Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
PES 2017
STRANA 1 OD 1
Ilija212 PES 2017 24.09.2016. 07:50 T63988

status: user
broj poruka: 339
Pozz, da li je neko kupio pes na steamu? kakva je igra ako neko igra? kod mene pise This item is currently unavailable in your region, zar za Srbiju nije dostupno?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
606 re 24.09.2016. 13:14 #624008

status: user
broj poruka: 154
Kupljen PES 2017 kljuc za steam, problem za region se resava sa nekim od VPN programa (FlyVPN) - imas detaljno uputstvo na pes-serbia forumu.

Graficki osakacen u odnosu na PS4 ali sto se tice gameplaya - dobar. Nekako je `vise fudbal` u odnosu na prosli.
Online mecevi su malo popravljeni ali i dalje postoji lag koji je, po meni, nedopustiv.

Sve u svemu ako volis da igras PES, nisu bacene pare a sa fifom ne mogu porediti posto je ne igram.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 24.09.2016. 16:40 #624014

status: user
broj poruka: 3974
Pes ne uzimaj za PC, sranje, samo ako imas konzolu onda se isplati, u suprotnom uzmi FIFU 17, ako zelis da igras fudbal na kompu, original.

For Gamers! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dachabre Re: ... 27.09.2016. 11:11 #624123

status: user
broj poruka: 77
Kako znaš kad je release date FIFA 17 27. septembar?


:: Pes ne uzimaj za PC, sranje, samo ako imas konzolu onda se isplati, u suprotnom uzmi FIFU 17, ako zelis da igras fudbal na kompu, original
::
:: For Gamers! https://goo.gl/nReEin
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 27.09.2016. 12:26 #624127

status: user
broj poruka: 3974
Koristi Google malo..

For Gamers! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: re 27.09.2016. 12:53 #624130

status: user
broj poruka: 4506


Za ovo mogu da ti blokiraju igru i cuo sam milion puta da to i rade . Sa razlogom je zakljucana igra za neki region

:: Kupljen PES 2017 kljuc za steam, problem za region se resava sa nekim od VPN programa (FlyVPN) - imas detaljno uputstvo na pes-serbia forumu.
::
:: Graficki osakacen u odnosu na PS4 ali sto se tice gameplaya - dobar. Nekako je `vise fudbal` u odnosu na prosli
:: Online mecevi su malo popravljeni ali i dalje postoji lag koji je, po meni, nedopustiv.
::
:: Sve u svemu ako volis da igras PES, nisu bacene pare a sa fifom ne mogu porediti posto je ne igram.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ilija212 pes edit 10.01.2017. 05:37 #629411

status: user
broj poruka: 339
Pozz, imam problem sa pes-om2017 u pitanju su reprezenatacije, npr vels u editu gde su zemlje udjem u vels i tamo nema bejla, zatim ga tamo u editu ubacim i bude na listi i to je ok.
Ali kad odem na frendli mec i odaberem vels u timu nema bejla,tako je i sa jos nekim timovima. zna li neko kako to da sredim da budu igraci u timu koje sam tamo u editu ubacio u isti tim(reprezentaciju)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ilija212 myClub 04.08.2017. 22:35 #637913

status: user
broj poruka: 339
Pozz , igra li neko myClub division?vec 4-5 dana nece da me spoji sa protivnikom, probao sam sa5 i manje zvezdica snage tima i ne moze da nadje nikog
Da li i kod vas ako neko igra postoji slican problem?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646099.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs