Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
RE:TV preporuka
STRANA 1 OD 1
MvZ RE:TV preporuka 09.10.2016. 11:36 T64037

status: user
broj poruka: 180
nastavak teme oko kupovine tv-a. Odlucio sam se za Samsung UE40KU6072
http://www.samsung.com/rs/consumer/tv-av/tv/uhd/UE40KU6072UXXH
Da prenesem svoja iskustva posle 7 dana koristenja istog, posto je osnovna namena ovog tv-a bila/bice gledanje filmova i serija skinutih sa neta tu se pokazao odlicno.
Sto se tice pustanja sadrzaja, za sada sam samo probao pustanje filmova i serija sa usb flesha i strimovanje sa kompa preko lokalne wifi (samsung smart view). Za sada nemam potrebu da za drugim posto npr. film od 13 GB (1080p) pusta preko wifi bez laga, a vecina onog sto pustam je 720p ili 1080p. Opcija koja mi se dopala je i snimanje tv programa na USB flash ili hdd ( probao sam samo na USB).Ne mogu mnogo reci o kvalitetu slike sa kablovske posto je trenutno na njega ide samo analogna kablovska (IKOM). Par stvari koje mi se do sada nisu dopale, daljinski je po prilicno jadan, narocito donji deo gde se nalaze komande za pustanje/snimanje sadrzaja, mali dugmici za moj ukus :( .
Nisam odusevljen ni sa izgledom OS-a na tv-u( mislim da je tizen, nisam siguran), licno mi je lepsi OS na starijem samsung tv-u u drugoj sobi, ili LG-ijev web-os. Mada nemam zamerki na njegov rad, brzinu i sl, samo da izgled.
Ako ima nekih pitanja slobodno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cebit 4K 10.10.2016. 13:23 #624792

status: user
broj poruka: 71

Skini nesto u 4K i javi utiske
Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MvZ RE:4K 10.10.2016. 19:15 #624800

status: user
broj poruka: 180
To sam uradio cim je stigao,slika je super ali to su sve demo snimci od par minuta pravljeni da reklamiraju tehnologiju. Cekam da izadje neki novi menii interesantni film u UHD pa da vidm kako to stvarno izgleda.Ono sto sada ima da se skine, vec sam gledao ili me ne interesuje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646168.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs