Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
MSI Cr650 punjac...
STRANA 1 OD 1
MaliAbner MSI Cr650 punjac... 29.09.2016. 20:01 T64008

status: user
broj poruka: 7761
Gde naci punjac za MSI Cr650 buduci da je originalnom kabl od punjaca do laptopa...
Sam punjac je 19W 2.1A nekih 40W priklucak je 5.5x2.5mm nazalost ne nailazim na neki zamenski koji bi zadobvoljio gore navedene uslove, na netu nalazim samo onaj od 65W.

Interesuje me da li bi koriscenje tog od 65W moglo da izazove neke nezeljene probleme.

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: MSI Cr650 punjac... 29.09.2016. 20:09 #624264

status: user
broj poruka: 18940
Pogledaj u TRIAX-u ( https://www.svebaterije.com )
PS nije mala razlika, ne bih ja da sam na tvom mestu uzimao taj od 65W, iako bi radio.


:: Gde naci punjac za MSI Cr650 buduci da je originalnom kabl od punjaca do laptopa..
:: Sam punjac je 19W 2.1A nekih 40W priklucak je 5.5x2.5mm nazalost ne nailazim na neki zamenski koji bi zadobvoljio gore navedene uslove, na netu nalazim samo onaj od 65W
::
:: Interesuje me da li bi koriscenje tog od 65W moglo da izazove neke nezeljene probleme
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: MSI Cr650 punjac... 29.09.2016. 20:10 #624265

status: user
broj poruka: 7761
Onda ce verovatno da padne zamena kabla...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Pogledaj u TRIAX-u ( https://www.svebaterije.com
:: PS nije mala razlika, ne bih ja da sam na tvom mestu uzimao taj od 65W, iako bi radio
::
::
:: :: Gde naci punjac za MSI Cr650 buduci da je originalnom kabl od punjaca do laptopa..
:: :: Sam punjac je 19W 2.1A nekih 40W priklucak je 5.5x2.5mm nazalost ne nailazim na neki zamenski koji bi zadobvoljio gore navedene uslove, na netu nalazim samo onaj od 65W
:: ::
:: :: Interesuje me da li bi koriscenje tog od 65W moglo da izazove neke nezeljene probleme
:: ::
:: :: Citat:
:: :: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 29.09.2016. 20:35 #624268

status: user
broj poruka: 9384
Zamena kabla je uvek najboje resenje.

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: MSI Cr650 punjac... 29.09.2016. 22:06 #624276

status: user
broj poruka: 18940
To svakako, imas sve moguce konektore u mikroprincu.


:: Onda ce verovatno da padne zamena kabla..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: :: Pogledaj u TRIAX-u ( https://www.svebaterije.com
:: :: PS nije mala razlika, ne bih ja da sam na tvom mestu uzimao taj od 65W, iako bi radio
:: ::
:: ::
:: :: :: Gde naci punjac za MSI Cr650 buduci da je originalnom kabl od punjaca do laptopa..
:: :: :: Sam punjac je 19W 2.1A nekih 40W priklucak je 5.5x2.5mm nazalost ne nailazim na neki zamenski koji bi zadobvoljio gore navedene uslove, na netu nalazim samo onaj od 65W
:: :: ::
:: :: :: Interesuje me da li bi koriscenje tog od 65W moglo da izazove neke nezeljene probleme
:: :: ::
:: :: :: Citat:
:: :: :: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: MSI Cr650 punjac... 29.09.2016. 22:14 #624277

status: user
broj poruka: 4228
Jesi li ovde hteo da napišeš 19 V? Taj od 65W može da podrži veću potrošnju nego što je proizvodi tvoj laptop. Problem bi bio da je suprotna situacija: laptop od 65W, a punjač za 40W.

Pozdrav!

Vlada

:: Gde naci punjac za MSI Cr650 buduci da je originalnom kabl od punjaca do laptopa..
:: Sam punjac je 19W 2.1A nekih 40W priklucak je 5.5x2.5mm nazalost ne nailazim na neki zamenski koji bi zadobvoljio gore navedene uslove, na netu nalazim samo onaj od 65W
::
:: Interesuje me da li bi koriscenje tog od 65W moglo da izazove neke nezeljene probleme
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg re 29.09.2016. 23:34 #624279

status: user
broj poruka: 2270
Ako je napon isti ili bar tu negde, slobodno uzmi i megavat.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Svasta... 30.09.2016. 00:50 #624283

status: user
broj poruka: 1389
Slobodno uzmi jaci po snaai. Manje ce da se aka ispravljac, a komp ce i dalje da vuce koliko mu treba. Manja snaga od originala ne valja jer ce riknuti ispravljac, a pitanje je da li ce komp uopste moci i da povuce dovoljno.

Pa sve mu ... Da li i za PC racunate potrosnju, pa onda uzmete napajanje od 300W ili ipak maknete neko od 600-700 krsteno. Tu visak od par stotina W ne smeta?

Gigabyte Z77M-D3H, i5 3570k
3x8GB ddr3 1333, SanDisk SSD 64GB, Win XP
Frontier DIVA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Svasta... 30.09.2016. 11:04 #624292

status: user
broj poruka: 18940
U pravu ste ti i Dragg, ja sam se nesto prebacio, izvinjavam se Abneru...


:: Slobodno uzmi jaci po snaai. Manje ce da se aka ispravljac, a komp ce i dalje da vuce koliko mu treba. Manja snaga od originala ne valja jer ce riknuti ispravljac, a pitanje je da li ce komp uopste moci i da povuce dovoljno
::
:: Pa sve mu ... Da li i za PC racunate potrosnju, pa onda uzmete napajanje od 300W ili ipak maknete neko od 600-700 krsteno. Tu visak od par stotina W ne smeta
::
:: Gigabyte Z77M-D3H, i5 3570
:: 3x8GB ddr3 1333, SanDisk SSD 64GB, Win X
:: Frontier DIV
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646099.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs