Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Speed Fan problem
STRANA 1 OD 1
urosk Speed Fan problem 23.10.2007. 10:20 T6132

status: user
broj poruka: 462
Nedavno sam instalirao ovaj programcic i bas je koristan, pokazuje broj obrtaja ventilatora i temperature svih komponenti. Medjutim primetio sam da mi je jedna vrednost pregrejana tj, upaljena je mala vatrica pored i pise temp: 90 C sto je prilicno visoko zar ne. E ta vrednost mi pise za neki internal temp i kad odem na configure on kaze da je to neki nforce 2 bus... Sve ostale tmperature su ok, cpu, grafika, hdd, osim te vrednosti! E sad ja sam otvorio kuciste i ispipao sve komponente kao i plocu i sve je ok, nista nije previse vruce cak je i pasivno hladjenje na asus mlako ako ne i hladno! Da li je to mozda neka greska u ocitavanju doticnog programa, i kako to jos mogu da proverim?! A ako je to starna vrednost onda da preuduzmem nesto pod hitno jer neverujem da je to normalna temperatura za neki bus(most) sta mu vec to dodje na ploci!

Konf: Asus m2n-e, amd x2 5600+, asus 8600gts, 2x1g geil i hdd 250g, 550w lc, 2x80mm coolera.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psyman dali 23.10.2007. 10:32 #30981

status: user
broj poruka: 1046
si se registrovao tj dali podrzava tvog asus-a?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tmservis problem je verovatno u tom tvom prg. 25.10.2007. 14:48 #31200

status: user
broj poruka: 35
ASUS daje svoje `monitoring` programe koji su upareni sa plocom i ako ti je to od interesa,koristi to sto si dobio na CDu.To inace nije samo vizuelna kontrola vec tu mozes i da `zadajes odredjene granicne vrednosti po zelji odnosno potrebi.NE KORISTI `indijanske programe`.Pitanje je da li taj tvoj prg. uopste ima u svojoj bazi tvoju plocu..........a MOZDA je i greska u ocitavanju........vidi
Beograd,

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs