Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Pouzdana prodavnica za mob. telefone Bg
STRANA 1 OD 1
DrDoca Pouzdana prodavnica za mob. telefone Bg 12.12.2015. 18:47 T62598

status: user
broj poruka: 163
Ako neko ima neku preporuku, gde posteno rade i ne muljaju.
Uvaljuju polovne telefone kao nove, daju sumnjive gar i sl. ne zatezu ako dodje do rekalmacija. Ako uopste neko radi posteno u tom sektoru.
Kakav je He - -es iz Beograda npr?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peterpan Крштене радње 12.12.2015. 21:30 #609520

status: user
broj poruka: 776


Хермес исл у Балканској заобиђи у широком луку. Ваљају телефоне без царине, а теби издају блок рачун који по закону нема никакву гаранцију за купљен производ. При томе се ваде: Нисмо у ПДВ систему.

Једино где имаш гаранцију је уз важећи фискални рачун, али је зато и телефон скупљи. Па искалкулиши сам...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Крштене радње 12.12.2015. 22:27 #609523

status: user
broj poruka: 163
Pa cvene im nisu bas kao da telefoni nisu prosli carinu ne razlikuju se od onih na zapadu u radnjama.
NIsma bas najkbolje razumeo, ako oni ne daju fiskalni racun kakve to vbeze ima sa kupcem, oni kao trgovci mogu da plate kaznui ako ih ja prijavim da mi nisu izdali fiskalni racun


::
::
:: Хермес исл у Балканској заобиђи у широком луку. Ваљају телефоне без царине, а теби издају блок рачун који по закону нема никакву гаранцију за купљен производ. При томе се ваде: Нисмо у ПДВ систему
::
:: Једино где имаш гаранцију је уз важећи фискални рачун, али је зато и телефон скупљи. Па искалкулиши сам..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Re: Re: Крштене радње 12.12.2015. 22:38 #609525

status: user
broj poruka: 1130
Odgovor na tvoje pitanje je u stvari jednostavan i glasi : Bilo koja radnja koja ti izdaje fiskalni racun.
U Balkasnskoj zaobidji po pitanju mobilnih i okolne ulice tipa 1 svetlosnu godinu isto to vazi za bilo koju radnju koja ti ne izdaje fiskalni.. Bolje da platis 100 eura vise nego da zbog thih para izgubis i mobilni i puno zivaca ili da odes u ludaru ja sam imao islkustva sa takvima jednom i nikada vise!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ... 12.12.2015. 23:00 #609527

status: user
broj poruka: 3466



Ja ne razumem tu paranoju oko telefona i kupovine i muljanja, i zasto se neke gluposti zovu muljanje i da li je moguce da neko misli da muljatori stoje tu gde jesu jer bas muljaju?

Ja sam imao situaciju kada sam nekome bliskom nabavio telefon nov vakuumiran sve regularno, garancija preko mene ostvariva i cena bila 150e manje od regularne (nista kradeno) i zove gospodin posle 4 meseca pita jel se secam telefona sto sam mu prodao, ja kazem da secam se jel te lepo sluzi i dobijem odgovor upao mi u smesu za palacinke i crko i hocu da mi das novi takav. Eto, prijatna situacija.

Inace, telefoni se nabavljaju po nekim cenama, na koje se dodaje odredjena cifra i dobije se garancija. Onda se guraju po toj ceni. Prosto.

A nastavak je, proda se 10x s6 edge plus po 590e (novi, simfree, 64gb itd itd) i u garantnom roku se desi da 2 dodju sa problemom koji podleze garanciji (a zarada je od 10 prodatih komada dovoljna da se regulise 8 komada u najgoroj varijanti najgori kvar neki)

Mislim tesko je objasniti neke stvari ljudima koji nisu u tome i drze se one price svi varaju svi ovo i ono.

Pa ajde isto tako da pricamo sve zene su kurve i sta onda?

Ne moze neko da mi dodje i kaze e nema veze sto taj i taj radi 20god sa telefonima, ja znam za 5 nesporazuma i on je sad olos i bezite od njega. (Nista nisam rekao vezano za pomenutu firmu, pricam generalno)

I na kraju, izbegavam bilo koji vid trgovine i prodaje sa moje strane, nemam zivaca za to.

Sto mogu sa svojih 10 prstiju i nesto alata da popravim, to je to.


Jedan primer, muzicar, poznat, pre 4 meseca uzeo iphone6plus, dosao na reklamaciju, softverski problem, on ne zna sifru od mejla i ajklauda i ja sam mu kriv sto mu nisam naglasio da ako zaboravi sifru fakticki gubi telefon, nema otkljucavanja, nema resenja, gleda se kao da je nasao zakljucan telefon na ulici (debil je sve moguce nacine za povratak lozinke izjebao i razjebao) i eto on ide i prica aplle krs, ajfon krs, icloud bolest itd.

Jbg aj polako
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Re: ... 12.12.2015. 23:25 #609529

status: user
broj poruka: 1130
Ovde brkamo nesto,
Moje iskustvo sa radnjom u kojoj sam kupio telefon Alkatel idol ne znam koji tacno model za sestru se pokvario a ja sam saznao da je posle taj telefon bio falican sa plocama 3 meseca mi je trebalo da mi daju zamenu a da nisam trazio zamenu svaki 3 dan mogu se kladiti u sta oces da ni dan danas ne bih dobio fon sigrno!
Ova radnja da bog da crkli smradovi i jos kada sam bio tamo isto sam imao par slucaja sto se ljudi zalili pored mene...

http://www.mobilnisvet.com/mobilni-cenovnik/6/MobTrend

A to sto si ispricao sto ti je ovaj rekao da moras da mu das fon jer mu je upao u palacinke mi deluje ko neki mafijas koji bi ti glavu rascepao na pola pa nisi smeo ni da pisnes pa si mu dao zamenu i sada se bunis kako su kupci nesavesni sto me vredja...

Nije tesko objasniti ljudima ljudi nisu glupi samo nemaju informacije kladim se da kada bi u svim tim radnjama sto rade rekli nekome 100 posto sta se sve radi, istrcali toliko brzo ljudi da bi im patike jos ostale u radnji osim nekih retada koji bi sve jedno uzeli takvih je malo ali ih ima...

Tako da tvoja prica ne pije vodu ako si posten odmah u pocetku objasnis garanciju kako i sta das rokove sve kazes na tenane mislis da oni to rade ? Samo kazu imas garanciju 2 god i to je to ako i to kazu!
Kada vide pare pa se nasmese nekada ni to, a kada se vratis sa problemom umesto da budu fer i da vide sta i kako oni te u pocetku tretiraju ko nagoreg olosa i govno ima veci status od toga kako te tretiraju...

Tako da ne prodaj price ......

::
::
::
:: Ja ne razumem tu paranoju oko telefona i kupovine i muljanja, i zasto se neke gluposti zovu muljanje i da li je moguce da neko misli da muljatori stoje tu gde jesu jer bas muljaju
::
:: Ja sam imao situaciju kada sam nekome bliskom nabavio telefon nov vakuumiran sve regularno, garancija preko mene ostvariva i cena bila 150e manje od regularne (nista kradeno) i zove gospodin posle 4 meseca pita jel se secam telefona sto sam mu prodao, ja kazem da secam se jel te lepo sluzi i dobijem odgovor upao mi u smesu za palacinke i crko i hocu da mi das novi takav. Eto, prijatna situacija.
::
:: Inace, telefoni se nabavljaju po nekim cenama, na koje se dodaje odredjena cifra i dobije se garancija. Onda se guraju po toj ceni. Prosto.
::
:: A nastavak je, proda se 10x s6 edge plus po 590e (novi, simfree, 64gb itd itd) i u garantnom roku se desi da 2 dodju sa problemom koji podleze garanciji (a zarada je od 10 prodatih komada dovoljna da se regulise 8 komada u najgoroj varijanti najgori kvar neki
::
:: Mislim tesko je objasniti neke stvari ljudima koji nisu u tome i drze se one price svi varaju svi ovo i ono.
::
:: Pa ajde isto tako da pricamo sve zene su kurve i sta onda
::
:: Ne moze neko da mi dodje i kaze e nema veze sto taj i taj radi 20god sa telefonima, ja znam za 5 nesporazuma i on je sad olos i bezite od njega. (Nista nisam rekao vezano za pomenutu firmu, pricam generalno
::
:: I na kraju, izbegavam bilo koji vid trgovine i prodaje sa moje strane, nemam zivaca za to.
::
:: Sto mogu sa svojih 10 prstiju i nesto alata da popravim, to je to.
::
::
:: Jedan primer, muzicar, poznat, pre 4 meseca uzeo iphone6plus, dosao na reklamaciju, softverski problem, on ne zna sifru od mejla i ajklauda i ja sam mu kriv sto mu nisam naglasio da ako zaboravi sifru fakticki gubi telefon, nema otkljucavanja, nema resenja, gleda se kao da je nasao zakljucan telefon na ulici (debil je sve moguce nacine za povratak lozinke izjebao i razjebao) i eto on ide i prica aplle krs, ajfon krs, icloud bolest itd.
::
:: Jbg aj polako
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: ... 12.12.2015. 23:36 #609531

status: user
broj poruka: 163
Pa i ja sam to tako shvatio, ja sam imao situaciju da sa MTS-om imam katstrofalno iskustvo kada sam rekalmirao tel kome je crkao ekran posle 6 meseci. Dok sam npr kupio tel od lika sa oglasa koji se time bavi ispostavilo se da nakon par dana zvucnik nesto nije bio u redu i posto nije imao isti takav vratio mi covek novac bez reci. Bas je bio fin i kulturan i insistirao je da se sto pre to zavrsi. Mislim do sada sam kupovao telefone od ljudi sa oglasa uglavnom, nove naravno i nikada nisam imao ni jedan problem. Verujem da ima raznih ljudi ali mislim da bas nisu svi losi ljudi ili lose radnje. Meni treba specifican model koji nema svuda pa zato pitam, ako tu garanciju radnje mogu da ostvarim nemam razloga za brigu jel, pa ni njima nije u interesu da daju neku pisanu gar i da je ne ostvare pa da natovare inspekcioju na vrat. Ja kao kupac ne moram da znam duznosti prodavca pred drzavom da li on placa pdv porez i sl. carinu. Mislim da ni jednoj radnji nije u interesu da joj za par stotina eura inspekcija i poreska usetaju u radnju i krenu da trkeljisu.
ILi da im neko useta u radnju sa jos tri lika od po 2m i fizicki ihj ubedi na saradnju.

::
::
::
:: Ja ne razumem tu paranoju oko telefona i kupovine i muljanja, i zasto se neke gluposti zovu muljanje i da li je moguce da neko misli da muljatori stoje tu gde jesu jer bas muljaju
::
:: Ja sam imao situaciju kada sam nekome bliskom nabavio telefon nov vakuumiran sve regularno, garancija preko mene ostvariva i cena bila 150e manje od regularne (nista kradeno) i zove gospodin posle 4 meseca pita jel se secam telefona sto sam mu prodao, ja kazem da secam se jel te lepo sluzi i dobijem odgovor upao mi u smesu za palacinke i crko i hocu da mi das novi takav. Eto, prijatna situacija.
::
:: Inace, telefoni se nabavljaju po nekim cenama, na koje se dodaje odredjena cifra i dobije se garancija. Onda se guraju po toj ceni. Prosto.
::
:: A nastavak je, proda se 10x s6 edge plus po 590e (novi, simfree, 64gb itd itd) i u garantnom roku se desi da 2 dodju sa problemom koji podleze garanciji (a zarada je od 10 prodatih komada dovoljna da se regulise 8 komada u najgoroj varijanti najgori kvar neki
::
:: Mislim tesko je objasniti neke stvari ljudima koji nisu u tome i drze se one price svi varaju svi ovo i ono.
::
:: Pa ajde isto tako da pricamo sve zene su kurve i sta onda
::
:: Ne moze neko da mi dodje i kaze e nema veze sto taj i taj radi 20god sa telefonima, ja znam za 5 nesporazuma i on je sad olos i bezite od njega. (Nista nisam rekao vezano za pomenutu firmu, pricam generalno
::
:: I na kraju, izbegavam bilo koji vid trgovine i prodaje sa moje strane, nemam zivaca za to.
::
:: Sto mogu sa svojih 10 prstiju i nesto alata da popravim, to je to.
::
::
:: Jedan primer, muzicar, poznat, pre 4 meseca uzeo iphone6plus, dosao na reklamaciju, softverski problem, on ne zna sifru od mejla i ajklauda i ja sam mu kriv sto mu nisam naglasio da ako zaboravi sifru fakticki gubi telefon, nema otkljucavanja, nema resenja, gleda se kao da je nasao zakljucan telefon na ulici (debil je sve moguce nacine za povratak lozinke izjebao i razjebao) i eto on ide i prica aplle krs, ajfon krs, icloud bolest itd.
::
:: Jbg aj polako
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Aj prvo da odgovorim 13.12.2015. 00:19 #609536

status: user
broj poruka: 3466

Obican covek, obican posao, nista mafija i kriminal ajde da batalimo to ako nije frka.

Nego je isao na konto prvog ustupka koji mu je ucinjen i on tako eto daj mi sad novo (rekao sam ajde nemoj vise da se desi da mi kazes cao na ulici a kamoli da pitas nesto za telefone) i nista ostane na tome, posle godinu dana dodje i kaze izvini ja pogresio, jel moze taster za paljenje da se popravi...

Kipis ti samsung s4, garancija, nije telefon fizicki ostecen, nije otvaran, stavi se novi cip (zamenski bolji od tog fabrickog) i otprilike cip nadzivi i tebe itd.

Prosto je to mnogo, nikoga ne branim, samo sam se nadovezao na temu.

Delovi su svi originalni, sve funkcionise normalno, regularno, nikakvi pecati ispod drveta.

Jos jedan primer, osoba a prodaje telefon npr nokia 1110 i daje ti garanciju a nebitno kako ima u rezervi komplet nov telefon koji stoji dok traje tvoja garancija i ako ti crkne ploca, vadi iz tog novog i dobijas novu, nalog, pise kvar taj i taj, zamenjena kompletna ploca, cena 0, garancija.

I to, postoje rokovi, da se konstatuje kvar, da se saceka deo npr, da se pismeno obavesti stranka o svemu, i to je to.
Probije se rok, ides i tuzis szr zbog toga i toga i placa se kazna tipa 500 000din (a ko ce da dozvoli da dodje u situaciju da placa kaznu toliko, zbog telefona od 20, 50, 100 eura)
Ajde malo realnosti.

Prekopa se planeta zemlja, regulise se sve, stranka zadovoljna, preporuka ovo ono i kraj price

I ajde sad da kazem da osobe sa frustracijama bilo koje vrste zaobidju mene sa bilo kakvim obracanjem koje nije srazmerno nacinu na kome sam se ja bilo kome obratio. Nije u redu da ja sada krenem sa odgovarajem miki i lazi na nacine koje ja imam. Samo eto malo kontrole.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @drdoca 13.12.2015. 00:27 #609537

status: user
broj poruka: 3466


Sve si lepo rekao, sad sam procitao post a pre citanja sam ja ovo iznad napisao. Najlakse je krenuti od nepoverenja.

Pa sta sad jel ja treba svakog na berzi da gledam kao osobu sa dijagnozom? Jer eto onaj jedan je poremecen i sad su svi? A nema veze sto sam pre idiota i posle njega saradjivao sa brdo ljudi i uvek je sve bilo najkorektnije moguce sa obe strane.

Evo npr imarkovic decko je kralj, bog, ma zlo, kada god sam ga pozvao sa nekim pitanjem, javi se, odgovori, pomogne, kada je tegovina, ponudi se da sacekamo neki termin kad je u prolazu pa da dodje bukvalno na noge, pa dalje markopvict manijak za mrezu koji dezura na mejlu, pa milosikaca, pa philaemos, pa cika toma sa ceraka itd itd ima brdo ljudi za primer, ali ajde po logici zerocool sve su to ludaci i psihopate jer su sa berze kao budala jedna dobro poznata :)

Necu ja sad da se bavim prevaspitavanjem nekoga koga je ujela zmija pa se i zabe plasi. U sustini boli me bas qrac sta ce ko da kaze i misli, svako ima to neko pravo. Uzivajte, a svi dobri ljudi koje nisam pomenuo, izvinite, ne vidim na oci, migrena me ubi ceo dan :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 13.12.2015. 00:38 #609539

status: user
broj poruka: 1992
Sitna, al dinamitna:

http://tinyurl.com/nnwgswb

za sada nisu zakazali, ni po kvalitetu, a najverovatnije ni po garanciji. Svi fonovi su probili ocekivano i jos uvek sljakaju koliko je meni poznato (retko sam kupovao modele ispod 300e)...

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Ok sada mi je jasno samo 13.12.2015. 00:47 #609540

status: user
broj poruka: 1130
se vi javljajte pa da vas sve ubelezimo da znamo da vas zaobidjemo .)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Pa ti mozes i sad da me zaobidjes slobodno 13.12.2015. 00:51 #609541

status: user
broj poruka: 3466


U bilo kom vidu obracanja nije frka
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Ok sada mi je jasno samo 13.12.2015. 01:58 #609545

status: user
broj poruka: 163
Preterujes malo, ima i postenih ljudi. Mogo je mracno misliti da su svi prevaranti lopovi i sl.
Budes oprezan malo malo islustvo pazis sta radis i kod koga uzimas, procenis koliko mozes.
Pa vecih deraca od Tel...-a MT-a i V...a nema. Ti kada kod njih uzimas telefon na ugovor ispaltis ia taj telefon 3x, zato, bar ja tako mislim nikada pod ugovor. Lakse mi je da kupim tel izvadim kes i platim nego da me deru.
MIslim ti kada reklamiras i kod MT-a ili bilo kog provaoidera ne ide bas glatko.
Zbog te moje opreznosti ja sam zato i pitao za preporuku.
Mislim glupo je reci, svi su prevaranti. Mislim to ne moze biti tacno, ne mozes generalizovatri. Dao sam primer lika koga sam video prvi put u zivotu koji mi je prodao nov tel koji je imao neki problem ono sto se kaze iz kutije i to nisam prvalio odmah nego tek nakon par dana, i covek mi vratio pare bez reci, a ja nisam trazio pare nego posto sam dugo jurio taj model jedva nasao kod njega trazio drugi, cak sam trazio da mi popravi ako moze, on za popravkui nije hteo ni da cuje. Odbio je, tellefon je nov sam mi je rekao to je apsurd i da to nece da popravlja, samo je povracaj novca bilo resenje posto nije imao isti da mi da. Ispao je stvarno fer.


:: se vi javljajte pa da vas sve ubelezimo da znamo da vas zaobidjemo .
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp A sta ti trazis 13.12.2015. 02:46 #609547

status: user
broj poruka: 3466

Koji model aparata i sta je problem oko nabavke?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Re: Re: Ok sada mi je jasno samo 13.12.2015. 03:56 #609548

status: user
broj poruka: 1130
Ima postenih ljudi ali jako malo tebe je vise usralo tj zatrpalo te preko glave, sto si naleteo na takvog jednog ali dodje barem 300 secikesa i teskih jajara pa opet 1 takav..
Ako si ishvalio toliko toliko tog lika sto opet kod njega ne uzmes, ali znas sta vise necu nista da ti govorim sve mi je jasno .
Puno srece, iam out`

:: Preterujes malo, ima i postenih ljudi. Mogo je mracno misliti da su svi prevaranti lopovi i sl
:: Budes oprezan malo malo islustvo pazis sta radis i kod koga uzimas, procenis koliko mozes
:: Pa vecih deraca od Tel...-a MT-a i V...a nema. Ti kada kod njih uzimas telefon na ugovor ispaltis ia taj telefon 3x, zato, bar ja tako mislim nikada pod ugovor. Lakse mi je da kupim tel izvadim kes i platim nego da me deru
:: MIslim ti kada reklamiras i kod MT-a ili bilo kog provaoidera ne ide bas glatko
:: Zbog te moje opreznosti ja sam zato i pitao za preporuku
:: Mislim glupo je reci, svi su prevaranti. Mislim to ne moze biti tacno, ne mozes generalizovatri. Dao sam primer lika koga sam video prvi put u zivotu koji mi je prodao nov tel koji je imao neki problem ono sto se kaze iz kutije i to nisam prvalio odmah nego tek nakon par dana, i covek mi vratio pare bez reci, a ja nisam trazio pare nego posto sam dugo jurio taj model jedva nasao kod njega trazio drugi, cak sam trazio da mi popravi ako moze, on za popravkui nije hteo ni da cuje. Odbio je, tellefon je nov sam mi je rekao to je apsurd i da to nece da popravlja, samo je povracaj novca bilo resenje posto nije imao isti da mi da. Ispao je stvarno fer
::
::
:: :: se vi javljajte pa da vas sve ubelezimo da znamo da vas zaobidjemo .
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @zerocool55 13.12.2015. 09:46 #609549

status: user
broj poruka: 1992
nista tebi nije jasno, deckonja

DrDoca je ocigledno trolovski nalog, ali vreme ce pokazati. Nekim ljudima ni 3000 naloga nece biti dovoljno da bi dosli do izrazaja...

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: A sta ti trazis 13.12.2015. 10:45 #609555

status: user
broj poruka: 163
Imas mail


::
:: Koji model aparata i sta je problem oko nabavke
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: @zerocool55 13.12.2015. 10:56 #609556

status: user
broj poruka: 163
Mislim da bi se iznenadio.
Mozda ima trolova ali tesko da sam dokon toliko u zivotu, i ovaj post sam se razmisljao da li da napisem. Trebala mi pomoc pa otuda i post.
Ako tebi neciji post deluje kao trolovanje zaobidji prosto. Nemas razloga da guvbis vreme citajuci takve postove.


:: nista tebi nije jasno, deckonj
::
:: DrDoca je ocigledno trolovski nalog, ali vreme ce pokazati. Nekim ljudima ni 3000 naloga nece biti dovoljno da bi dosli do izrazaja..
::
:: `The aim of public education is not to spread enlightement at all. It i
:: simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level
:: to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Re: Re: Ok sada mi je jasno samo 13.12.2015. 11:07 #609557

status: user
broj poruka: 163
Ja se slazem sa tobom da ima prevaranata i nepostenih uvek je bilo, mozda sam ja do sada imao srece ne znam, i nije iskljuceno da cu mozda naleteti na neki problem u buducniosti ko zna, to je zivot sta da radis. Naravno ako se takav problem javi ja nisam naivan niti neki klinac i znam kako se takva situacija resava, ako do nje dodje, sve moze da se resi ima nacina, Naravno sve to moze da bude neprijatnio, ne bih dozvolio da me neko uradi za par stotina eura. Zato se raspitujem da bih takve situacije max izbegao koliko se to moze. A ako se desi, sta ces desi se i ja tu postupam drugacije tj kako me doticni natera ili nateraju. Ima oivde jedan koji je pomislio da to tako moze pa se razuverio bila je u pitanju kompjuterka komponenta, ali to sada nije tema.
Ja razuemem da gde ima ljudu ima i postenih i nepoistenih. Ali bas da su svi takvi ili velika vecina, deluje mi malo preterano. Alio ko zna mozda sam samo imao srece mozda si ti u pravu.


:: Ima postenih ljudi ali jako malo tebe je vise usralo tj zatrpalo te preko glave, sto si naleteo na takvog jednog ali dodje barem 300 secikesa i teskih jajara pa opet 1 takav.
:: Ako si ishvalio toliko toliko tog lika sto opet kod njega ne uzmes, ali znas sta vise necu nista da ti govorim sve mi je jasno
:: Puno srece, iam out`
::
:: :: Preterujes malo, ima i postenih ljudi. Mogo je mracno misliti da su svi prevaranti lopovi i sl
:: :: Budes oprezan malo malo islustvo pazis sta radis i kod koga uzimas, procenis koliko mozes
:: :: Pa vecih deraca od Tel...-a MT-a i V...a nema. Ti kada kod njih uzimas telefon na ugovor ispaltis ia taj telefon 3x, zato, bar ja tako mislim nikada pod ugovor. Lakse mi je da kupim tel izvadim kes i platim nego da me deru
:: :: MIslim ti kada reklamiras i kod MT-a ili bilo kog provaoidera ne ide bas glatko
:: :: Zbog te moje opreznosti ja sam zato i pitao za preporuku
:: :: Mislim glupo je reci, svi su prevaranti. Mislim to ne moze biti tacno, ne mozes generalizovatri. Dao sam primer lika koga sam video prvi put u zivotu koji mi je prodao nov tel koji je imao neki problem ono sto se kaze iz kutije i to nisam prvalio odmah nego tek nakon par dana, i covek mi vratio pare bez reci, a ja nisam trazio pare nego posto sam dugo jurio taj model jedva nasao kod njega trazio drugi, cak sam trazio da mi popravi ako moze, on za popravkui nije hteo ni da cuje. Odbio je, tellefon je nov sam mi je rekao to je apsurd i da to nece da popravlja, samo je povracaj novca bilo resenje posto nije imao isti da mi da. Ispao je stvarno fer
:: ::
:: ::
:: :: :: se vi javljajte pa da vas sve ubelezimo da znamo da vas zaobidjemo .
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 13.12.2015. 21:32 #609602

status: user
broj poruka: 1992
Nema na cemu DrDoco i drugi put, opusteno, testiram ti reflekse. Cisto ako se dugi sapletu, da znaju kako da se docekaju na noge :)...

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646099.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs