Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Pitanje za stvarne i prave servisere
STRANA 1 OD 1
zeroycool Pitanje za stvarne i prave servisere 29.10.2007. 10:11 T6238

status: user
broj poruka: 36

Pozdrav svima. Interesuje me ima li ko od vas enkript kartice, t.j. zna li da ih koristi? Ja imam ENCPT 2 CARD REV 1.01
provalio sam znacenje pojedinih kodova ,ali nisam uspeo da provalim znacenje svih kodova. Molim vas ako neko ima knjizicu ili bilo kakvo uputstvo sa znacenjima sifara da mi nekako dostavi, ako mu nije problem. Moj mail je zeroy_coo@yahoo.com Hvala svima unapred jos jednom pozdrav svima...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE To neme veze sa time 29.10.2007. 17:37 #31564

status: user
broj poruka: 5696
da li je neko pravi ili kvazi serviser. To je prosto domen algoritama i struktura podataka i imanja ili nemanja tehnickog uputstva. Zamisli kada bih ja trazio od nekog da mi od rasutih i izmesanih busenih kartica na kojima je progaram iz FORTRANa nateram da isti i pokrene preko masine...potpuni paradox...


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs