Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Kako skinuti slike sa sajta
STRANA 1 OD 1
fan Kako skinuti slike sa sajta 24.10.2007. 22:51 T6159

status: user
broj poruka: 33
Ali ne jednu po jednu, nego sve. Probao sam httrack i pica loader. Ili ja ne znam da ih namestim ili to ne ide baš najbolje. Httrack mi skine preko 1,2 Gb, a slike su sa ebay-a, što je suludo. Jel ima neko rešenje?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 25.10.2007. 00:42 #31172

status: user
broj poruka: 12057

Ako koristiš Firefox, instaliraj FlashGot i FlashGet download manager i kad dedno klikneš dok si na nekom sajtu imaš FlashGot All, i u njegovim opcijama izaberi šta hoćeš (možeš da odabereš recimo sve *.jpg sa te strane).

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 25.10.2007. 00:44 #31173

status: user
broj poruka: 12057

FlashGot (ekstanzija) : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/220

FlashGet (manager): http://www.flashget.com/en/download.htm

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mismi77 Da, da, da 25.10.2007. 02:31 #31180

status: user
broj poruka: 105
Imaš istu foru i sa Download Accelerator Plus ili skraćeno DAP. Kad ga instaliraš daje dodatnu opciju u Internet Exploreru.Naime desnim klikom na željenu sliku ti daje opcije Download with DAP i Download All with DAP. Pa onda dalje skidaš sve slike ili samo one koje ti izabereš. E sad dodatne opcije su ti Download now ili Add to queue tako da kad završiš sa surfom rokneš Resume All i završavaš posao sa skidanjem. To je to.
Take care now, bye,bye then.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs