta, ali muka mi je vise 3xx karte da cekam, kad dodje konacno nece mi penzija biti dovoljna da to kupim.

Ali sve to na stranu, vidim da ste me prepoznali, sta da se radi, brisi temu. Ocekujem muriju na vratima za par dana, sad ko hoce nesto od inventara koji imam pri sebi nudim na kilo pa se javite.

:: Torto brale, u sekundi sam ga prepoznao..
::
:: E sad ovako, da se ponovim po koji put.
::
:: Kupovina preko KP, bilo to iz Madjarske, Nemacke, preko Babe ili lorda sa ciganske buvlje pijace, isto je..
:: Cene su opravdano nize, Srbija je drzava pilicara i lopova, dok ostale su malo manje. Garancija je ostvariva, samo je pitanje na koji nacin, i to za neke predstavlja rizik, ali u pogledu ustede to je veliki plus. Lepo si rekao da se tehnika ne kvari, i to je tacno. Ako pazis i cuvas, moze da traje dugo, ako ne, cao zdravo, klasika, i naravno da ima razlike izmedju kupovine jeftinih i kvalitetno skupih stvari
::
:: Ti posto planiras da se igras na 1080p i da tu kartu nakon malo posle vremena prodas, za tebe bajo moj je 280X, nudi ono sto zelis za kratko vreme da se igras, a posle mozes da kupis i avion ako hoces. GTX karta je za tebe pojam, ne bi se ti snasao sa njom, jaka je mnogo, iako kako ti kazes ima malo vrama
::
:: A i sta se brines za zahtevnost igara, ako dodje vreme da 6gb bude minimum, svi cemo furati Titana X, opusteno. A i ja bih prvi voleo, taman da se otarasim kompa i predjem na konzolu i casual gaming, mada i ovako sam batalio igrice
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Streumer Re: imam ortaka koji je kupovao 02.05.2015. 19:02 #592953

status: user
broj poruka: 11
Hvala za preciznu informaciju. Cekaj, dakle, ti si porucio od jednog od njih i sad cekas isporuku? Preko cega salje covek?

:: kod doticnog na KP i rekao je da je sve bilo uredu. Sto se grafe tice kaze da se poruci ponedeljkom i stize u ns u cetvrtak . onda moze da ti posalje kurirom i tad platis ili da odes licno da preuzmes robu i tad platis. ne cimam se nesto oko garancije posto mi je grafa potrebna samo do Pascal-a a onda cu je ortaku prodati jeftino polovno i sebi uzei novu nvidia pascal grafu i miran
::
:: GPU History
:: NvidiaMX44
:: Club 3D9250
:: Foxconn7600G
:: MSI9600G
:: MSI GTX660Ti PE O
:: GPU Future:
:: MSI GTX970 Gaming OC - > Coming soon very soon :
:: https://www.youtube.com/watch?v=He9-p7f3DE
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 02.05.2015. 19:11 #592954

status: user
broj poruka: 3974
Hahahaha!

Pazi ovako, ja sam uzeo kartu od Masta Fante, kesirao sam 330e, karta 300e i igrica 30e (jebo me Crew...). Pozoves coveka, narucis, kad se vrati sa robom, obavesti te, lepo sve to zapakuje sto je stvarno za pohvalu i posalje ti. Placas mu kako se dogovorite, ja sam u evrima, ali to sada nije moguce koliko sam upoznat jer kuriri vise ne primaju evre. Sve je stiglo u odlicnom stanju, testirao grafu, ima ovde negde tema sa utiscima i slikama cini mi se i od tada sve radi pefektno. I ta zahtevnost sto te plasi, meni je svaka igra radila odlicno, iako su drugi imali problema, sa istim cipom, da l` sam lucky ili ukenjan ne znam ali ja znam sta sam kupio i koliko sam ustedeo. Svaka naredna kupovina ce biti slicna ili preko dobrog prijatelja iz Nemacke, ovde kod nas vise nista.

Smrt domacim pilicarima! :D Ziveo Lord! :D

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Streumer Re: ... 02.05.2015. 19:27 #592956

status: user
broj poruka: 11
To je 280x sto si uzeo ili 970?

Ortak ima 280x, radi mu odlicno, ne zali se, verovatno se i ja ne bi bunio pa i da moram da smanjim koji detalj za par godina. Ali ako je vec stigla lova, reko 970 je dovoljno bolji da vredi dodatnog novca a pare koje bi ustedeo bi ionako isparile na svakodnevnicu i jos gore bile izgovor za dve pakle dnevno.

Ne brinem se previse zbog te 3.5 prevare, vec objasnio zasto. Kad postane problem kukao bih svejedno i sa 290x.

Dobro dakle, cela stvar zvuci pouzdano. Sad, jesi li pitao kako i sta oko garancije i sta ti je ovaj rekao?

:: Hahahaha
::
:: Pazi ovako, ja sam uzeo kartu od Masta Fante, kesirao sam 330e, karta 300e i igrica 30e (jebo me Crew...). Pozoves coveka, narucis, kad se vrati sa robom, obavesti te, lepo sve to zapakuje sto je stvarno za pohvalu i posalje ti. Placas mu kako se dogovorite, ja sam u evrima, ali to sada nije moguce koliko sam upoznat jer kuriri vise ne primaju evre. Sve je stiglo u odlicnom stanju, testirao grafu, ima ovde negde tema sa utiscima i slikama cini mi se i od tada sve radi pefektno. I ta zahtevnost sto te plasi, meni je svaka igra radila odlicno, iako su drugi imali problema, sa istim cipom, da l` sam lucky ili ukenjan ne znam ali ja znam sta sam kupio i koliko sam ustedeo. Svaka naredna kupovina ce biti slicna ili preko dobrog prijatelja iz Nemacke, ovde kod nas vise nista
::
:: Smrt domacim pilicarima! :D Ziveo Lord! :
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 02.05.2015. 19:29 #592958

status: user
broj poruka: 3974
GTX 970, 280X ne bi uzeo ni dzabe! :P (lozim ove AMD-ovce malo)

Garancije je normalno ostvariva, pozoves lika, kazes mu u cemu je problem, posaljes mu kartu ili odneses u stan ako si blizu NS-a, ostalo je na njemu, ili ti vraca istu, popravljenu, ili novu, prosto.

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Lepa reklama. 02.05.2015. 19:47 #592962

status: user
broj poruka: 819
Svaka cast.
http://valid.x86.fr/i32js6

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dantes @Streumer 02.05.2015. 19:51 #592964

status: user
broj poruka: 492
ortak taj moj Toma je kupio par stvari preko fantasta i kaze da nije imao nikakvih problema da je lik sasvim ok. drugar vanja je hteo da uzme monitor al mu je lik rekao da sa monitorima ne radi pa je odustao i uzeo ovde preko lokalne firme jedne. ja licno sam 99% siguran da hocu da uzmem 970 gtx ftw od evga koja je kod njega 395 evra,i najveverovatnije cu poruciti 11og il najkasnije 18og maja da imam za witchera posto ce se ova moja 660ti verovatno muciti na HIGH. pravo da kazem da witcher 3 ne izlazi pre win 10 i r9 300 serije sacekao bih i mozda uzeo radeona al posto ne mogu da izdrzim dva meseca da mi se witcher kiseli na GOG-u onda cu ici na Nvidia-u. jbg muka me poterala i imam samo jedan izbor.

GPU History:
NvidiaMX440
Club 3D9250
Foxconn7600GT
MSI9600GT
MSI GTX660Ti PE OC
GPU Future:
MSI GTX970 Gaming OC - > Coming soon very soon :D
https://www.youtube.com/watch?v=He9-p7f3DEA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 02.05.2015. 19:54 #592965

status: user
broj poruka: 3974
Ali Evgu? I ti si nalozen kao Masta Vlada na plasitiku i buku?

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Streumer Re: @Streumer 02.05.2015. 19:56 #592968

status: user
broj poruka: 11
Jebi ga, jedan je Witcher. Jos ti ga Nvidia da i dzabe pa ne moras da se ganjas sa patchevima na svedskom sajtu sa brodom nego ti GoG sve sam sredi.

Zasto uzimas bas EVGA? Da li je uopste moguce ostvariti onaj njihov upgrade plan kod nas u nedodjiji?

:: ortak taj moj Toma je kupio par stvari preko fantasta i kaze da nije imao nikakvih problema da je lik sasvim ok. drugar vanja je hteo da uzme monitor al mu je lik rekao da sa monitorima ne radi pa je odustao i uzeo ovde preko lokalne firme jedne. ja licno sam 99% siguran da hocu da uzmem 970 gtx ftw od evga koja je kod njega 395 evra,i najveverovatnije cu poruciti 11og il najkasnije 18og maja da imam za witchera posto ce se ova moja 660ti verovatno muciti na HIGH. pravo da kazem da witcher 3 ne izlazi pre win 10 i r9 300 serije sacekao bih i mozda uzeo radeona al posto ne mogu da izdrzim dva meseca da mi se witcher kiseli na GOG-u onda cu ici na Nvidia-u. jbg muka me poterala i imam samo jedan izbor.
::
:: GPU History
:: NvidiaMX44
:: Club 3D9250
:: Foxconn7600G
:: MSI9600G
:: MSI GTX660Ti PE O
:: GPU Future:
:: MSI GTX970 Gaming OC - > Coming soon very soon :
:: https://www.youtube.com/watch?v=He9-p7f3DE
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Streumer Re: ... 02.05.2015. 20:05 #592971

status: user
broj poruka: 11
Ok. Dakle taj lik je ovaj Fantastic?

:: GTX 970, 280X ne bi uzeo ni dzabe! :P (lozim ove AMD-ovce malo
::
:: Garancije je normalno ostvariva, pozoves lika, kazes mu u cemu je problem, posaljes mu kartu ili odneses u stan ako si blizu NS-a, ostalo je na njemu, ili ti vraca istu, popravljenu, ili novu, prosto
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 02.05.2015. 20:08 #592972

status: user
broj poruka: 3974
Da. Nazoves lepo i sve ga pitas sta te zanima.

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stefano Re 02.05.2015. 21:13 #592977

status: user
broj poruka: 587
Legit je lik, uzeo sam preko njega plocu i memoriju iz potpisa, sve je bilo fabricki seal-ovano i ispravno, dobijes garanciju njihovu. Nazovi ako te bas zanimaju detalji mada i sve mozes resiti preko KP poruka, nadam se da sam pomogao.

Intel Celeron G1820|ASRock Z97M Pro4|MSI GTX460 TFII SOC|Kingston HyperX Fury Blue 8GB DDR3|WD Green 1.5TB|Raidmax RX-535AP|Raidmax Hyperion|Samsung 2233 http://valid.x86.fr/ab6mt3
https://www.techpowerup.com/gpuz/3sxf3/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Streumer Re: Re 02.05.2015. 21:17 #592979

status: user
broj poruka: 11
Ok, hvala svima na informacijama. Odlucujem do sutra gde i sta uzimam pa javljam kako je sve proslo ako ikoga zanima.

Svima drugima koji misle da uzmu grafu sada, preporucujem da se strpe kako znaju i umeju da izadje 3xx i 9xx Ti varijante i da ne prolaze kroz ovaj pakao gde nista nije zaista dobar izbor.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re: 02.05.2015. 21:33 #592984

status: user
broj poruka: 609
Pohapsise sad neke sto rade madjarsku....bilo na tv pre neki dan...obrati paznju


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dantes gledao sam 03.05.2015. 00:49 #593034

status: user
broj poruka: 492
par review-ova i evga gtx 970 ftw 2.0 deluje legit. msi sam zadovoljan kako radi al bih da probam nesto novo nesto divlje :D GB sam cuo da uvek radi jedan vent minimalno osim ako sam ne roknes na 0 u afteru, a strix mislim da je losije od g1 i msi-ja sto se tice 970-ke.dobro da imam prilike uzeo bih galax il inno al njih nesto ne vidim da ima.

Toma je juce zvao Fantasta i reko mu je da je sve ok da on i dalje radi i da nije od tih sto su povatani u NS

@Streumer Uzimam jer sam zadovoljan review-ovima po netu i zelim da probam novog proizvodjaca,za plan pravo da ti kazem nemam pojma al kao sto sam rekao ne cimam se previse oko trajanja grafe jer pascal mi ne gine u 2016 ako se pokaze da ce imati sve ono sto je za sad samo tech talk.

GPU History:
NvidiaMX440
Club 3D9250
Foxconn7600GT
MSI9600GT
MSI GTX660Ti PE OC
GPU Future:
MSI GTX970 Gaming OC - > Coming soon very soon :D
https://www.youtube.com/watch?v=He9-p7f3DEA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rammadis ... 03.05.2015. 10:21 #593045

status: user
broj poruka: 95
Ono za hapsenje http://www.kurir.rs/crna-hronika/akcija-policije-u-subotici-i-ns-osmoro-uhapseno-zbog-sverca-televizora-i-tehnike-iz-madarske-clanak-1759337
Bas se pitam kakvo je stanje sa garancijom ako prodavac dodje u ovakvu situaciju...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus Re: ... 03.05.2015. 10:26 #593046

status: user
broj poruka: 4054

pa kako moze biti , ako imas papir iz prodavnice gde je kupljena (HU ,segedin , redje budimpesta), uzmes grafu u ruke , sednes u kola i odneses u prodavnicu , kad ti rese i pozovu , sednes opet u kola i odes po nju . sve o svom trosku .. sta tu nije jasno ..

ako je TV u pitanju - nikako .. neces proci nasu granicu bez pravljenja izvoznih papira

:: Ono za hapsenje http://www.kurir.rs/crna-hronika/akcija-policije-u-subotici-i-ns-osmoro-uhapseno-zbog-sverca-televizora-i-tehnike-iz-madarske-clanak-175933
:: Bas se pitam kakvo je stanje sa garancijom ako prodavac dodje u ovakvu situaciju..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646107.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs