Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
lumia 550 problem???
STRANA 1 OD 1
penzioner lumia 550 problem??? 21.01.2016. 12:24 T62821

status: user
broj poruka: 88
Obnovio ugovor i umesto stare dobre 520 uzeo novijeg brata 550,medjutim cim sam sdosao kuci ima neki bag radim tako nest po njemu i prebacim ga na stand by samo da se vidi sat kliknem ono dugme sa strane skrolujem na gore i izbaci mi nastavljam dalje i one silne tackice sto ucitavaju...

nikako da izbaci one pocetne ikonice gde je telefon,poruke itd... radio reset i azuriranje windowsa i dalje isto a primecujem dok to cekam na wifi mrezi blinka neka strelica kao da radi neki apdejt ili sta ti ja znam???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 21.01.2016. 16:08 #612289

status: user
broj poruka: 3104

630 nikad cuo nikad video.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Savremeni telefoni koriste operativne sisteme koji sadrze veliki 22.01.2016. 19:52 #612360

status: user
broj poruka: 10986
broj ``modula``. Vecina ovih modula aktivna je vec prilikom boot-a (ukljucuju se samim ukljucivanjem telefona) a medju njima i onaj (modul) koji je zaduzen za automatsko apdejtovanje. Vidi u ``podesavanjima`` da li je moguce iskljuciti taj modul. Ako je neophodno rutovanje (rooting), onda prouci ovo (ili zamoli nekog da to uradi umesto tebe):


https://goo.gl/6PpDoQ
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs