Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Sta uraditi ako mobini upadne u vodu?
STRANA 1 OD 1
miki200 Sta uraditi ako mobini upadne u vodu? 11.10.2015. 03:32 T62214

status: user
broj poruka: 99
Par saveta sta raditi ako se smart telefon pokvasi ili upasne u vodu, pa mozda nekad nekom zatreba:
http://www.datasolutions.rs/srp/blog/sta-raditi-kada-mobilni-telefon-upadne-u-vodu/


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re: 11.10.2015. 04:08 #604722

status: user
broj poruka: 2155

Upao meni u WC solju :D

Izvadio bateriju, i sve kartice, lepo obrisao spolja, pa tad primetio da usla voda unutra.
Uzeo srafciger u ruke odvrnuo sve srafove rastavio konektore i ploce i lepo obrisao, posle uzeo fen i lepo prosusio. Zapakovo ponovo, vratio srafove, kartice i bateriju i proradio ko nov da je ( manje od 30 min. ).

Sto je jos bolje kad sam ga otvorio video sam da konektor od ekrana nije lepo prikopcan na plocu tako da sam i to sredio jednim udarcem.

Kakav bre crni pririnac, so i ostale gluposti, otovriti i ocistiti i osusiti. Mozda to pomaze ako telefon stoji par sati u nekoj bari od pola metra.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: re: 11.10.2015. 04:47 #604723

status: user
broj poruka: 1118
Sta pis** pored bare pola sata...
http://valid.x86.fr/xctzay

::
:: Upao meni u WC solju :
::
:: Izvadio bateriju, i sve kartice, lepo obrisao spolja, pa tad primetio da usla voda unutra
:: Uzeo srafciger u ruke odvrnuo sve srafove rastavio konektore i ploce i lepo obrisao, posle uzeo fen i lepo prosusio. Zapakovo ponovo, vratio srafove, kartice i bateriju i proradio ko nov da je ( manje od 30 min. )
::
:: Sto je jos bolje kad sam ga otvorio video sam da konektor od ekrana nije lepo prikopcan na plocu tako da sam i to sredio jednim udarcem
::
:: Kakav bre crni pririnac, so i ostale gluposti, otovriti i ocistiti i osusiti. Mozda to pomaze ako telefon stoji par sati u nekoj bari od pola metra
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stefano Re 11.10.2015. 13:30 #604738

status: user
broj poruka: 587
Probao sam ovo jednom i mogu reci da je istina, telefon je proradio posle jednog dana u pirincu i bio totalno upotrebljiv.

Ali tokom vremena je pocela da mu crkava jedna po jedna komponenta.. Dali zbog ranijeg utopljavanja ne znam..

Intel Pentium G3258+CM Seidon 120V R2|ASRock Z97M Pro4|MSI GTX460 TFII SOC|Kingston HyperX Fury Blue 8GB DDR3|Samsung 850 EVO 250GB|WD Green 1.5TB|Raidmax RX-535AP|Raidmax Hyperion|Samsung 2233|CM Devastator http://valid.x86.fr/xh2zxz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs