Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Eset Smart Security 9
STRANA 1 OD 1
MACHINE Eset Smart Security 9 15.10.2015. 16:01 T62247

status: user
broj poruka: 5696
Da li neko ima neki patch/crack za ovo da se ne jure seriali? Da li ga neko koristi (v9)?

Hvala

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 15.10.2015. 16:23 #605115

status: user
broj poruka: 3104
Obrisao sam sto sam napisao. BoxMara radi samo od cetvrte do osme verzije, ali ovu novu devetku nece da izleci zbog novog sistema registrovanja koju ona ima.

Medjutim dosta se javilo da im lek ostao kada su updatovali sa osmice na devetku.

Nov nacin lecenja je samo sa serijskim brojem (koji sumljam da ce potrajati).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 15.10.2015. 19:49 #605142

status: user
broj poruka: 3104
Hm, meni ovo ne radi sa updatom. Elem poslao sam ti mail.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: ... 15.10.2015. 23:26 #605165

status: user
broj poruka: 5696
Hvala na kodu. Bas malo pre tebe sam generisao jedan i registorvao verziju.

Nisam korsito Eset nekih godinu dana. Iskreno sam odusevljen verzijoma 9 jer sistem bukvalno ne oseti AV a GUI je super. Okretnije se ponasa nego sa Microsoft Security Essentials 4.8 i Avast Business 2015. Naravno, njegova zastita je uvek bila nenadmasiva. Tako da za mene ide Eset a prijateljima Avast for Business 2015 sa centralizovanom Cloud konzolom :) avast je kao free resenje sasvim OK, ali ne mnogo vise od toga


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: Hm, meni ovo ne radi sa updatom. Elem poslao sam ti mail
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 16.10.2015. 00:22 #605174

status: user
broj poruka: 3104


Moj trenutni (nekompletni) zakljucak je samo da mi se UI ne dopada. Zauzece na HW nisam ni video, imam ga tek cetiri sata.

Gde si ti generisao?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 16.10.2015. 02:10 #605180

status: user
broj poruka: 3104
Gle sad sam tek primetio ovo `ESET Zaštita bankarskog plaćanja`. Nisam siguran ali izgleda je Eset sad sposoban da pokrece sve web browsere sa nekim preradjenim stvarima i podesavanjima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: ... 16.10.2015. 09:10 #605186

status: user
broj poruka: 5696
Da, ima

Inace meni je GUI bolji od ranijih verzija. Dobro, prilagodjen W8/W10 okruzenju. Ma najjaci adut je sto je on uvek u Top 5 koju god listu vidis.

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: Gle sad sam tek primetio ovo `ESET Zaštita bankarskog plaćanja`. Nisam siguran ali izgleda je Eset sad sposoban da pokrece sve web browsere sa nekim preradjenim stvarima i podesavanjima
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 16.10.2015. 09:39 #605189

status: user
broj poruka: 3529
Da se ubacim u pricu, i ja koristim NOD vec godinama i prezadovoljan sam njime.

Cisto jedan hint da probate na nekoj masini, imao sam dosta problema sa nekim korisnicima na poslu koji naravno nista ne citaju na netu vec samo klikcu ko sumanuti `OK`, `YES`, itd...., pa su non stop bili pod kojekakvim malverima, virusima i ko zna cega jos.
Smorih se od redovnog ciscenja njihovih kompova dok pre mesec-dva nisam probao i instalirao im `360 Total Security`, znaci AV ubija koliko je dobar, fluidan, i ne gusi masine uopste, a od tada niko od njih nista nije zapatio. Odlican je!
Inace koliko sam uspeo da vidim i informisem se, AV koristi definicije i same engine od dva AV-a, i to od Avire i Bitdefender-a, ja prezadovoljan, spasio me muka, pa eto, ako vam bude trebalo.
Vrlo je user friendly interfejs, jednostavan za koriscenje.

AMD FX-8350 + Noctua NH-D14
MSI 990FXA-GD80
Kingston 16GB 1600MHz Hyper Grey
MSI GTX780 Lightning
Dell U2412M + LG D2343 3D
SSD 840 EVO 250GB + WDBlack (1TB+500GB)
Thermaltake Urban S71 + CM V850
Creative X-Fi Titanium + Z-5500


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee drugovi 12.10.2016. 16:27 #624868

status: user
broj poruka: 570
jel ima neko resenje za ovaj eset 9 kako da se izleci ...nesto nece mara fix da radi?
moze na mejl ili ovde kako god ako zna neko

hvala.
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: ... 12.10.2016. 16:45 #624870

status: user
broj poruka: 18940
Tako je i za ranije verzije. Inace, moja preporuka da skinete najnoviji Tnod 1.6.0, to je jednostavan generator za S/N, koji zavrsava sve sam jednim pokretanjem, potrebno je da se tada ugasi zastita.


:: Hvala na kodu. Bas malo pre tebe sam generisao jedan i registorvao verziju
::
:: Nisam korsito Eset nekih godinu dana. Iskreno sam odusevljen verzijoma 9 jer sistem bukvalno ne oseti AV a GUI je super. Okretnije se ponasa nego sa Microsoft Security Essentials 4.8 i Avast Business 2015. Naravno, njegova zastita je uvek bila nenadmasiva. Tako da za mene ide Eset a prijateljima Avast for Business 2015 sa centralizovanom Cloud konzolom :) avast je kao free resenje sasvim OK, ali ne mnogo vise od tog
::
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
:: :: Hm, meni ovo ne radi sa updatom. Elem poslao sam ti mail
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Re: Eset Smart Security 9 12.10.2016. 17:28 #624874

status: user
broj poruka: 1492
Ljudi, godinama gledam kako bacate silne pare na hardware a stalno jurite lekove za AV programe.
Ja koristim NOD32 valjda već 15 godina i nikad nisam popio virus.

Dvogodišnja licenca za Eset Smart Security je celih 75,24 €, a za NOD AV 45,60.
Ja je plaćam već nekoliko godina i siguran sam da mi neće uleteti nikakvo sranje.
Licenca za NOD AV mi ističe u januaru 2017. i raszmišljam da pređem na Smart Security,
iako mi Private Firewall odlično radi posao.

Razmislite dobro da li ce isplati dati godišnje 23, odnosno 38 € da biste bili sigurni od virusa i malvera, kad već dajete tolike pare na PC komponente.

Eset software se kod nas kupuje na http://www.extreme.rs/

Pozdrav,
penzos sa Bulbuldera

P.S. Miloše, ovo se ne odnosi na tebe.

Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: Da li neko ima neki patch/crack za ovo da se ne jure seriali? Da li ga neko koristi (v9)
::
:: Hval
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Re: Eset Smart Security 9 12.10.2016. 17:29 #624875

status: user
broj poruka: 1492
Ljudi, godinama gledam kako bacate silne pare na hardware a stalno jurite lekove za AV programe.
Ja koristim NOD32 valjda već 15 godina i nikad nisam popio virus.

Dvogodišnja licenca za Eset Smart Security je celih 75,24 €, a za NOD AV 45,60.
Ja je plaćam već nekoliko godina i siguran sam da mi neće uleteti nikakvo sranje.
Licenca za NOD AV mi ističe u januaru 2017. i raszmišljam da pređem na Smart Security,
iako mi Private Firewall odlično radi posao.

Razmislite dobro da li ce isplati dati godišnje 23, odnosno 38 € da biste bili sigurni od virusa i malvera, kad već dajete tolike pare na PC komponente.

Eset software se kod nas kupuje na http://www.extreme.rs/

Pozdrav,
penzos sa Bulbuldera

P.S. Miloše, ovo se ne odnosi na tebe.

Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: Da li neko ima neki patch/crack za ovo da se ne jure seriali? Da li ga neko koristi (v9)
::
:: Hval
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
komshaa kod mene radi 12.10.2016. 18:01 #624878

status: user
broj poruka: 350
pe felie.....povremeno promenim kod i teraj.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee znaci 19.10.2016. 12:06 #625270

status: user
broj poruka: 570
koristite Tnod i radi i na eset security ?
Ajd da probam i ja

Pozdrav,
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646097.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs