Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
CM13 SNAPSHOT ili NIGHTLY?
STRANA 1 OD 1
dbqp CM13 SNAPSHOT ili NIGHTLY? 17.04.2016. 22:59 T63423

status: user
broj poruka: 1368
Fon je GT-I9195 i flashovan je SNAPSHOT od 16.03.2016. Ume da zabaguje snimanje zvuka na whatsappu i viberu, tj. glasovnih poruka, jednom mi nije ni viber `osecao` mikrofon, Skype stalno have ben stopped prilikom boota ali moze da se koristi najnormalnije, da li je do Skype-a ili CM13 ne bih znao, uglavnom root je iskljucen jer mi fakticki i ne treba a sto se tice SD kartice ona je adopted i jako mi dobro dodje sto je pune velike igre svojim sra??ima s obzirom da je interna relativno smesna, a i nevidljiva racunaru, tako da na njoj nista ne drzim osim aplikacija ili onoga sto se po nekom automatizmu instalira na nju. u CM13 SNAPSHOTU koji ja furam nema opcije move app to sd card obecanom na Androidu 6.0.1.
Zato ne znam da li da predjem na nightly ili cekam i nikad ne docekam novi SNAPSHOT :) Jos ludja prica mi je to sto mnogo jaci telefoni (S4 regularni, S5, itd.) imaju SNAPSHOTE jos iz 2015-te. Cudno.
Zadovoljan sam romom i recovery-jem, ne ubrzava telefon nista spektakularno, baterija ne traje beskonacno, ali makar ne baguje nista osim gore pomenutih par ``incidenata`` kojima uzrok moze da bude sve i svasta, i adopted sd card i sam ROM i to sto mi je baterija uvek na efficiency (ako ne diram telefon cenim da moze da miruje 3 dana bez problema). Eventualno balanced. Performance skoro nikad a i nema nikakve razlike izmedju sva tri moda. Jedino je power saver stvarno power saver.


Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markozutic re 18.04.2016. 00:49 #617411

status: user
broj poruka: 1463
eo ovako, u razvoju softvera imaš više statusa trenutnog stanja finalnog proizvoda, nightly snapshot i stable. i otprilike tim nekim redosledom ide i stabilnost u radu, nightly je na brzinu izbildana najnovija verzija - za potrebe testiranja i pronalazenje bagova koji bi se ispravili u sledećem bildu. kada se nadje verzija sa zadovoljavajućim performansama ona se proglašava stable. i ako ikako mozes nadji stable verziju jer obično na njoj neće bagovati ništa ili samo ono malo stvari koje su navedene u Log-u build-a


Asus K53SV
Intel i7 2670QM 2.20GHz(3.10 Turbo)
HM65
8GB DDR3 1333MHz
500GB 5200rpm
15.6 LED HD (1366x768)
GT540M 1GB GDDR3 (DirectX 11)Optimus / HD3000
N1030 WiFi+BT3.0
Altec Lansing® stereo speakers
W7Pro

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee eee 18.04.2016. 15:16 #617428

status: user
broj poruka: 570
i ja imam taj isti s4 mini doduse sa fabrickim 4.4.2 i poceo opasno da baguje pa razmisljam da ga formatiram stavim neki rom pa lepo sve ispocetka instaliram.
@dbqp jel imas neki link gde je lepo objasnjeno ili da rokam po xda pa sta nadjem da probam?
telefon nije rutovan posto su bili korporativni mejlovi na njemu al sad moze posto smo dobili druge tel.
pozdrav,
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Shorti 18.04.2016. 15:34 #617429

status: user
broj poruka: 3466

Imas na xda sve lepo u sekciji za taj model.

Uz cm ces izgubiti sve to samsung i nece nikada raditi savrseno ali mozda ti odgovara.

Najbolje je stock rom petardu stavis i cf autoroot i malo sam personalizujes po tvojoj potrebi da uklonis ugasis ili dodas neke zezalice.

Ja sam skoro imao slobodnog vremena i stavio omega rom na g900f i nista, nestabilno, ne radi jednostavno sve kako treba.

Zato opet kazem stock, nova launcher, neki tvikovi i kraj

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs