Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Pomoc oko Filma...
STRANA 1 OD 1
medapanda Pomoc oko Filma... 12.10.2015. 22:00 T62229

status: user
broj poruka: 227
Treba mi naziv filma:

Radnja otprilike:

Valjda Amerikanac dolazi u neku evropsku zemlju(Mozda svetska,skotska tako nesto) kad sleti sa avionom docega ga taxi u kom je neki rus koji ce mi kasnije pomoci oko nekog hakovanja..A ceo film se odvija kako on dobija poruke na neki mobilni prati te poruke i ide po kazinima i osvaja pare..Secam se nekog kraljevskog slota ogromnog da je samo povukao i dobio pare..Jurio ga FBI,i valjda su skontali da je tako ubijeno nekoliko ljudi preko poruka i navuku ih da odrade sve i na kraju ih ubiju,da li ih voz udari kamion ili sta je jos bilo..A rus mu je kasnije pomogao da mu nabavi bubicu da cuje poruku u kazinu kad mu stigne jer je zabranjeno koriscenje mobilnog..I ne znam sta je jos bilo od scena..

Hvala unapred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Bilo na TV-u pre par meseci... 13.10.2015. 08:50 #604896

status: user
broj poruka: 7761

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs