Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
eeeeeeeeeeee........
STRANA 1 OD 1
uroshnet eeeeeeeeeeee........ 26.10.2007. 09:29 T6186

status: user
broj poruka: 1033
Ljudi, Pa izgubi zvezda.
Ja sam se sinoc tako iznervirao da je to uzas, a mogu da zamislim ljude koji navijaju za zvezdu. Golman je prva liga, al za prvu ligu tunguzije....


Ja sam, da mi to koljemo kume?!/b
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 26.10.2007. 09:58 #31255

status: user
broj poruka: 1574
Ma bio ja na tekmi..znaci ono je boles`...Taj lik ko da je prvi put stao na gol...Pa nije normalan...stvarno sam se iznervirao,ceo tim je odigrao na nivou sem je*enog golmana....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
uroshnet Golman.....! 26.10.2007. 10:42 #31258

status: user
broj poruka: 1033
Ne da su igrali nego otkinuli su ih. Golovi su za medalju. Dok su njihovi jebeno ulazili samo zato sto se lopta plasi imena Bayern! A golmana je*em u bulju.
Ne bi mu dao da skuplja lopte, covek kao da su mu rekli: E TI SI SPOMENIK I NEMOJ DA SE POMERAS!!! Bolje da su stavili saksiju da brani... a ne je*enog golmana.
Kad sam se toliko iznervirao zbog zvezde mogu da zamislim samo kako bi tek za partizan.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Golman.....! 26.10.2007. 10:52 #31259

status: user
broj poruka: 7761
Ovo za saksiju je odlocno...

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: Ne da su igrali nego otkinuli su ih. Golovi su za medalju. Dok su njihovi jebeno ulazili samo zato sto se lopta plasi imena Bayern! A golmana je*em u bulju
:: Ne bi mu dao da skuplja lopte, covek kao da su mu rekli: E TI SI SPOMENIK I NEMOJ DA SE POMERAS!!! Bolje da su stavili saksiju da brani... a ne je*enog golmana
:: Kad sam se toliko iznervirao zbog zvezde mogu da zamislim samo kako bi tek za partizan.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Re: Golman.....! 26.10.2007. 10:57 #31260

status: user
broj poruka: 729
:: Ne da su igrali nego otkinuli su ih. Golovi su za medalju. Dok su njihovi jebeno ulazili samo zato sto se lopta plasi imena Bayern! A golmana je*em u bulju
:: Ne bi mu dao da skuplja lopte, covek kao da su mu rekli: E TI SI SPOMENIK I NEMOJ DA SE POMERAS!!! Bolje da su stavili saksiju da brani... a ne je*enog golmana
:: Kad sam se toliko iznervirao zbog zvezde mogu da zamislim samo kako bi tek za partizan.
::

Najzad jedan normalan čovek. Ja sam zvezdaš ali sam se sa mojim ortacima grobarima kidao gledajući Partizan u ligi Šampiona i Uefe, jer je to SRPSKI tim. A ti isti moji ortaci sinoć me razbiše od zahebavanja. Šta drugo da im kažem osim: `Jasno mi je, radujete se jednom u 5 godina kad pobedite Zvezdu i jednom godišnje kad Zvezdu pobede slabi timovi kao Bajern, Milan, PSV, dok vi pobeđujete evropske veličine kao Petah Tikva...ne, Artmedija...ne, Dinamo Zagreb...ma ne, Velež...ali kako se ono sad zvaše...`
Šala. Ne treba ovo da se pretvori u Zvezda vs. Partizan raspravu...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mismi77 Taj golman 26.10.2007. 11:14 #31263

status: user
broj poruka: 105
Odavno je on za penziju. Jos pre jedno 2 godine. Sto li ga onda ona budala drzi u timu??? Je*beni Randjelovic.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dradisic golman 26.10.2007. 12:23 #31269

status: user
broj poruka: 271
reče neko: `golman je golman zato što nezna da igra fudbal`, a i setite se dok ste igrali fudbal u školi ko je stajao na golu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lama Zvezda koja vise ne sija 26.10.2007. 12:35 #31271

status: user
broj poruka: 166
O cemu pricate, strucnjaci? U redu, golman je kriv za treci gol, a KO JE KRIV sto je NAJBOLJI STRELAC Bajerna DVA PUTA BIO SAM ISPRED GOLA?!?!
I nije Zvezda igrala dobro, nego je Bajern igrao ocajno.
I nije Bajern bio srecan, nego je presudilo NEZNANJE Zvezdine odbrane.
Ja sam Zvezdas i boli me kad vidim kakvi sve majmuni nose slavni dres.
Kako je Zvezda uspela da nadje Portugalca koji ne zna da poveze dva pasa?
Kako je Zvezda uspela da nadje Argentinca koji ne zna da primi loptu?
Gaj je zombi koji moze da igra samo u Srbiji i nigde drugo.
Molini kapa dole, ostali MARS iz Zvezde.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 26.10.2007. 12:37 #31272

status: user
broj poruka: 1574
Pa on je valjda najstariji tamo medju njima..a prvi se usrao u gace..Prsto sam popizdeo kad sam video kako se ostali trude za svaku loptu,a ovi imali tri prekida i na svakom uboli go...Od 4 suta na go,3 su usla..pa de to ima...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca Re: Zvezda koja vise ne sija 26.10.2007. 12:38 #31273

status: user
broj poruka: 1574
:: O cemu pricate, strucnjaci? U redu, golman je kriv za treci gol, a KO JE KRIV sto je NAJBOLJI STRELAC Bajerna DVA PUTA BIO SAM ISPRED GOLA?!?
:: I nije Zvezda igrala dobro, nego je Bajern igrao ocajno
:: I nije Bajern bio srecan, nego je presudilo NEZNANJE Zvezdine odbrane
:: Ja sam Zvezdas i boli me kad vidim kakvi sve majmuni nose slavni dres
:: Kako je Zvezda uspela da nadje Portugalca koji ne zna da poveze dva pasa
:: Kako je Zvezda uspela da nadje Argentinca koji ne zna da primi loptu
:: Gaj je zombi koji moze da igra samo u Srbiji i nigde drugo
:: Molini kapa dole, ostali MARS iz Zvezde

Mogu ti reci da je Gaj odligrao sasvim solidno juce..uopste nije bio los,stavise jedan od boljih na utakmici...Za ove ostale se slazem..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lama Gaj 26.10.2007. 12:52 #31277

status: user
broj poruka: 166
::Mogu ti reci da je Gaj odligrao sasvim solidno juce..uopste nije bio los,stavise jedan od boljih na utakmici...Za ove ostale se slazem.

Nemoj da te zavara to sto je skinuo nekoliko lopti osrednjim igracima kao sto su Altintop ili Jansen.Sta mislis, da je igrao Riberi, ili da je Zvezda prosla u Ligu sampiona, kako bi onaj robot izlazio na kraj sa brzonogim tehnicarima?
Da ne pricam o tome da zadnji igrac odbrane ( sto Gaj jeste ) MORA da pokupi one lopte posle kojih su padali jeftini golovi.

UFFF
Koji k*@#$ se ja nerviram...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miguelinho e bas lepo... 26.10.2007. 12:55 #31278

status: user
broj poruka: 209

sto ste zapoceli ovu temu. i ja sam se mnogo iznervirao sinoc, ali... ako pogledamo nekoliko godina unazad, videcemo da zvezda gubi od uslovno receno vecih ekipa na isti nacin. cinjenica je da u budzetskom i organizacionom smislu ne moze da parira zapadnoevropskim, pa i mnogim juznoamerickim ekipama, ali u igrackom smislu ne zaostajemo mnogo. u evropi ima 15-20 ekipa koje su sigurno bolje od zvezde i partizana a ovi ostali su egal. pa kada bi nam liga bila posecenija i igraci bi imali motiva da igraju (kao da im pare nisu dovoljne :) ), a ovako je krs (uslovi na stadionima boze sacuvaj).ali, da ne pravim veliku digresiju, vracam se na temu. naime, na slican nacin smo ispali od lacija, da ne spominjem rendzers, ali i od mnogih osrednjih ekipa (sto bajern svakako nije) ranije. sinoc je ekipa igrala jako dobro, ne moze se upreti prstom ni u koga pa ni u randjelovica (stanite bar jednom na gol i probajte da branite takav centarsut gde lopta prolazi sve igrace i protivnickog napadaca na pola metra od tebe). cinjenica je da mi igramo ziheraski fudbal vec 10-12 god kako klubovi, tako i reprezentacija i da imamo preveliki respekt prema zapadnoj evropi. zato je zvezda i primila onakve golove sinoc. a kada nam klinac od 17 god odrzi lekciju iz taktickog fudbala, onda nasi ``strucnjaci`` treba da se zapitaju gde grese. pa bajern nije ocekivao da ce juriti gol zaostatka 15 min pre kraja. i umesto da ih dotucemo presingom na sredini, mi se u.....o u gace. eto. ja se raspisao. ne zamerite. u zdravlje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mismi77 Ma da... 26.10.2007. 17:41 #31298

status: user
broj poruka: 105
Sto jeste, jeste Migelinjo za skoro sve si u pravu ali nadam se da si video kako je lopta Ranđeloviću prošla ispod ruke. Nemoj mi reći da je bio težak šut nego da je golman seronja. Hoćeš da kažeš da on cele sezone prima teške šuteve??? Ima on momente kad dobro brani ali sinoć definitivno nije bio njegov moment.A da su se naši usrali to je standarno... Da mladi igraju bolji fudbal ni to nije ništa novo... A sećam se kad smo skandirali pre jedno 10 godina KOSANE ODLAZI, KOSANE ODLAZI!!! To vi deco moja ne znate. Dok sam ja studirao pratio Kosanovića koji je us*ao čitavu Zvezdinu sezonu. Hajd` kao sad je nešto naučio...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miguelinho @mismi77 26.10.2007. 17:58 #31299

status: user
broj poruka: 209
pa ja ni ne kazem da je randjelovic klasa, daleko od toga. ima iskustvo, ali ne i nesto vise. ja sam 14 god branio, pa znam kako je to nezgodan udarac. da je on malo mladji, verovatno bi refleksno odbranio, ali nije. medjutim, ne krivim ga nista vise nago kastilja koji je opusteno povukao nogu unazad i pustio loptu da prodje, i tutorica koji je ostavio klosea da markira randjelovica. eto. ali, kao sto rekoh, to su takticke cake, i naravno stvar mozga. a nemaju svi igraci crvene zvezde bas kefalo za taktiku. i to se uvek vidi protiv jacih protivnika. lako je protiv banata ili ofk-a. a za kosana si skroz u pravu. i nije nista naucio, samo je stekao manire. znam ga licno. po mom misljenju, muslin je bio najbolji strucnjak crvene zvezde u poslednjih 10-12 god. nego, da ne sirimo temu, ipak je ovo pc berza i forum za racunarske teme. ajd` u zdravlje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miguelinho @mismi77 26.10.2007. 18:00 #31301

status: user
broj poruka: 209
pa ja ni ne kazem da je randjelovic klasa, daleko od toga. ima iskustvo, ali ne i nesto vise. ja sam 14 god branio, pa znam kako je to nezgodan udarac. da je on malo mladji, verovatno bi refleksno odbranio, ali nije. medjutim, ne krivim ga nista vise nago kastilja koji je opusteno povukao nogu unazad i pustio loptu da prodje, i tutorica koji je ostavio klosea da markira randjelovica. eto. ali, kao sto rekoh, to su takticke cake, i naravno stvar mozga. a nemaju svi igraci crvene zvezde bas kefalo za taktiku. i to se uvek vidi protiv jacih protivnika. lako je protiv banata ili ofk-a. a za kosana si skroz u pravu. i nije nista naucio, samo je stekao manire. znam ga licno. po mom misljenju, muslin je bio najbolji strucnjak crvene zvezde u poslednjih 10-12 god. nego, da ne sirimo temu, ipak je ovo pc berza i forum za racunarske teme. ajd` u zdravlje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud /sdfah 26.10.2007. 18:36 #31303

status: user
broj poruka: 3737
Ex a atmosfera. Moram da se pohvalim da sam bio na severu. Koliko se secam poslednji put smo bacali rolne davne 1998 na derbiju(ispravite me ako gresim). Kod prvog gola masa me je ponela za stepenik nize, da bi kod drugog gola lik preleteo preko mene od radosti, i na kraju onakav bedak.
a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 26.10.2007. 19:42 #31314

status: user
broj poruka: 1574
Da...atmosfera je bila odlicna...ja sam bio na Jugu i stvarno sam uzivao...al ko sto rece pajsgudgud,na kraju bedak...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646119.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs