Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Win xp64bit or Win xp32bit
STRANA 1 OD 1
ljuki Win xp64bit or Win xp32bit 26.10.2007. 11:28 T6188

status: user
broj poruka: 324
Da li neko ima iskustva sa xp 64bit da li se primecuje neka razlika u radu. skinuo sam sa rapidshare-a xp 64bit ovaj mi je vec zaribao citavih 4 meseca u racunaru nije ni cudio windiws folder mi tezi 2.25gb da li je to puno ima podosta programa skinuo sve nadogradnje automatic update bio ukljucen nisam ni primetio
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vojabuba Win XP 32 SP2 26.10.2007. 13:39 #31280

status: user
broj poruka: 3
Do pre desetak dana sam koristio XP64 Pro i sad sam se vratio na standardni XP32Pro SP2.
Razlike u radu nema ama baš nikakve. Niti je brži niti stabilniji. Jedina razlika je što je nemoguć za nadogradnju u smislu šminke. Ni jedan Transformation pack ne radi. Što se programa tiče, rade svi ali ništa brže nego na 32. A osnovni problem su drajveri. Teško ih je naći za modeme, a posebno za TV kartice.
Moj predlog je WinXP32SP2.

Pozdrav!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vojabuba Win XP 32 SP2 26.10.2007. 13:58 #31282

status: user
broj poruka: 3
Do pre desetak dana sam koristio XP64 Pro i sad sam se vratio na standardni XP32Pro SP2.
Razlike u radu nema ama baš nikakve. Niti je brži niti stabilniji. Jedina razlika je što je nemoguć za nadogradnju u smislu šminke. Ni jedan Transformation pack ne radi. Što se programa tiče, rade svi ali ništa brže nego na 32. A osnovni problem su drajveri. Teško ih je naći za modeme, a posebno za TV kartice.
Moj predlog je WinXP32SP2.

Pozdrav!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst re 26.10.2007. 14:46 #31284

status: user
broj poruka: 2909
Koristio sam i jedan i drugi.Na XP 64 mi je render (MaxwellRender) radio oko 20% brze,ali nista drugo osim toga.
Sad trenutno koristim XP pro (32) i ovih dana treba da reinstaliram Win i planiram da instaliram na jednoj particiji XP pro za svakodnevnu upotrebu,a na drugoj 64 bit verziju koja ce mi koristiti samo za render.
Takodje sam imao problema sa programima za 64 bitnu verziju...kao da ih je neko sklonio sa neta i pola stvari nije htelo da radi ili moram da skindam pech za svakakve gluposti.
Mislim da je bolje da instaliras XP pro(32bit)...


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE ... 26.10.2007. 17:23 #31297

status: user
broj poruka: 5696
XP-64 je brzi i stabilniji ali malo funkcionalan. Ono sto na njemu radi radi zaista dobro. XP-32 nasuprot tome podrzava i babe i zabe...


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs