Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Koja je vazeca novcanica od 5 funti?
STRANA 1 OD 1
Guest Koja je vazeca novcanica od 5 funti? 16.04.2016. 20:18 T63417

status: user
broj poruka: 583

Nije pitanje za ovaj forum ali me zanima zasto mi menjacnice odbijaju ove novcanice

http://www.bankofengland.co.uk/banknotes/Pages/current/security_5.aspx

kazu nije ta

hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ako su TO zaista TE novchanice (banknotes) onda je sasvim... 17.04.2016. 03:57 #617378

status: user
broj poruka: 10986
jasno ZASTO ti menjachi odbijaju uslugu: ne svidja im se ``specimen``, you must be kiddin`, maaaan...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Koja je vazeca novcanica od 5 funti? 17.04.2016. 11:14 #617387

status: user
broj poruka: 7761
E sve novcanice koje je izdala centralna banka UK vazi sve dok se fizicki ne pocepa...
Svaka novcanica koju je izdala Nemacka centralna banka vazi i sve radnje u nemackoj ce ti rado primiti stare DM zato sto je to stvar nacionalnbog ponosa...

Verovatno da njihov aparat za proveru autenticnosti novcanice ne moze da prepozna starije..

Meni recimo iz tog razloga nisu hteli da menjaju starije banknote CAD ili su trazili dodatnih 5-10% za zamenu... iako su pre toga promenili 20K CAD a zapese na starih 3x100 CAD... jedno jutro me pitaju kako ste komsija nema vas u poslednje vreme... rekoh im da sam nasao menjacnicu gde ne prave pitanje da li su novcanice stare ili ne...

Zaobidji barabe i menjaj u nekoj normalnoj menjacnici...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

::
:: Nije pitanje za ovaj forum ali me zanima zasto mi menjacnice odbijaju ove novcanic
::
:: http://www.bankofengland.co.uk/banknotes/Pages/current/security_5.asp
::
:: kazu nije ta
::
:: hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs