Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
windows 10 cd rom problem
STRANA 1 OD 1
lik7777 windows 10 cd rom problem 07.08.2015. 12:39 T61855

status: user
broj poruka: 283
nestane mi cd rom posle update windowsa...pise da je diskonektovan i sakriven je u device menager-u...probao sam ono brisanje upper i lower u registiju al ne postoje ..jel ima neko neku ideju kako da popravim?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lik7777 re 07.08.2015. 12:57 #600552

status: user
broj poruka: 283

izbrisao sam update i radi opet sada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 07.08.2015. 16:09 #600561

status: user
broj poruka: 4225
koji si update obrisao ?

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Nebitno je, koji. Svaki ``u-p-d-a-t-e`` window$a je, zapravo... 07.08.2015. 23:41 #600600

status: user
broj poruka: 10985
``downdate``, a ``upgrade`` predstavlja siguran ``downgrade``.
Izuzev ako pod ``novinama`` i ``unapredjenjima`` podrazumevamo razne spijunske podprograme/servise cija je svrha cackanje i njuskanje po korisnikovom kompu u cilju saznavanja kojekavih pojedinosti o tome korisniku.
Trenutno, kratkorocni cilj majkro$ofta i njegovog Bilike-Saurona je uklanjanje ``daundejtovanih`` op sistema - XP-a, (mrtvorodjene) HastaLaViste, sedmojke i mrtvorodjenceta zvanog W8/8.1 Zasto? Zato sto spijuniranju smeta ``raznovrsnost`` a pogoduje ``uniformnost`` regija koje treba ``procesljavati``.
Dugorocni cilj je spijuniranje i zarada od strane USA vladinih agencija i proizvodjaca hardvera (narocito od Intela, NV-a i Dekintija) kroz prodaju izvesnih prava (setimo se samo legendarne prevare zvane WHQL driver signature) itd. itd.

Dve najstrashnije nocne more Bilija i bande su (bilo i ostalo):

1. hakerisanje lokalnih instalacija (na personalnom, single user kompu, kao i na ``kompanijskim``, ``umrezenim masinama``) cime se izbegava placanje odredjenih licenci i ``gase`` pojedini spijunski i gimmick servisi itd.
2. besplatni softver (jer sve, SVE, sto NE donosi novac TAMO NEKOME, ne donosi $ ni Biliju i bandi. I obratno.

Evo sta pokusavaju da izmajmunisu najnovijim hokus-pokusom:

-novi (novi?) op sistem ce VESTACKI da za sebe ekskluzivno veze DX12 (koji, ipak predstavlja ili ce predstavljati neki pomak u gaming-u). Drugim recima, nema NI JEDNE tehnicke (vec samo ``politicke``) smetnje da se novi DX implementira u sedmicu (kerneli su VISE NEGO DOVOLJNO slicni)
-prva godina koriscenja OS bice besplatna (besplatna?... ko ne plati na cupriji, hoce li platiti na mostu?). Taman toliko dugo da se proveri kako sve to funkcionise u praksi, da se uklone izvesni bagovi, da se prozru (i obezvrede) napori hakera - da se odradi jedan (a mozda i dva servisna paketa) i da se naplati puna cena za zadovoljstvo postovanog pucanstva (hmm, zadovoljstvo? ...kako za koga)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lik7777 re:re 08.08.2015. 08:56 #600605

status: user
broj poruka: 283
pravo da ti kazem nisam obratio nesto paznju jer sam imao iz update samo driver za zvucnu i 3 ona microsoft culmulative ili kako se vec zovu i sva tri sam izbrisao i sada radi mada cini mi se da je bio prvi koji sam instalirao

cisto informativno da proverim godinu dana ce biti besplatan w10?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs