Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Cudni spajkovi!
STRANA 1 OD 1
5Ronic Cudni spajkovi! 04.06.2016. 14:25 T63577

status: user
broj poruka: 282
Od skoro su mi u igrama poceli mini spajkovi, tj slika secne na sekundu, a desavalo mi se i kad sam gledao film (koristim kodi player za gledanje) da cujem kako i ton secne na kratko.
Izuvao sam prasinu iz kompa, proverio dal ima virusa (nijedan), proverio temperaturu (normalna), skinuo drajvere, u sentinelu proverio hdd (excelent), proverio windows, i sve je normalno. Nemam vise ideju sta bi moglo biti... Zna li neko? Hvala unapred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Sta ti znaci ``na sekundu``? Nece biti da ``izboj`` TRAJE citavu sekundu... 04.06.2016. 21:37 #619187

status: user
broj poruka: 10985
Ili se desava jednom u sekundi (sto bi, takodje, bilo katastrofalno)? Budi precizniji u opisu ovog problema. Jos bolje, postavi na tube-u audio-video snimak (sample od nekoliko sekundi).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
5Ronic ... 05.06.2016. 01:18 #619197

status: user
broj poruka: 282
Desava se npr jednom u minuti... nekad i cesce! Jbg spajk ko spajk ne traje duze od pola sekunde! Ako spustim igru u task bar i ponovo podignem onda mi se taj problem ucestalo desava narednih 15-ak sekundi, i onda se vrati u normalu, sa tim da RAM i CPU usage najnormalnije radi i nema nikakvih zauzeca!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646095.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs