Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Potraga za gralom...
STRANA 1 OD 1
thedamager Potraga za gralom... 03.11.2007. 00:25 T6329

status: user
broj poruka: 176
Elem, da li neko zna da li u BG-u ima da se kupi famozna, nedodirljiva i nedostižna Arctic Silver 5 pasta i gde?

BTW, nevezano, kako može da se zaključi da li je CPU overklokovan ili ne (mislim u prošlosti, ne u datom trenutku )?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Potraga za gralom... 03.11.2007. 00:38 #32008

status: user
broj poruka: 9386



:: Elem, da li neko zna da li u BG-u ima da se kupi famozna, nedodirljiva i nedostižna Arctic Silver 5 pasta i gde


Sta ce ti ta pasta...? MALO RETORIKE...

::
:: BTW, nevezano, kako može da se zaključi da li je CPU overklokovan ili ne (mislim u prošlosti, ne u datom trenutku )

NE MOZE NIKAKO.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
thedamager Re 03.11.2007. 01:04 #32012

status: user
broj poruka: 176
Da je mažem na beli hleb sa susamom...
Šalu na stranu, `oću baš da vidim da li zaslužuje status koji ima, a i nestalo mi NanoFusion pa reko `aj malo da bacam pare.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re 03.11.2007. 01:23 #32014

status: user
broj poruka: 9386
kupi o5 taj nano fjuzn, od kusura kupi pastetu... :)))))))))))


:: Da je mažem na beli hleb sa susamom..
:: Šalu na stranu, `oću baš da vidim da li zaslužuje status koji ima, a i nestalo mi NanoFusion pa reko `aj malo da bacam pare.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psyman test 03.11.2007. 01:43 #32015

status: user
broj poruka: 1046
http://www.dansdata.com/goop.htm


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: test 03.11.2007. 01:46 #32016

status: user
broj poruka: 9386
Koliko vidim, Kolinos rulez


:: http://www.dansdata.com/goop.ht
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
thedamager Lepo 03.11.2007. 04:10 #32021

status: user
broj poruka: 176
Kul, baš poučan tekst.
Priceless deo:
::unless you`re one of the `There`s still some left in the tube! And I can still almost see the RAM slots! Squeeze harder!` kinds of people..

Probaću plavi Orbit Professional, nekako mi deluju hladnjikavo, a nisu ni toliko skupe

@VMARC Skroz dobra ideja za paštetu...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: Potraga za gralom... 03.11.2007. 10:20 #32031

status: user
broj poruka: 4163
:: Elem, da li neko zna da li u BG-u ima da se kupi famozna, nedodirljiva i nedostižna Arctic Silver 5 pasta i gde

kupi brale bilo koju pastu, nemoj se zaluđivali sa exkluzivom (razlika ja u promilima)


::
:: BTW, nevezano, kako može da se zaključi da li je CPU overklokovan ili ne (mislim u prošlosti, ne u datom trenutku )

pitaj bivšeg vlasnika i nadaj se iskrenom odgovoru
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 03.11.2007. 12:34 #32038

status: user
broj poruka: 2900
AS5 nema kod nas uospte zajedno sa vodecim kulerima ( Zalman,Thermalight,Scythe....)

AS5 smanji temp za jedno 2C bolje od drugih mada meni je licno 2C velika razlika ako mi CPU radi na 3.6GHz
Jedina ti je opcija ako imas nekog u inostranstvu da ti donese,ja sam uzeo Zalman-a 9700 NT sa AS5 iz Slovenije...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
thedamager servispc, ma nije to nego... 03.11.2007. 12:35 #32039

status: user
broj poruka: 176
ortak kupio proc za 939 od lika koji ih naručuje iz Kanade (pošto kod nas fala bogu nema) i kao garancija 12 meseci, ali ne važi ako overklokuje. I znaću da li si overklokovao, bla, bla, imam ploču sa 5 podnožja (WTF???), bla, bla, nije AMD budala i tako dalje, pa sam čisto hteo da vidim da li to stvarno može da se izvali (nije kao da ga ne bi overklokovali u svakom slučaju ).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: servispc, ma nije to nego... 03.11.2007. 13:20 #32043

status: user
broj poruka: 4163
Svega ovoga, naravno, ne bi bilo da je Pera otišao pravo u policiju

:: ortak kupio proc za 939 od lika koji ih naručuje iz Kanade (pošto kod nas fala bogu nema) i kao garancija 12 meseci, ali ne važi ako overklokuje. I znaću da li si overklokovao, bla, bla, imam ploču sa 5 podnožja (WTF???), bla, bla, nije AMD budala i tako dalje, pa sam čisto hteo da vidim da li to stvarno može da se izvali (nije kao da ga ne bi overklokovali u svakom slučaju )

Može da provali. Ne on, ali fabrika da. Proc pregori na drugi način kada mu digneš voltažu, a drugačije crkne `sam od sebe`. Magistralu i množilac možeš da dižeš koliko hoćeš bez bojazni.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: servispc, ma nije to nego... 03.11.2007. 15:43 #32055

status: user
broj poruka: 9386



:: ortak kupio proc za 939 od lika koji ih naručuje iz Kanade (pošto kod nas fala bogu nema) i kao garancija 12 meseci, ali ne važi ako overklokuje. I znaću da li si overklokovao, bla, bla, imam ploču sa 5 podnožja (WTF???), bla, bla, nije AMD budala i tako dalje, pa sam čisto hteo da vidim da li to stvarno može da se izvali (nije kao da ga ne bi overklokovali u svakom slučaju )

Ma njake
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragojlo2 bas me zanima ... 04.11.2007. 01:58 #32109

status: user
broj poruka: 718
... kako to genojalci iz AMD-a vrse autopsiju , pa utvrde da je crko , a bio klokovan , osim ako preteras sa naponom pa se vidi nagorelost svuda po procesoru???? `Ajd u zdravlje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646112.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs