Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Gde je Fanta?
STRANA 1 OD 2  
Ducza Gde je Fanta? 02.10.2016. 00:37 T64018

status: user
broj poruka: 62
Treba mi nov TV medjutim vidim da Fantasterrific-a nema na kp izlogu.
Dali neko zna da li on jos radi ili nekog drugog da mi preporuci.
Hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mighty re 02.10.2016. 09:36 #624394

status: user
broj poruka: 1670
Ma tu je Fanta, samo je promenio ime na KP, sada je Digital Scout:

http://digitalscout.kpizlog.rs


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Re: re 02.10.2016. 11:06 #624399

status: user
broj poruka: 1083
Taj tvoj je iz Novog Sada.Bice pre da je ovaj
http://masterservice.kpizlog.rs/


:: Ma tu je Fanta, samo je promenio ime na KP, sada je Digital Scout
::
:: http://digitalscout.kpizlog.r
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 02.10.2016. 11:39 #624400

status: user
broj poruka: 3974
Hahahaha, pa Aco aka Fanta je iz Novog Sada.. Mighty ti je sve rekao. :D

For Gamers! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: ... 02.10.2016. 12:21 #624401

status: user
broj poruka: 3277
+1

Fanta je iz NS ovaj iz SU je Sprite .)


SOKI JEBO TE KUPON VISE! :D

:: Hahahaha, pa Aco aka Fanta je iz Novog Sada.. Mighty ti je sve rekao. :
::
:: For Gamers! https://goo.gl/nReEin
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 02.10.2016. 12:22 #624402

status: user
broj poruka: 3529
Ja imam lika iz BG-a, od koga sam vec pazario, sto ja, sto moji prijatelji, bar 5 televizora ako ne i vise. Proveren lik, ocene sve govore.

Miki
http://mikitelevizoribeograd.kpizlog.rs/

i7 6700K + Noctua NH-D14
GTX980ti Gigabyte G1
MSI Z170A Krait Gaming
Kingston 16GB DDR4 @3000MHz Savage
Dell U2515H + LG D2343 3D
SSD 840 EVO 250GB + WDBlack (1TB+500GB)
Thermaltake Urban S71 + CM V850
Creative X-Fi Titanium+Z-5500

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 e sad posto su se sokovi izreklamirali 02.10.2016. 12:23 #624403

status: user
broj poruka: 3277

Uzimam flasiranu vodu pa razmisljam da uzmem nekakav aparat uz ugovor.

Nekakva preporuka koga odabrati i kakva im je usluga, kvalitet vode , cene itd...?



SOKI JEBO TE KUPON VISE! :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Seerauber re 02.10.2016. 12:34 #624405

status: user
broj poruka: 946
Digital Trigger aka Fantasterrific

http://www.kupujemprodajem.com/CORSAIR-VS-Series-VS650-28912905-oglas.htm?filter_id=57213613



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 02.10.2016. 12:38 #624406

status: user
broj poruka: 3974
Soki brale batali to, samo barelica Rose i lagano.. :D

For Gamers! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: ... 02.10.2016. 12:53 #624409

status: user
broj poruka: 3277
Da Rosa je odlicna.

Radi testa uzeo sam nekoliko flasiranih voda stavio u posudu da prokljuca i ispari, Rosa je ostavila jedva malo taloga na posudi dok ostali proizvodjaci svi isto(podosta taloga) kao da ih proizvodi ista firma sa drugim nalepnicama.

Praktikujem da ne uzimam istog proizvodjaca vode ali kako su ugovnali ovu cesmusu koja vise nije ni za kuvanje valja se preci na flasiranu i za kuvanje te otud ideja da se uzme nekakav aparat uz pretplatu ...


SOKI JEBO TE KUPON VISE! :D

:: Soki brale batali to, samo barelica Rose i lagano.. :
::
:: For Gamers! https://goo.gl/nReEin
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mighty Re: re 02.10.2016. 13:20 #624410

status: user
broj poruka: 1670
Digital Scout aka Digital Trigger aka Fantasterrific, sve je to isto i čovek je iz NS.
Promenio je ime na KP još pre nekoliko meseci.

Svi njegovi oglasi su na:

http://digitalscout.kpizlog.rs

:: Digital Trigger aka Fantasterrifi
::
:: http://www.kupujemprodajem.com/CORSAIR-VS-Series-VS650-28912905-oglas.htm?filter_id=5721361
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: ... 02.10.2016. 13:21 #624411

status: user
broj poruka: 18942
Drugarica radi u laboratoriji, ispitivala je vecinu flasiranih voda, pokazalo se da najvecu cistocu ima voda IVA, a sto se tice kiselih voda, jedna od je Bistrica. A posle raznih voda koje sam pio, voda iz balona (La Fantana i ostale) su totalno bezukusne, neutralne, lepsi ukus mi ima voda sa cesme.


:: Da Rosa je odlicna.
::
:: Radi testa uzeo sam nekoliko flasiranih voda stavio u posudu da prokljuca i ispari, Rosa je ostavila jedva malo taloga na posudi dok ostali proizvodjaci svi isto(podosta taloga) kao da ih proizvodi ista firma sa drugim nalepnicama
::
:: Praktikujem da ne uzimam istog proizvodjaca vode ali kako su ugovnali ovu cesmusu koja vise nije ni za kuvanje valja se preci na flasiranu i za kuvanje te otud ideja da se uzme nekakav aparat uz pretplatu ..
::
::
:: SOKI JEBO TE KUPON VISE! :D
::
:: :: Soki brale batali to, samo barelica Rose i lagano.. :
:: ::
:: :: For Gamers! https://goo.gl/nReEin
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ducza Re 02.10.2016. 13:23 #624412

status: user
broj poruka: 62
Hvala na odgovrima i za sokove i za vodu


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 02.10.2016. 13:23 #624413

status: user
broj poruka: 9388
Ko da se valja belo

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kobe Pozz 02.10.2016. 18:32 #624429

status: user
broj poruka: 427



Ovaj Mili deluje da ima odlican asortiman !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Re: ... 03.10.2016. 15:09 #624469

status: user
broj poruka: 7761
Mene su na casovima o vodosnabdevanju ucili da voda za pice ne sme da ima sledece:
1. Boju,
2. Miris,
3 Ukus.

Ako voda za pice ima ista od ta tri nesto je garant ubacivano...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Drugarica radi u laboratoriji, ispitivala je vecinu flasiranih voda, pokazalo se da najvecu cistocu ima voda IVA, a sto se tice kiselih voda, jedna od je Bistrica. A posle raznih voda koje sam pio, voda iz balona (La Fantana i ostale) su totalno bezukusne, neutralne, lepsi ukus mi ima voda sa cesme
::
::
:: :: Da Rosa je odlicna.
:: ::
:: :: Radi testa uzeo sam nekoliko flasiranih voda stavio u posudu da prokljuca i ispari, Rosa je ostavila jedva malo taloga na posudi dok ostali proizvodjaci svi isto(podosta taloga) kao da ih proizvodi ista firma sa drugim nalepnicama
:: ::
:: :: Praktikujem da ne uzimam istog proizvodjaca vode ali kako su ugovnali ovu cesmusu koja vise nije ni za kuvanje valja se preci na flasiranu i za kuvanje te otud ideja da se uzme nekakav aparat uz pretplatu ..
:: ::
:: ::
:: :: SOKI JEBO TE KUPON VISE! :D
:: ::
:: :: :: Soki brale batali to, samo barelica Rose i lagano.. :
:: :: ::
:: :: :: For Gamers! https://goo.gl/nReEin
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 03.10.2016. 15:15 #624470

status: user
broj poruka: 18942
I mene su tako ucili.
E sad, nisam mislio da bukvalno ima ukus(breskve, kajsije, ili bilo cega), nego u smislu da ima drugaciji smek kada je pijes, nekako je teska za pice, barem meni. Ako si ikad pio vodu direktno sa nekog izvora, a onda popio flasiranu vodu, valjda umes da uporedis ta 2 ukusa, odnosno osecaj dok pijes vodu, posto voda nema ukus, a opet, vrste voda su razlicite zbog odredjenih sadrzaja metala, minerala i ostalih sastojaka.


:: Mene su na casovima o vodosnabdevanju ucili da voda za pice ne sme da ima sledece
:: 1. Boju
:: 2. Miris
:: 3 Ukus
::
:: Ako voda za pice ima ista od ta tri nesto je garant ubacivano..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: :: Drugarica radi u laboratoriji, ispitivala je vecinu flasiranih voda, pokazalo se da najvecu cistocu ima voda IVA, a sto se tice kiselih voda, jedna od je Bistrica. A posle raznih voda koje sam pio, voda iz balona (La Fantana i ostale) su totalno bezukusne, neutralne, lepsi ukus mi ima voda sa cesme
:: ::
:: ::
:: :: :: Da Rosa je odlicna.
:: :: ::
:: :: :: Radi testa uzeo sam nekoliko flasiranih voda stavio u posudu da prokljuca i ispari, Rosa je ostavila jedva malo taloga na posudi dok ostali proizvodjaci svi isto(podosta taloga) kao da ih proizvodi ista firma sa drugim nalepnicama
:: :: ::
:: :: :: Praktikujem da ne uzimam istog proizvodjaca vode ali kako su ugovnali ovu cesmusu koja vise nije ni za kuvanje valja se preci na flasiranu i za kuvanje te otud ideja da se uzme nekakav aparat uz pretplatu ..
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: SOKI JEBO TE KUPON VISE! :D
:: :: ::
:: :: :: :: Soki brale batali to, samo barelica Rose i lagano.. :
:: :: :: ::
:: :: :: :: For Gamers! https://goo.gl/nReEin
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 04.10.2016. 08:26 #624506

status: user
broj poruka: 1994
Chlorinated water If you are drinking unfiltered, chlorinated tap water, remember that chlorine kills not only
waterborne pathogens but also your beneficial bacteria.

Disinfection By-Products (DBPs)

Chlorine or chloramines are added to most municipal water supplies to sterilize the water. Chlorine itself is relatively
safe, but it interacts with organic material in the water to form more than six hundred DBPs. These chlorinated organic
chemical toxins include four primary compounds commonly referred to as trihalomethanes which are minimally a
thousand times more toxic than chlorine. DBPs have been linked to liver, kidney, and nervous system problems.

Structured Water
It is not H2O, but H3O2 . It is the type of water that occurs within our cells. it also occurs in many natural springs when a
cold mountain stream first comes bubbling out. This water has a negative charge and can hold energy, much like a
battery, and it can deliver energy too.
Rainwater is structured and tap water is not. Structured water is better suited to penetrate our cell walls and deliver
hydration more effectively than regular water.

Should You Drink Structured Water?
The type of water many of our ancestors drank. There is clear biological support for its benefit with virtually no
downside. It would be prudent to regularly consume structured water.
Ways to Add Structure to Your Water
Four ways to either find it or create it:
1. Raw, or juiced, vegetables. Eat plenty of raw fruits and vegetables, or juice them.
2. Spring water. The deeper the spring the better, as pressure is what structures the water. The mineral content of
spring water also helps build structure.
3. Chilled water. Cooling water to about 39 degrees Fahrenheit appears to add some structure to it. Drink chilled
spring water.
4. Vortexed water. The circular motion of vortexes adds structure and oxygen to water. A key means of
purification. It gives the water molecules a tighter, more ordered structure. You can now buy a vortexing
machine that can transform your filtered water into structured H3O2.

p.s.

i tako dalje i tako blize, ko zna mozda me neko jednog dana iznenadi necim novim .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 U prevodu 04.10.2016. 09:22 #624508

status: user
broj poruka: 1083
Struktuirana voda,ziva voda je jedina voda koju ziva bica(ljudi,zivotnje i biljke mogu da koriste na zadovoljavajuci nacin).Sve ostale vode(flasirane vode i sokovi) su mrtve vode.
Struktuirana, ziva voda je : potocna,kisnica,magnetno oplemenjena voda i ozonirana voda.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: U prevodu 04.10.2016. 09:29 #624509

status: user
broj poruka: 18942
E upravo sam to hteo da napisem, hvala sto si pojasnio, nenika. Samo bih dodao da nisu sve flasirane vode mrtve.

:: Struktuirana voda,ziva voda je jedina voda koju ziva bica(ljudi,zivotnje i biljke mogu da koriste na zadovoljavajuci nacin).Sve ostale vode(flasirane vode i sokovi) su mrtve vode
:: Struktuirana, ziva voda je : potocna,kisnica,magnetno oplemenjena voda i ozonirana voda.
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Re: Re: U prevodu 04.10.2016. 09:52 #624510

status: user
broj poruka: 1083
Nije samo bitna dali je neka voda ziva ili mrtva,nego i njena PH vrednost. Namesti sok od nekog voca ili povrca.On je ALKALAN samo DVA sata.Posle je BAZNI(kisela PH vrednost. Ozonirana voda je Alkalna osam sati.Posle je i ona bazna(kisela ,stetna)za zrdavlje.Isto tako i flasirane vode.Ne moze ni jedna voda, duze biti alkalna od ozonirane vode.


:: E upravo sam to hteo da napisem, hvala sto si pojasnio, nenika. Samo bih dodao da nisu sve flasirane vode mrtve.
::
:: :: Struktuirana voda,ziva voda je jedina voda koju ziva bica(ljudi,zivotnje i biljke mogu da koriste na zadovoljavajuci nacin).Sve ostale vode(flasirane vode i sokovi) su mrtve vode
:: :: Struktuirana, ziva voda je : potocna,kisnica,magnetno oplemenjena voda i ozonirana voda.
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 04.10.2016. 12:10 #624517

status: user
broj poruka: 1994
To get the highest-quality water in your home, use a whole-house carbon system and a R/O filter in the kitchen sink for drinking and cooking.
Installing a shower filter will significantly reduce your chemical exposure.

Reverse Osmosis Filter
It will remove chlorine and the inorganic and organic contaminants, about 80 percent of the fluoride and most of the DBPs. Like distillation, R/O filtration creates fairly acidic water. And also like distillation, it strips the water of minerals. Filtration process is relatively slow.
Water Distillers
It has lost virtually all its beneficial minerals. It is also acidic water and loses even more beneficial structure than R/O water. Adding minerals back in with a pinch of natural Himalayan salt, which naturally contains minute levels of many minerals.
Carbon Filters
They don’t filter the water as well, and most remove very little fluoride.

Countertop carbon filter .99–9.00
Whole-house carbon filter 9.95–,039.00
Reverse osmosis filter .47–8.00
Distiller .00–,141.60
Carbon shower filter .08–7.99

Jazz Up the Taste of Your Water
If you don’t like the taste of your water:
>> For a refreshing twist, add fresh lime or lemon wedges, slices of cucumber, or even peeled ginger root to your water.
>> Try adding a drop or two of natural peppermint extract or a few crushed mint leaves from your herb garden.
>> Use whole herbal tea extracts, and sweeten your drink with a safe, natural sweetener like stevia or lo han.
>> Consider purchasing a machine to carbonate beverages at home.

HEALERS: Filtered tap water. Spring water. Filtered bathing water. Chilled drinking water. Organic tea and coffee. Carbonated water. Fresh, raw vegetable juice. Fresh coconut water. Vortexed water
HURTERS: Soda, Diet soda, Sports drinks, Fruit juice, Sweetened beverages (iced tea, lemonade, etc.)

p.s.

ko sto se da videti ziveti zdravo kosta i to poprilicno,
ma koga je to jos briga kupi 2 jojfona i zivotna misija ostvarena .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Izvinjavam se clanovima foruma sto sam temu ogadio komentarom o VODI !!! 04.10.2016. 12:59 #624526

status: user
broj poruka: 7761
Takodje se izvinjavam sto su se kasnije na to nadovezali dezurni KENJATORI po pitanju svega i svacega i to svoje kenjanje jos nadovezase citatima sa interneta...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 kom mene se valja : 04.10.2016. 13:41 #624529

status: user
broj poruka: 3277

https://www.kupujemprodajem.com/Filter-za-vodu-AKCIJA-22863920-oglas.htm

vredi li kupiti aparat ???

SOKI JEBO TE KUPON VISE! :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 04.10.2016. 17:11 #624539

status: user
broj poruka: 3974
Ma uzimaj, probaj.. :D

Mico pico kakvu vodu pijes? :D

For Gamers! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ...rece jednom jedan pametan covek... 04.10.2016. 23:32 #624562

status: user
broj poruka: 1994
I engage in the riskiest behavior on earth. I sleep eight hours a night. I eat a clean, healthy diet. I don’t smoke. I don’t do drugs.
I am a Normo-path.
I don’t sleep with fifty people a week. I watch my health. I take care of myself.
And I should pay for an idiot who’s injecting heroin? I should pay for a guy who smokes? I should pay for a prostitute riddled with disease?
I don’t want to pay for them. That’s how I feel. You pay for your own liver transplant if you drank like a fool.

p.s.

a sad solju mleka pa u krevet .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs