Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Da li je moguce izvesti
STRANA 1 OD 1
lik7777 Da li je moguce izvesti 03.08.2015. 17:13 T61832

status: user
broj poruka: 283

Pozdrav ljudi iman 2 pitanja ako mi neko moze pomoci...

Uzeo sam onu promociju dok je bila u ikom u junu i sada imam 100 mega u sekundi internet...crko mi je stari linksysov ruter pa sam danas zameni za novi linksys e1200 ali ne mogu da dobijem nikako brzinu od 100mbit iako na ruteru pise brzine do 300mbit,...zvao sam ikom i onu su mi rekli postoo je e1200 N ruter da u praksi on moze da izbaci izmedju 50-70mbit da li je to istina? i da samo AC-ruteri mogu da izbacuju izmedju 80-100mbit al su oni svi preko 10000din

ako je ovo gore istina da li mozda postoji mogucnost da se na modemu razdeli lan kabl na dva i da jedann kabl ide direktno u komp gde bi onda dobijao maksimalnu brzinu a drugi da ide u ruter pa neka na wirelesu bude bilo kakva brzina?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs