Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Mali oglasi veliki problem
STRANA 1 OD 1
NetEkspres Mali oglasi veliki problem 31.10.2007. 14:26 T6279

status: user
broj poruka: 1
Ne mogu da postavim mali oglas. Nakon sto se ulogujem, izaberem odgovarajucu rubriku i kliknem na `dodaj oglas` otvori mi se stranica bez ikakvog sadrzaja i jednostavno ne mogu da pristupim stranici za postavljanje oglasa. Ako moze neko obavestenje jel` postoji neka zabrana postavljanja oglasa za mene ili nesto slicno. Hvala na odgovoru.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Mali oglasi veliki problem 31.10.2007. 16:13 #31747

status: admin
broj poruka: 876

Probao sam svojim nalogom i sve je dobro prošlo.
Molim Vas da mi pošaljete tekst oglasa na podrska@pcberza.co.yu kako bih proverio da li je greska do nas. Vrlo je moguće da je u pitanju Vaš browser ali .....

U svakom slučaju ne postoji zabrana za Vas nalog a ni nešto slično.

Pozdrav

::Ne mogu da postavim mali oglas. Nakon sto se ulogujem, izaberem odgovarajucu rubriku i kliknem na `dodaj oglas` otvori mi se stranica bez ikakvog sadrzaja i jednostavno ne mogu da pristupim stranici za postavljanje oglasa. Ako moze neko obavestenje jel` postoji neka zabrana postavljanja oglasa za mene ili nesto slicno. Hvala na odgovoru
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Browser ... 31.10.2007. 16:14 #31749

status: admin
broj poruka: 712
Verovatno postoji problem sa Vašim browser-om. Nema nikakve zabrane.
Pokušajte iz drugog browser-a, verovatno će raditi. Cookie moraju biti uključeni.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Željko Arnautović,
PC Berza d.o.o.

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Zicer... 31.10.2007. 19:03 #31777

status: user
broj poruka: 5696
...bas lepo, sto ste obojica tu. Mozete li mi reci sta se desilo sa izmenama (user level, biografija, avatari...) koje smo trazili a koje ste obecali??? Hvala!


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 31.10.2007. 19:04 #31778

status: user
broj poruka: 1574
xexeexxex.....pa sada ce da se prave da nisu tu..Zar nisi vec shvatio kako to funkcionise...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Opa 31.10.2007. 19:12 #31780

status: user
broj poruka: 6643
Vidi stvarno, machine je skroz-naskroz bez kljuna i ostalih facijalnih detalja. Avatar mu se ugljenisao. Ali, postavlja neozbiljna pitanja pa ga admini ignorišu. Èim se pojavi neki autentični neuki nesretnik, pomognu mu. (Autentični nesretnik mu dođe kao lokalni Srbin, za vreme rata u tamo onoj).
Možda su i rasističke predrasude, cd-rom, chamuga, odbegli partizanovac... ko` zna šta se iza brda valja.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Re: Zicer... 31.10.2007. 22:44 #31813

status: admin
broj poruka: 876
:: ...bas lepo, sto ste obojica tu. Mozete li mi reci sta se desilo sa izmenama (user level, biografija, avatari...) koje smo trazili a koje ste obecali??? Hvala
::
::
:: - R a v e n L o r d -
::
::

hm, ajde, ajde machine možeš ti i bolje, šta će ti ta množina

Oglase sam ja pravio i tu Vam mogu pomoći, za forum žao mi je ali zbog objektivnih razloga moraćemo da sačekamo još malo.

Inače, vrlo dobrih i korisnih saveta se moze procitati od Vas i neka nam za sada to ostane prioritet, mesto za savete i pomoc a, doći će i do poboljšanja foruma.... tek je 2.01 verzija

Veliki pozdrav...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Zicer... 01.11.2007. 09:58 #31846

status: user
broj poruka: 5696
Mozete li mi reci sta se desilo sa izmenama (user level, biografija, avatari...) koje smo trazili a koje ste obecali???

hm, ajde, ajde machine možeš ti i bolje, šta će ti ta množina


Ma, nije mnozina, kada se izuzme iz kontexta prva recenica, zakljucuje se da sam kulturan pa persiram, dakle, obracam se samo jednoj osobi (status: admin). Pozdrav!


- R a v e n L o r d -

:: :: ...bas lepo, sto ste obojica tu. Mozete li mi reci sta se desilo sa izmenama (user level, biografija, avatari...) koje smo trazili a koje ste obecali??? Hvala
:: ::
:: ::
:: :: - R a v e n L o r d -
:: ::
:: ::
::
:: hm, ajde, ajde machine možeš ti i bolje, šta će ti ta množina
::
:: Oglase sam ja pravio i tu Vam mogu pomoći, za forum žao mi je ali zbog objektivnih razloga moraćemo da sačekamo još malo
::
:: Inače, vrlo dobrih i korisnih saveta se moze procitati od Vas i neka nam za sada to ostane prioritet, mesto za savete i pomoc a, doći će i do poboljšanja foruma.... tek je 2.01 verzija
::
:: Veliki pozdrav..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko He-he.... 01.11.2007. 17:46 #31893

status: user
broj poruka: 6643
.... vidiš da se ne nadaju da neko crne boje bude učtiv....
P.S. Tu su, vrebaju iz busije. Kao veliki brat....

SEMENKE, KOKICE, KIKIRIKI KABEZA! HARDWARE ZA OÈEPLJAVANJE PIVA!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs