Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
natec - valja li?
STRANA 1 OD 1
nisque natec - valja li? 11.05.2016. 20:57 T63500

status: user
broj poruka: 1060
se susretao neko sa njima do sad? planiram da pazarim neki joypad, i dvoumim se da li neki wireless od pomenutih, ili eventualno speedlink xeox, konkretno taj model zbog layouta, a i cene. mišljenja?

I AM the God of war.. Nothing defies me!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 ... 12.05.2016. 13:11 #618215

status: user
broj poruka: 845
Једном сам купио, срећом преко интернета па сам могао да вратим, неке њихове слушалице и већи крш у животу нисам видео. Не знам шта је било горе на њима, да ли пластика, контрола појачавања, звук, кабл... Заједно са слушалицама сам наручио и њихову подлогу која се буквално распала, односно одлепила и исцепала, после месец дана умерене употребе. Верујем да су им сви производи јако лошег квалитета и да је Спеедлинк класа за Натец.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 13.05.2016. 14:44 #618276

status: user
broj poruka: 12785
Bolje kupi nešto kršteno umesto tih Kung Fu proizvodjača...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque ... 13.05.2016. 15:31 #618278

status: user
broj poruka: 1060
sledeće kršteno je lodži od 5k, a za ovu stvar nema šanse da dam toliko :D
od kad sam pazario a4 mišonju (pre 5+ godina) ne vodim se varijantom da moram da puknem brdo crvenih da bih kupio kvalitetan proizvod koji dugo traje, pa sad računam da će da mi se zalomi isto tako nešto normalno a da nije lodži... doduše, ako neko zna neki joypad sa xbox layoutom i da ima x-input, a da nije skup naravno, neka preporuči, rado ću uzeti u obzir :D

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs