Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Galaxy Samsung S5 16 GB Charcoal Black
STRANA 1 OD 1
Error Galaxy Samsung S5 16 GB Charcoal Black 08.05.2015. 03:12 T61217

status: user
broj poruka: 133
Neogreban (bar ne vidljivo), nikad pao na pod, bleji u vitrini, sluzi da se pogleda mejl ili isfotka nesto, od 100% vremena koliko je sa mnom 89% je proveo u toj istoj vitrini, necu da zivim ko slepac i da se plasim da mi ne naprsne ona odvratna kamercuga, necu da mi se to vnogo izgrebe jer na zalost S6 me je razocarao iako mi je zelja da uzmem neki sa 64 GB kad malo cene prestanu da budu u hard core fazonu ali eto pitam cisto ovde za savet, da li da ga dajem za 250-280-300 evra ili da ga cuvam pa kad ako Bog da uzmem S6 uzmem da ga maltretiram malo zesce. Stalno je u `kurtonki` i ima foliju, brisem ga alkoholom i destilovanom vodom redovno, ne mogu vise oko jednog parceta go4neta da se opterecujem, ajde molim lepo dobre ljude da mi predloze neku O.K. cenu za to djubre, jeste fon i brz i jak i td itd itd, ali ako ja ne smem da se usudim da sebi dozvolim da mi rkne na pod koji ce mi taj fon, furacu GT-E1080W sa kojim u slobodno vreme igram fudbal i kosarku tako da ono...

Izvinjavam se na smarackom postu, i unapred zahvaljujem na konkretnim predlozima...

P.S. Garancija mu je do septembra iduce godine, sve regularno, papiri, racuni, ludila...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka Re: Galaxy Samsung S5 16 GB Charcoal Black 08.05.2015. 03:45 #593521

status: user
broj poruka: 1626
Pije se droga,a ?

Msi Z87 G45 Gaming + 4770k ES /Club 3d r9 280x Royal Queen/2x4gb exeleram black s. 1600 cl9/kingston v100 60 gb,WD blue 500gb + samsung f4 2tb.Samsung F2380.

:: Neogreban (bar ne vidljivo), nikad pao na pod, bleji u vitrini, sluzi da se pogleda mejl ili isfotka nesto, od 100% vremena koliko je sa mnom 89% je proveo u toj istoj vitrini, necu da zivim ko slepac i da se plasim da mi ne naprsne ona odvratna kamercuga, necu da mi se to vnogo izgrebe jer na zalost S6 me je razocarao iako mi je zelja da uzmem neki sa 64 GB kad malo cene prestanu da budu u hard core fazonu ali eto pitam cisto ovde za savet, da li da ga dajem za 250-280-300 evra ili da ga cuvam pa kad ako Bog da uzmem S6 uzmem da ga maltretiram malo zesce. Stalno je u `kurtonki` i ima foliju, brisem ga alkoholom i destilovanom vodom redovno, ne mogu vise oko jednog parceta go4neta da se opterecujem, ajde molim lepo dobre ljude da mi predloze neku O.K. cenu za to djubre, jeste fon i brz i jak i td itd itd, ali ako ja ne smem da se usudim da sebi dozvolim da mi rkne na pod koji ce mi taj fon, furacu GT-E1080W sa kojim u slobodno vreme igram fudbal i kosarku tako da ono..
::
:: Izvinjavam se na smarackom postu, i unapred zahvaljujem na konkretnim predlozima..
::
:: P.S. Garancija mu je do septembra iduce godine, sve regularno, papiri, racuni, ludila..
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Konstruktivan predlog.... 08.05.2015. 03:56 #593522

status: user
broj poruka: 864
Dakle, zameni tu vitrinu, ne telefon.
Staviš kadu umesto te vitrine, naliješ je vodom, ono... Ne ide fon da se potapa bez veze tek tako...
Što bih naglasio, ako me razumeš...?

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Almighty84 Re: Galaxy Samsung S5 16 GB Charcoal Black 08.05.2015. 04:32 #593523

status: user
broj poruka: 294
Nisu tebi sve daske na broju.... Glava kod cika doce malo na pregled a?


:: Neogreban (bar ne vidljivo), nikad pao na pod, bleji u vitrini, sluzi da se pogleda mejl ili isfotka nesto, od 100% vremena koliko je sa mnom 89% je proveo u toj istoj vitrini, necu da zivim ko slepac i da se plasim da mi ne naprsne ona odvratna kamercuga, necu da mi se to vnogo izgrebe jer na zalost S6 me je razocarao iako mi je zelja da uzmem neki sa 64 GB kad malo cene prestanu da budu u hard core fazonu ali eto pitam cisto ovde za savet, da li da ga dajem za 250-280-300 evra ili da ga cuvam pa kad ako Bog da uzmem S6 uzmem da ga maltretiram malo zesce. Stalno je u `kurtonki` i ima foliju, brisem ga alkoholom i destilovanom vodom redovno, ne mogu vise oko jednog parceta go4neta da se opterecujem, ajde molim lepo dobre ljude da mi predloze neku O.K. cenu za to djubre, jeste fon i brz i jak i td itd itd, ali ako ja ne smem da se usudim da sebi dozvolim da mi rkne na pod koji ce mi taj fon, furacu GT-E1080W sa kojim u slobodno vreme igram fudbal i kosarku tako da ono..
::
:: Izvinjavam se na smarackom postu, i unapred zahvaljujem na konkretnim predlozima..
::
:: P.S. Garancija mu je do septembra iduce godine, sve regularno, papiri, racuni, ludila..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 08.05.2015. 07:49 #593525

status: user
broj poruka: 9386
A ova tema treba da pali koga...?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo Re: Konstruktivan predlog.... 08.05.2015. 11:04 #593543

status: user
broj poruka: 3974
pametno, pametno.. :D

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: Dakle, zameni tu vitrinu, ne telefon.
:: Staviš kadu umesto te vitrine, naliješ je vodom, ono... Ne ide fon da se potapa bez veze tek tako...
:: Što bih naglasio, ako me razumeš...?
::
:: Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 08.05.2015. 11:10 #593545

status: user
broj poruka: 12785
Nikad mi neće biti jasni ljudi koji toliko značaja daju parčetu silikona i plastike.

Bolje da ne vidiš na šta liči moj Iphone 5S...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Error 08.05.2015. 11:15 #593546

status: user
broj poruka: 4866

Telefon treba da sluzi tebi, a ne ti njemu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 08.05.2015. 11:23 #593549

status: user
broj poruka: 3974
Pa cak i ja sto sam poznat po cuvanju stvari ne brinem ovoliko. Ovo je malo preterano, treba biti umeren. Ali evo ga i telefon i komp kao juce uzeti.. :P

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
quna ... 09.05.2015. 12:31 #593637

status: user
broj poruka: 1636
Udji u settings na telefonu i pod location services odstikliraj Agorafobia.

Ako si imao toliko para da bacis na obican telefon podrazumeva se da imas i da kupis isti takav ako se ovom nesto ne daj boze desi.


http://tiny.cc/My500px
i5 750 : cm 212+ : ga-p55-usb3 : 2x2gb geil black dragon : powercolor 7850 1GB : kingston v300 120gb : samsung f3 500gb : seagate 1tb : creative x-fi : corsair tx650 : xigmatek asgard : benq g2750 : hama urage exodus : a4tech

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs