Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Pitanje za admin-e
STRANA 1 OD 1
dsb Pitanje za admin-e 07.11.2007. 01:13 T6385

status: user
broj poruka: 244
Postoji li mogucnost da se ukine zabrana brisanja/menjanja samo poslednje poruke u temi?
Znam da je ranije bilo moguce brisati/menjati bilo koju poruku, a takodje znam i zasto je ovo ogranicenje uvedeno.
Problem je sto ponekad znam da brljavim i onda kad posle 10-15 minuta vidim da nesto nisam dobro napisao, ne mogu da promenim poruku jer je vec neko dodao novi post u temi. Onda moram da pisem novu poruku u kojoj cu izneti ispravku prethodne sto je po mom misljenju prilicno nepregledno i skroz bezveze ( a i vestacki sebi povecavam broj postova :-) )

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Pitanje za admin-e 07.11.2007. 01:35 #32359

status: user
broj poruka: 9388
Uopste nisi u pravu. Sorry, ali tako je. Poenta je da iako pogresis ili zabrljavis bilo sta, i to ne mozes da ispravis, uzmes i lepo priznas gresku ili nekom drugom da je u pravu. Po meni je to poenta price a ne da sad pisem jedno, pa cu posle drugo :))
Tvoj slucaj apsolutno razumem, ja gotovo svaku trecu ili cetvrtu poruku prerpavim, ali za popravke tog tipa uvek ima vremena, medjutim ako si nesto napisao... pa stoj iza toga, bio u pravu ili ne, brljavio ili pisao tecno.

Menajm smajli za ovaj odgovor...


:: Postoji li mogucnost da se ukine zabrana brisanja/menjanja samo poslednje poruke u temi
:: Znam da je ranije bilo moguce brisati/menjati bilo koju poruku, a takodje znam i zasto je ovo ogranicenje uvedeno.
:: Problem je sto ponekad znam da brljavim i onda kad posle 10-15 minuta vidim da nesto nisam dobro napisao, ne mogu da promenim poruku jer je vec neko dodao novi post u temi. Onda moram da pisem novu poruku u kojoj cu izneti ispravku prethodne sto je po mom misljenju prilicno nepregledno i skroz bezveze ( a i vestacki sebi povecavam broj postova :-)
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dsb Re: Re: Pitanje za admin-e 07.11.2007. 01:46 #32361

status: user
broj poruka: 244
:: Uopste nisi u pravu. Sorry, ali tako je. Poenta je da iako pogresis ili zabrljavis bilo sta, i to ne mozes da ispravis, uzmes i lepo priznas gresku ili nekom drugom da je u pravu. Po meni je to poenta price a ne da sad pisem jedno, pa cu posle drugo :)
:: Tvoj slucaj apsolutno razumem, ja gotovo svaku trecu ili cetvrtu poruku prerpavim, ali za popravke tog tipa uvek ima vremena, medjutim ako si nesto napisao... pa stoj iza toga, bio u pravu ili ne, brljavio ili pisao tecno
::
:: Menajm smajli za ovaj odgovor..
::
::

ovako

Svakako da stojim iza svojih gresaka i ne zelim da prepravljam poruke da bi se pravio pametan kad vidim da sam ispo glup ili zato sto sam promenio misljenje ili stav .-)

Kao sto rekoh kad nesto zabrljavim odnosno napisem pogresno ili nejasno ( u zurbi a ne iz neznanja ili sto svaki cas menjam misljenje i sl.) logicnije mi je da to mogu da prepravim u toj poruci a ne u nekoj 2-3 posta nize jer je tako preglednije.
Takodje kao sto rekoh znam zasto je ovo uvedeno, no smatram da nema vise potrebe za tim.
Ovako sad moram da pisem poruku polagano i da je dobro osmotrim pre nego je posaljem jer posle promene uglavnom nema. I uopste nije poenta u vremenu, nije mi problem da trosim vreme na ispravke novim porukama, jedina po meni bitna stvar ovde je preglednost.
Iskreno ne znam ni za jedan drugi forum gde ovo nije dozvoljeno ( doduse ne bavim se ja mnogo forumima, svega par njih posecujem, pa ne znam koliko je ovo cesta pojava no koliko sam ja video nema nigde sem ovde )
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman tako je vmarc 07.11.2007. 01:49 #32362

status: user
broj poruka: 1111
potpuno se slazem sa tobom
ljudi volle biti najpametniji, i kada bi ovo bilo omoguceno 99% ljudi bi bilo najpametnije
forum je malo za***an za pametnjakovice jer ne mogu da se deru
znas ono najglasniji=najpametniji
bar glasni tako misle
inace i ja skoro svaku poruku prepravljavam, ako primetim da nesto nisam lepo napisao
ne volim `NEpravopis` (i ovo je greska, ali na tastaturi ne`am donje navodnike), pgotovu sa moje strane (nikako da se naviknem da se pise POGOTOVU, a ne POGOTOVO)
poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dsb Re: tako je vmarc 07.11.2007. 02:07 #32369

status: user
broj poruka: 244
:: potpuno se slazem sa tobo
:: ljudi volle biti najpametniji, i kada bi ovo bilo omoguceno 99% ljudi bi bilo najpametnij
:: forum je malo za***an za pametnjakovice jer ne mogu da se der
:: znas ono najglasniji=najpametnij
:: bar glasni tako misl
:: inace i ja skoro svaku poruku prepravljavam, ako primetim da nesto nisam lepo napisa
:: ne volim `NEpravopis` (i ovo je greska, ali na tastaturi ne`am donje navodnike), pgotovu sa moje strane (nikako da se naviknem da se pise POGOTOVU, a ne POGOTOVO
:: po

Ndam se da se ovo sad ne odnosi na mene jer apsolutno ne volim biti najpametniji postujem tudje misljenje i autoritet u temama kod kojih se bas ne razumem i kad nesto pisem pisem samo ono u sta ipak mislim da se razumem i u sta sam prilicno siguran, zato i imam -100 poruka a mogao sam da nacukam zillion.
Kazem problem je u preglednost i u tome sto stvarno ovo ogranicenje nigde nisam video, no ako nikom drugom ovo ne smeta necu se ni ja nista buniti
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Ne 07.11.2007. 03:16 #32377

status: admin
broj poruka: 712
Ukidanje zabrane nije poželjno. Već je bilo zloupotreba zbog kojih je zabrana i uvedena.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Željko Arnautović,
PC Berza d.o.o.

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: tako je vmarc 07.11.2007. 19:29 #32417

status: user
broj poruka: 9388



Druze, nije ama bas nista upuceno tebi, ili nedaj boze tebi slicnima. Ti si apsolutno ok, ali u velikoj manjini... na zalost...

PS. ovu poruku necu da ispravljam, bas me zanima da li ce da ispadne kako treba :))))))
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs