Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Intesa Online
STRANA 1 OD 1
ZooLoo Intesa Online 17.11.2015. 12:23 T62427

status: user
broj poruka: 3974
Kao sto sam rekao, odlucio sam da ostanem pri svojoj dugogodisnjoj kartici, Visi Electron, nakacio je na PayPal, i rekoh da probam ovo njihovo online cudo (Intesa Online), da vidim kako i sta, i pokusam da napravim acc, i non stop mi govori kako mi LIB ili JMBG nije tacan.

Juce me pita gospodja da li koristim online cudo, ja rekoh ne, ali probacu i pitao sam je za LIB da li je isti kao onaj sto sam dobio jos prvi put kada sam je uzeo, kaze jeste, i njega znam, imam i papir pored sebe. Sad me zanima u cemu je fora, zasto nece da mi dozvoli da napravim acc, jer logicno da mi je JMBG tacan, znaci nesto je do ovog drugog. Tamo sam dao email, ali koliko vidim on mi ne znaci nicemu, bar sto se logovanja tice ili pravljenja/vezivanja acc-a, tako da verovatno sluzi da mi salju neke reklame i promocije ili nicemu ne sluzi.

Je l` negde gresim prilikom ovoga ili ne? I da li postoji mogucnost da je LIB promenjen i da moram da odem do njih opet da ga saznam.. :D

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi moje iskustvo 17.11.2015. 13:27 #607625

status: user
broj poruka: 844
Imam intesa online i imao sam isti problem kao ti. Imao sam neki LIB ali to je bio za ne znam sta a meni je trebao za ne znam sta. pa sam se cimao da odem do poslovnice da uzmem novi LIB koji iz ne znam kog razloga nisam dobio sa diskom.

U svakom slucaju pre nego sto bilo sta uradis cimaj im tehnicku podrsku do iznemoglosti pa tek onda idi u poslovnicu


https://www.youtube.com/watch?v=m6kFCNsnQpQ

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Intesa Online 17.11.2015. 14:33 #607630

status: user
broj poruka: 3730
A sto bre ne otvoris racun u Unicredit ?


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Kao sto sam rekao, odlucio sam da ostanem pri svojoj dugogodisnjoj kartici, Visi Electron, nakacio je na PayPal, i rekoh da probam ovo njihovo online cudo (Intesa Online), da vidim kako i sta, i pokusam da napravim acc, i non stop mi govori kako mi LIB ili JMBG nije tacan.
::
:: Juce me pita gospodja da li koristim online cudo, ja rekoh ne, ali probacu i pitao sam je za LIB da li je isti kao onaj sto sam dobio jos prvi put kada sam je uzeo, kaze jeste, i njega znam, imam i papir pored sebe. Sad me zanima u cemu je fora, zasto nece da mi dozvoli da napravim acc, jer logicno da mi je JMBG tacan, znaci nesto je do ovog drugog. Tamo sam dao email, ali koliko vidim on mi ne znaci nicemu, bar sto se logovanja tice ili pravljenja/vezivanja acc-a, tako da verovatno sluzi da mi salju neke reklame i promocije ili nicemu ne sluzi
::
:: Je l` negde gresim prilikom ovoga ili ne? I da li postoji mogucnost da je LIB promenjen i da moram da odem do njih opet da ga saznam.. :
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Compy Intesa Online 17.11.2015. 14:43 #607631

status: user
broj poruka: 245
Koristim IntesaOnline od 2007. godine i dosad sam imao samo jedan problem, isto u vezi LIB. Kada je 2011. ili 2012.godine nesto promenjeno kod njih u sistemu morao sam da resetujem nalog i tada mi je izbacivao da mi je pograsan LIB iako sam ga do tada koristio i sa njim sam otvorio nalog. Problem je resen tako sto sam u poslovnici trazio da mi daju ponovo LIB kao izgubio sam. Cak iako mi je sluzbenica samo napisala na parcetu papira i dala (inace je bio isti kao i prethodni) iz nekog razloga je nakon toga sistem poceo da ga prihvata normalno. Verovatno je na neki nacin osvezen ili tako nesto kad je usla u sistem da ga izlista. Pokusaj isto, samo sto za to moras otici u poslovnicu licno, nece da daju LIB preko telefona, maila, poruka. Na mail ne stizu nikakve reklame, vec izvodi sa racuna i kreditnih kartica ako tako zelis.


i7-950@3.6GHz/GA-EX58 Extreme/Kingston 12GB@1600MHz
Sapphire Radeon 7950 3GB Dual-X OC
OCZ ARC100 120GB/WD Caviar Green 2TB/Blue 320GB
LC Power LC6650GP3 v2.3 650W
Gericom GM2600/Philips 220E
Cyborg R.A.T.7/Microsoft Natural Ergonomic 4000

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 17.11.2015. 15:46 #607636

status: user
broj poruka: 3974
Dejzi, sta ce mi novi racun, ovaj mi je sasvim ok, bar sto se online kupovine tice. I sam online mod na njihovom sajtu mi nije toliko potreban, nego sam samo hteo da vidim na koju foru radi itd.

Ja sam odavno uzeo karticu, moguce da je nesto tako u pitanju.. Svraticu kada budem isao do grada do banke da vidim sta je problem. Nesto u vezi LIB-a je 100%, promenjen ili treba osvezavanje.. :D

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
time82 ja sam imao isto problema 17.11.2015. 17:13 #607642

status: user
broj poruka: 138
oko kreiranja naloga.na kraju sam uspeo nekako.kasnije sam imao problem da se ulogujem sa tacnim podacima zbog cega mi je nekoliko puta blokiran nalog pa sam morao praviti drugi.mislim da imaju neki problem sa javom.nesto se ubaguje i sve ode u majcinu.
tehnicka podrska im je ok.dopisivao sam se mailom i odustao bez svadje sa njima.posle nekog vremena zove me zena iz tehnicke podrske da pita da li sam uspeo resiti problem.prijatno sam se iznenadio.
sve se svodi na to da moras imati instaliranu poslednju javu.bar je tako bilo kod mene :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 17.11.2015. 21:17 #607654

status: user
broj poruka: 3974
Java mi je uvek up to date.. Oticicu kod njih pa cu da vidim u cemu je fazon..

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Ja 17.11.2015. 22:04 #607660

status: user
broj poruka: 914

problema nikad nisam imao mada imam samo devizni racun i internet karticu...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60285. Broj poslatih odgovora: 646199.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs