Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
2 questions.....
STRANA 1 OD 1
alexi 2 questions..... 22.10.2007. 15:02 T6119

status: user
broj poruka: 677
Hm… 2 pitanja….
U upisivanju imena USER ACCOUNTa pri podizanju Windowsa mi se potkrala mala greska, da li mogu nekako da ga rename_ujem u Windowsu, I naravno, kako to da izvedem?
Drugo, da li je Altec_ov ATP3 toliko dobar kao sto se prica?
Danas sam se bas raspitivao u PC4you (na tu sam radnju prvu naleteo), cena je malo veca od 4500din, ALI…. Razlika izmedju cena ATP3 I ostalih Altec_ovih 2.1 modela je, pa mozda I drasticno velika, pa me to malo zabrinjava (naravno, gledam po cenama, zbog onoga sto se kod nas to kaze STO SKUPLJE TO BOLJE, sto I nije uvek tacno)…..?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 22.10.2007. 15:10 #30880

status: user
broj poruka: 1454

Idi u Control Panel i pod stavkom User Account imas opciju rename.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca Re: 2 questions..... 22.10.2007. 16:10 #30887

status: user
broj poruka: 1574
:: Hm… 2 pitanja…
:: U upisivanju imena USER ACCOUNTa pri podizanju Windowsa mi se potkrala mala greska, da li mogu nekako da ga rename_ujem u Windowsu, I naravno, kako to da izvedem
:: Drugo, da li je Altec_ov ATP3 toliko dobar kao sto se prica
:: Danas sam se bas raspitivao u PC4you (na tu sam radnju prvu naleteo), cena je malo veca od 4500din, ALI…. Razlika izmedju cena ATP3 I ostalih Altec_ovih 2.1 modela je, pa mozda I drasticno velika, pa me to malo zabrinjava (naravno, gledam po cenama, zbog onoga sto se kod nas to kaze STO SKUPLJE TO BOLJE, sto I nije uvek tacno)…..


ATP3 je najbolji sistem do 50 eura...jedini koj moze da mu parira je logitech x230...pozz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs