Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
pitanje
STRANA 1 OD 1
psyman pitanje 05.11.2007. 05:10 T6357

status: user
broj poruka: 1046
mozda ce ovo nekome zvucati smesno ali eto,zivot u srbiji.zivim u jednom malom mestu nadomak zagadjenog panceva i nazalost tek od skora smo dobili digitalnu centralu.e sada mene interesuje sta jos treba od opreme pored nje da bi se stvorili uslovi za adsl pristup internetu.znaci sta josh treba da bude uz centralu.imam wifi ali me ponekad toliko izludi da mi dodje da svu zivu aparaturu polijem benzinom i zapalim zajedno sa provajderom.jednostavno veza je ocajno nestabilna cas radi a cas ne radi,da poludish.moram da je resetujem sto puta dnevno da bi radila.ne daj boze da okacim nesto da svlacim sa neta i zapalim negde napolje zabada provereno.hvala unapred na odgovorima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 05.11.2007. 09:28 #32189

status: user
broj poruka: 18940
pa nista, samo jos zakljucis sa provajderom, recimo SBB da li moze ili ne moze i napravite ugovor, oni ti daju svu opremu...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mismi77 Zovi 05.11.2007. 12:22 #32195

status: user
broj poruka: 105
011 / 3641-999 njihov korisnicki servis i pitaj kad ce biti ADSL. To ce oni sigurno znati da ti kazu. Cim je dig. cent. tu i postoji dovoljno potraznje za ADSL-om ko je lud da ne napravi par portova za izlazak na Net?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Dilejaup 05.11.2007. 17:29 #32222

status: user
broj poruka: 6643
A, be, manite se više digitalnih centrala kod ADSL-a. ADSL može i na analognim centralama (ako korisnik nije dvojnik), druga je stvar što se to negde jeste a negde nije uradilo. Dakle, sama centrala nije problem jer se ona i ne koristi već se ugrađuje oprema koja je sama po sebi digitalna....
Pitanje je kada si na redu, ti i ta centrala za koju je bitnije da je negde u zapizdini (prostorno i po prioritetu) a ne kakve je vrste.

Ne odgovaram iz lenjosti da pročitam više od 10 aktuelni poruka...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Mrtvi Telekom 05.11.2007. 22:34 #32240

status: user
broj poruka: 1470
Može ti biti svemirska centrala ali ako nema potražnje nećeš ga dobiti za 10 god.Ja živim u malom naselju blizu Novog Sada i slao sam Telekomu bezbroj puta mail-ove i ništa,boli njih briga da to ugrađuju ako će dvoje ljudi da to koristi.poznajem i lika koji radi u telekomu i rekao je nema šanse.Baš me sad podsjeti sad ću da im pošaljem mail
Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Itachi IGRA 05.11.2007. 23:02 #32247

status: user
broj poruka: 6

Instalirao sam escape from paradise city na XP GPU-radeon HD 2600 pro sve lepo udje u igru ali se nevide ljudi. ucemu je problem???
A jos sam instalirao najnovije drivere. HITNO!!!!!!!!!!!!!!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646102.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs