Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Kako me je iPod nano istraumirao?
STRANA 1 OD 1
Error Kako me je iPod nano istraumirao? 28.05.2015. 23:21 T61381

status: user
broj poruka: 133
Kupim danas neke full sluske i posto su studijske aj reko da vidim kako se koji od uredjaja cuje na njima. I isprobam neke telefone, laptop itd, i dodje red na iPoda. Trazi po kuci, ubi se trazeci, ama nema pa nema, u zemlju propao.
Tek onda se setim da se kaci stipaljkom za garderobu i videh kako mi visi na majici.
Jabuko bem ti sve.
Inace jedini Apple-ov uredjaj koji valja je iPod nano onaj najmanji, ovo ostalo, telefoni i tablete, pogotovo komp, ne bi pa sve i da imam para za najjaci iMac. Jer brate 20 godina pred Micro$oftom je dobar staz :)
Ah da, Android... Ko da je pravljen u Lazi Lazarevic
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Zaheb 29.05.2015. 00:08 #595215

status: user
broj poruka: 1389
Nisu svi iz ustanove iz koje si pobegao... :)

20 gosina pod M$, znaci da toliko godina kaska za novim stvarima, kasni da se ukljuci na internet, kasni za tablete, mobilne... Inovativni su jedino u domenu licenciranja delova softvera, pa ti treba hebeni MSXY da bi znao sta normalnoj osobi zaista treba...

Gigabyte Z77M-D3H, i5 3570k
3x8GB ddr3 1333, SanDisk SSD 64GB, Win XP
Frontier DIVA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 Re: Kako me je iPod nano istraumirao? 29.05.2015. 00:48 #595216

status: user
broj poruka: 938

verovatno si i koristio samo taj Ipod nano od svih Apple proizvoda, kad si zadovoljan samo sa njim. :D

:: Kupim danas neke full sluske i posto su studijske aj reko da vidim kako se koji od uredjaja cuje na njima. I isprobam neke telefone, laptop itd, i dodje red na iPoda. Trazi po kuci, ubi se trazeci, ama nema pa nema, u zemlju propao
:: Tek onda se setim da se kaci stipaljkom za garderobu i videh kako mi visi na majici
:: Jabuko bem ti sve
:: Inace jedini Apple-ov uredjaj koji valja je iPod nano onaj najmanji, ovo ostalo, telefoni i tablete, pogotovo komp, ne bi pa sve i da imam para za najjaci iMac. Jer brate 20 godina pred Micro$oftom je dobar staz :
:: Ah da, Android... Ko da je pravljen u Lazi Lazarevi
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Cool Story Bro! 29.05.2015. 01:05 #595217

status: user
broj poruka: 2998



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Error Naslov 29.05.2015. 01:57 #595219

status: user
broj poruka: 133
@dorabi1: Pa evo ovako, jos 2005. sam neko vreme zajmio jedan debeli plavi ajpod sa hddom, tesko njesra. Zatim mi se dopala klavijatura na iPhone kecu kod koleginice sa faxa ali sam taj koncept mobilnih telefona nije (vise sam voleo nokijine digitrone) i onda na kraju poslednji susret sa iPhone 6 koji jeste i lep, lep je i 5S ali kad budu imali 80 GB (16+64) u sebi da se jave.
A nano je MAJKA, nema jaceg plejera.

@JovanZ : Hvala ako to stvarno mislis i pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Naslov 29.05.2015. 02:38 #595222

status: user
broj poruka: 12785

Prso si, pričaš o proizvodima koje nisi ni probao, ni imao, a po tvojoj logici su sranje.

Isto tako vidim ne znaš da je 5S dostupan sa 64GB a Iphone 6 sa čak 128GB...

:: @dorabi1: Pa evo ovako, jos 2005. sam neko vreme zajmio jedan debeli plavi ajpod sa hddom, tesko njesra. Zatim mi se dopala klavijatura na iPhone kecu kod koleginice sa faxa ali sam taj koncept mobilnih telefona nije (vise sam voleo nokijine digitrone) i onda na kraju poslednji susret sa iPhone 6 koji jeste i lep, lep je i 5S ali kad budu imali 80 GB (16+64) u sebi da se jave.
:: A nano je MAJKA, nema jaceg plejera
::
:: @JovanZ : Hvala ako to stvarno mislis i pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Error Re: Re: Naslov 29.05.2015. 08:03 #595226

status: user
broj poruka: 133
Ok, u pravu si, nisam koristio nista Apple-ovo osim ovog iPod-a nano koji je fenomenalna stvarcica. Verujem da Apple uredjaji jesu vrhunskog kvaliteta ali prosto ja imam neki svoj nacin razmisljanja. Prvo volim slobodu, slobodu da na telefon stavljam lecene aplikacije, slobodu da u njega gurnem ovu karticu o kojoj sam pricao u nekoj od proslih tema, slobodu da izvadim bateriju ako se nesto ne daj Boze uzme da pregreva ili baguje na ikoji nacin i to je to. iMac, njihove laptopove, tablete, i ostalo stvarno nisam imao priliku ni da vidim a kamo li da sednem za nesto od tih racunara. Kapiram ja tebe ali ti skapiraj mene, ja kad uzmem komp ja hocu da ja vladam tom masinom, da mogu da menjam grafu, cpu, ram, muziku, a ne da to dobijem spakovano u neki monitor. Hocu da mogu da stavim koji god ocu zaleceni OS na njega ili Linux.
Apple tu slobodu ne da. Rutovani android i te kako daje. Mislim da vise nema potrebe da raspravljamo.

A apropo toga kome je duzi i veci (S5 sa 64 GB vs 6S sa 128 GB), to ima 0.000431% korisnika i jednog i drugog telefona/modela.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 29.05.2015. 08:32 #595228

status: user
broj poruka: 9386
Rutovani Android to daje... A jailbreakovani iOs to ne daje? Drzi se ti svog iPoda Nano.
Ja sam se dugo razmisljao da uzmem iMac 27`, ali me je odbilo to sto nema stipaljku za majicu (fenomenalna stvar). Zato sam uzeo MBP 13`, em je bio jeftiniji em kul stoji kada ga zakacim na majicu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 29.05.2015. 13:49 #595256

status: user
broj poruka: 12785
Da, evo od 2007-me sa Iphonom, toliko puta mi je trebalo da izvadim bateriju jer mi je bugovao telefon :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: ... 29.05.2015. 16:06 #595266

status: user
broj poruka: 9386
I jos si morao da promenis 4x bateriju, zbog loseg kapaciteta...


:: Da, evo od 2007-me sa Iphonom, toliko puta mi je trebalo da izvadim bateriju jer mi je bugovao telefon :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Re: ... 29.05.2015. 19:40 #595278

status: user
broj poruka: 1620
...Ja verujem da je bar jednom cak i eksplodirala!


:: I jos si morao da promenis 4x bateriju, zbog loseg kapaciteta...
::
::
:: :: Da, evo od 2007-me sa Iphonom, toliko puta mi je trebalo da izvadim bateriju jer mi je bugovao telefon :
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor88 since 2007 29.05.2015. 20:15 #595280

status: user
broj poruka: 509
takodje nikada nisam imao potrebu da vadim batt iz ajfona nikada... mislim da sam samo jednom imao potrebu za `simulacijom` na iphone 3G kada je zablokirao ios 4.3.5 valjda i JB sa ubacenim MT-om :-D koji je demolirao 128mb rama :-D i jednostavno HOME+LOCK mi je resilo stvar :-D... sve u svemu od tada nikada nisam koristio cak ni to :-D

Intel i5 3570k
Intel DZ77BH-55K
16GB Hyperx @1600
120GB SSD


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 29.05.2015. 20:33 #595284

status: user
broj poruka: 2998
Meni se iPhone samo jednom ukocio
, ali u tako zgodnom momentu i tako zajebano da mi je bio komp potreban da ga restartujem, da mi je malo falilo da ne dobijem posao zbog njega.

Osim toga mi je savrseno radio. :)

Sa ipod touch-om 4. Generacije sam imao zaglupljivanja.l tu i tamo. Ali je iPad radio kao sat. Jedino sto mi iTunes i iOS nisu nikada lezali. Ali slazem se da apple pravi dobre uredjaje i reci da samo ipod nano valja je... Bezveze u najmanju ruku.

Ja licno preferiram android i otvorenost sistema, a i bio sam te srece da nisam imao ni jedan problem sa bilo kojim android uredjajem i jednostavno me sam android sluzi bolje od iOS-a, ali nikako ne bih rekao da su apple proizvodi djubre ili da je iOS ili OS X los operativni sistem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus ... 29.05.2015. 21:25 #595297

status: user
broj poruka: 4054

kolika pura toliki i ipod

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Error Znaci otvorila se jos jedna linija vatre 30.05.2015. 02:13 #595325

status: user
broj poruka: 133
Osim one na relaciji AMEDE-Intele evo i rata Apple vs ostatak sveta (pre svega Handroid)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 30.05.2015. 17:48 #595346

status: user
broj poruka: 9386
Jos si ti `zelen`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Error Re: 30.05.2015. 21:05 #595353

status: user
broj poruka: 133
E batac nemoj da te oduvam ovim excaliburom sa avatara :)
Nisam ni zelen ni crven ni plav, moju boju koze ameri zovu Caucasian.


:: Jos si ti `zelen
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 30.05.2015. 22:35 #595356

status: user
broj poruka: 9386
Zelen, zelen...
Ajde...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646119.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs