Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Kako narezati fail od 4.14GB
STRANA 1 OD 1
vaikiki Kako narezati fail od 4.14GB 27.10.2007. 14:59 T6209

status: user
broj poruka: 304

imam neki film (DIVx) od 4.14GB koji hocu da narezem ali cim pokusam da ga ubacim u nero krene da kuka kako ne moze da nareze fail veci od 2 GB u ISO F.S.
i moli me da prebacim u UDF ali kad ga natezem tako ni sam rezac koji je rezao ne ume da ga procita

ima li jos koji nacin da se ovo nareze i da radi normalno ili ci norati da seckam na manje delice???
pozz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 27.10.2007. 15:59 #31374

status: user
broj poruka: 12057

Nema drugog načina da narežeš u Nero-u fajl preko 2GB osim UDF kompilacijom. Rezao sam sa mojim NEC 4571 rezačem zilion takvih fajlova i nijednom nisam imao problema. Možda su falični ti prazni DVD ovi koje koristiš. Ili da malo update-uješ firmware rezača.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vaikiki re 27.10.2007. 16:30 #31375

status: user
broj poruka: 304


ja imam pionira 108 sta znam nisam do sad imao nikakvih problema sa rezanjem kojekakvih diskova s obzirom da sam novi firmware stavljao bas odavno ali pokusacu i to

Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Samo UDF 27.10.2007. 16:44 #31376

status: user
broj poruka: 7761
Ko sto ti je Bax2003 preporucio.
Za fajlove preko 2Gb samo UDF (F.S.) moze da prebaci taj limit, iso F.S. ti tu ne moze nista pomoci.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vaikiki re 27.10.2007. 22:06 #31404

status: user
broj poruka: 304



ma izgleda da je bilo do diskova (verovatno bi prvi odgovor resio problem mada nisam pokusao )ja sam pokusavao na nekim ????diskovma i verovatno firmware koji je bio nije znao za njih ali na verbatim sam narezo fino i radi
hvala u svakom slucaju
pozz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646182.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs