Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
KOJI UPS
STRANA 1 OD 1
nenadva KOJI UPS 07.06.2005. 13:15 T617

status: user
broj poruka: 14

sta mislite koji UPS je najbolji kakav je Mustek 800pro mada mi mustek nije neka marka ali su dosta jeftiniji od recimo APCups-ova dali zaista ima velikih razlika,hvala svima unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SoneX UPS 08.06.2005. 10:03 #1601

status: user
broj poruka: 55
Kad se uzme u obzir da ces njega vrlo retko da koristis uzmi bilo koji,sada je retko pucanje mreze i padanja napona sem ako nismo u nekim planinskim predelima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
profilic trust 08.06.2005. 17:17 #1604

status: user
broj poruka: 41
Ja imam Trust od 600. Drzi struju oko 5 minuta (mada zavisi koji monitor i koju masinu imas). Nije los za sada. Mada najbolje je da nikad i nemas priliku da proveris koliko je dobar :). Za UPS Trust pise kao da se daje garancija na opremu prikljucenu na njega u vrednosti do 10000 EVRA, ali to vazi samo za zapad verovatno, a ne kad ga kupis ovde kod nas. Mada opet kad pise tako nesto moze da se pretpostavi da ce da zadovolji potrebe. I da, sto je jos verovatno bitno a to je cena. Ja sam ovaj platio nepunih 50 EVRA. APC-ov od 600 kosta 100 ako ne i vise.
Pozdrav.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Fencer ... 08.06.2005. 19:50 #1606

status: user
broj poruka: 217

Za osnovnu zaštitu od nestanka struje bilo koji radi posao. Međutim ako struja počne ozbiljnije da varira (pogotovo u +) ima da ti prosvira i UPS i komp. APC košta 100+evra S RAZLOGOM. Ako ozbiljno radiš na kompu i štitiš veoma važne podatke APC je jedini izbor. Za sve resto - 50evra UPS + 10 gajbi piva.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenadva Re: trust 08.06.2005. 23:06 #1615

status: user
broj poruka: 14


:: Ja imam Trust od 600. Drzi struju oko 5 minuta (mada zavisi koji monitor i koju masinu imas). Nije los za sada. Mada najbolje je da nikad i nemas priliku da proveris koliko je dobar :). Za UPS Trust pise kao da se daje garancija na opremu prikljucenu na njega u vrednosti do 10000 EVRA, ali to vazi samo za zapad verovatno, a ne kad ga kupis ovde kod nas. Mada opet kad pise tako nesto moze da se pretpostavi da ce da zadovolji potrebe. I da, sto je jos verovatno bitno a to je cena. Ja sam ovaj platio nepunih 50 EVRA. APC-ov od 600 kosta 100 ako ne i vise
:: Pozdrav
Sad sam gledao na netu taj model od 600 trust sto imas ti,ne izgleda lose mada izgled tu nije bitan,ali predpostavljam da je bolji od musteka,samo gde si ga kupio posto ga nema nigde ovde na berzi
pozdrav Nenad
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DraganS 600VA 09.06.2005. 22:49 #1621

status: user
broj poruka: 15
Ja imam Mustek 600VA Plus.
Drži 10 min. pri maksimalnom opterećenju (tako makar piše u priručniku). A najviše zavisi od monitora, koliko može da izdrži.
Takođe ima opciju da se sam isključuje, a i reguliše napon. A ima i sasvim lep program, koji se dobija uz njega.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
profilic trust 13.06.2005. 15:28 #1661

status: user
broj poruka: 41
Kupio sam ga u nekoj radnji koja sada vise ne postoji - zatvorena. Ni ja ga vise nisam vidjao. Ako negde slucajno vidim obavesticu.
Pozdrav.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs