Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Balkan tube fest.
STRANA 1 OD 1
f0rever Balkan tube fest. 09.10.2015. 04:17 T62197

status: user
broj poruka: 3821
Da li je neko cuo za ovo? Odrzava se 24. u ovom mesecu, u principu, regionalni Youtube kanali dolaze u Sava Centar.

Bice neki program, koji u principu nije nista specijalno. Neki neafirmisani bendovi, neke gluposti poput: `top klipovi`, Yasterstain live`, `rap battle` i jos 1000 gluposti, vec prezvakanih pre milion i po godina.

Sad, ima jedna stvar koja nije glupost. Ima majke mi. Cena karata.

600 RSD - obicna karta.
2000RSD - VIP ulaznica - za male retarde, koji zele da vide svoje `jutjub-zvezde` u nekom kaficu u okviru sava-centra(navodno rasprodate!) LOL

Komentar Kovalske (isto neka regionalna jutjuberka), zasto su karte 600/2000:

`S obzirom da sam u organizaciji mogu da kazem da nisi u pravu. Kako si mislio da ulaznice u Sava Centar mogu biti besplatne? LOL pogledaj koliko kosta Sava Centar. Prvo: BTF je iznajmio CEO SAVA CENTAR, a ulaznice za jedan event za SAMO JEDNU SALU kosta 500 dinara, tako da pre nego sto hejtas, proveri informacije, u svom klipu sam baj d vej i objasnila zasto je cena karte tolika.

S druge strane, za Cecu, Mecu i Stanije imaju po 5k za karte, a sad hejtate za 600 din.. A iskreno, za sve sto sam zelela do sad u zivotu da idem sam stekala pare i nikad nisam trazila od mojih, tako da mislim da ljudi da zaista zele da dodju ce pokusati na sve nacine da dodju.

P.S. Ako imas para, sponzorisi ih pa ce spustiti cenu :D`

Zasto toliki hejt prema ovom eventu? Jer su organizatori usli u guzu Youtube kanalima, pa ocigledno odjednom im je sasvim normalno da cena za ovakav event bude 600/2000 dinara.

Svima je to sasvim normalno.

Licno nemam nista protiv event-a, ali imam protiv organizacije.

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Tugo: hejtas (hejtujes), event (valjda: ivent, pisi kao sto govoris) itd. 10.10.2015. 00:35 #604598

status: user
broj poruka: 10985
Stekla je pare `za sve sto je htela u zivotu`` samo nije stekla minimum znanja i domaceg vaspitanja (to nije dobila, a nije ni trazila od ``njenih``)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re 10.10.2015. 01:38 #604600

status: user
broj poruka: 2998
Lol, hejtanje i baj d vej. Od koga je stekala?

Smatram da jedna osoba koja ucestvuje u organizaciji bilo cega mora da se malo profesionalnije odnosi prema tome sto organizuje. Kada ovako nesto procitam.... Tuga.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: Re 10.10.2015. 12:17 #604635

status: user
broj poruka: 3821
Sta reci. Ocigledno im je zinula guza za profit.

Zamisli ti sad, ja hocu da dodjem sa bratom, sestrom i roditeljima na event, i plus, na primer, zivimo u Nisu.

Dakle, 5x 600 RSD? Plus karta, plus hrana.

Mhm. Event Youtube kulture. Oni imaju i kulturu jebote.

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: Lol, hejtanje i baj d vej. Od koga je stekala
::
:: Smatram da jedna osoba koja ucestvuje u organizaciji bilo cega mora da se malo profesionalnije odnosi prema tome sto organizuje. Kada ovako nesto procitam.... Tuga.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka KOJA LAZ 15.10.2015. 06:46 #605086

status: user
broj poruka: 1626
od 08. do 11. oktobra bilo je svetsko takmicenje u CS GO kod nas u Sava Centru.

Kgb je delio besplatne karte za sva 3 dana,ja sam uzeo zbog druga,al me je smaralo da odem...

Tako da laz i prevara za Balkan tube :-D


Msi Z87 G45 Gaming + 4770k ES /Club 3d r9 280x Royal Queen/2x4gb exeleram black s. 1600 cl9/kingston v100 60 gb,WD blue 500gb + samsung f4 2tb.Samsung F2380.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs