Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
W8.1 Pro
STRANA 1 OD 1
MACHINE W8.1 Pro 13.11.2016. 22:52 T64183

status: user
broj poruka: 5696
Da li neko ima torrent putanju do OEM/official ali preaktivirane Windows 8.1 Pro verzije?


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: W8.1 Pro 13.11.2016. 23:12 #626402

status: user
broj poruka: 1368
Ja zbog takvih pitanja svojevremeno bejah banovan ali nebitno to, probaj na zamundi, bugari drze uvek najbolje verzije 7mica i 8mica (pro se podrazumeva). Mozes neregistrovan da skines samo jedan torent, imaj to na umu.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: Da li neko ima torrent putanju do OEM/official ali preaktivirane Windows 8.1 Pro verzije
::
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: W8.1 Pro 13.11.2016. 23:42 #626405

status: user
broj poruka: 18944
Ne moze OEM/official preactivated, nego jedno ili drugo. Ja bih ti preporucio official (imas svuda) i Toolkit, nemoj se za*ebavati sa modifikovanim verzijama.


:: Da li neko ima torrent putanju do OEM/official ali preaktivirane Windows 8.1 Pro verzije
::
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc Re: Re: W8.1 Pro 14.11.2016. 00:44 #626406

status: user
broj poruka: 3104
Ovo najbukvalnije sto je iMarkovic rekao. Evo ti originalni link za Windows 8.1 skidanje https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows8
A za Toolkit potrazi na netu.


:: Ne moze OEM/official preactivated, nego jedno ili drugo. Ja bih ti preporucio official (imas svuda) i Toolkit, nemoj se za*ebavati sa modifikovanim verzijama
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ikaiaki re: 14.11.2016. 18:39 #626433

status: user
broj poruka: 316
Druže, vidi mejl i vozi.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: re: 14.11.2016. 20:45 #626435

status: user
broj poruka: 5696
Hvala svima :)

skinuo oficijelni pa cemo videti da li trazi glupu registraciju tj. hotmail ili neki slican nalog. Do sad sam koristio verzije za koje sam morao da imam pripremljen mail da bih se prvi put prijavio na sistem

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: Druže, vidi mejl i vozi
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 14.11.2016. 22:51 #626441

status: user
broj poruka: 3529
Mislim da ti ne treba nikakav mail(a i da treba sve jedno), samo nakon instalacije odradis toolkit i to je to, vrlo jednostavan proces. Uvek sam za varijantu clean instalacija sa oficijelnog source-a pa kasnije aktivacija.

i7 6700K + Noctua NH-D14
GTX980ti Gigabyte G1
MSI Z170A Krait Gaming
Kingston 16GB DDR4 @3000MHz Savage
Dell U2515H + LG D2343 3D
SSD 840 EVO 250GB + WDBlack (1TB+500GB)
Thermaltake Urban S71 + CM V850
Creative X-Fi Titanium+Z-5500

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ne treba ti mail, samo nemoj biti konektovan na internet dok traje instalacija 14.11.2016. 23:16 #626444

status: user
broj poruka: 9393
Kada vidi da nema internet konekcije, u sledecem koraku ce ti dozvoliti da napravis lokalnog korisnika.


macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc Re: Ne treba ti mail, samo nemoj biti konektovan na internet dok traje instalacija 15.11.2016. 00:34 #626447

status: user
broj poruka: 3104
I ovo je tacno medjutim, kada te pita za email ti ukucaj 2@2.2 i recice ti `email does not exist, do you want to make local account?` i ti napravis local i to je to.


:: Kada vidi da nema internet konekcije, u sledecem koraku ce ti dozvoliti da napravis lokalnog korisnika
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: re: 15.11.2016. 01:12 #626448

status: user
broj poruka: 18944
Da`l je moguce da do sada nista provalili kako se instalira windows
Ne treba mail, ne mora da se prekida mreza, samo je potrebno da na dnu idete na opciju za LOCAL account, gde ne pita za mail.


:: Hvala svima :
::
:: skinuo oficijelni pa cemo videti da li trazi glupu registraciju tj. hotmail ili neki slican nalog. Do sad sam koristio verzije za koje sam morao da imam pripremljen mail da bih se prvi put prijavio na siste
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
:: :: Druže, vidi mejl i vozi
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: Re: re: 15.11.2016. 09:15 #626455

status: user
broj poruka: 9393
Moj 8.1 nema tu opciju ako je upaljen internet :)
To je regularno dodato u X kroz `Preskoci ovaj korak`
Koliko sam puta instalirao 8.1, oba puta mi nije bilo tesko da iskljucim internet .)

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: Da`l je moguce da do sada nista provalili kako se instalira windows
:: Ne treba mail, ne mora da se prekida mreza, samo je potrebno da na dnu idete na opciju za LOCAL account, gde ne pita za mail
::
::
:: :: Hvala svima :
:: ::
:: :: skinuo oficijelni pa cemo videti da li trazi glupu registraciju tj. hotmail ili neki slican nalog. Do sad sam koristio verzije za koje sam morao da imam pripremljen mail da bih se prvi put prijavio na siste
:: ::
:: :: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
:: ::
:: :: :: Druže, vidi mejl i vozi
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic re: 15.11.2016. 10:41 #626458

status: user
broj poruka: 18944
Mozda se vise trudis da je nadjes kad nemas net


:: Moj 8.1 nema tu opciju ako je upaljen internet :
:: To je regularno dodato u X kroz `Preskoci ovaj korak
:: Koliko sam puta instalirao 8.1, oba puta mi nije bilo tesko da iskljucim internet .
::
:: macOS Sierr
:: What can your Mac do now? Just ask
::
:: :: Da`l je moguce da do sada nista provalili kako se instalira windows
:: :: Ne treba mail, ne mora da se prekida mreza, samo je potrebno da na dnu idete na opciju za LOCAL account, gde ne pita za mail
:: ::
:: ::
:: :: :: Hvala svima :
:: :: ::
:: :: :: skinuo oficijelni pa cemo videti da li trazi glupu registraciju tj. hotmail ili neki slican nalog. Do sad sam koristio verzije za koje sam morao da imam pripremljen mail da bih se prvi put prijavio na siste
:: :: ::
:: :: :: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
:: :: ::
:: :: :: :: Druže, vidi mejl i vozi
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Pricate gluposti 16.11.2016. 22:51 #626513

status: user
broj poruka: 5696
Jednu verziju oficial sto sam imao nisam mogao da se ulogujem dok nisam imao nalog. Nije bilo NIKAKVE cake za local account niti sa gasenjem mreze.

Sad sam skinuo onaj originalni sa MSDN i trazi mi serial key na pocetku i ne mogu da mimoidjem.

Kabl istekan iz LAN porta.

Postoje oficijelne verzije sa masovnim licenciranjem tj. originalni iso samo je ubacen key unapred. Kao sto bi se radilo unattended scriptom.

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Pricate gluposti 16.11.2016. 23:33 #626519

status: user
broj poruka: 18944
Ja sam instalirao originalne i neoriginalne verzije i svaka je imala local account bez mail-a, glupo bi bilo iskreno da moras da imas mail (live Ms nalog) da bi se ulogovao u windows. Tako je isto i moj kolega zaintao da nema pa sam mu pokazao, s druge strane nije iskljuceno da to ne postoji na drugoj verziji, ali stvarno ne vidim razlog da instalacija bude drugacija, mozda ste u pravu...

Ovaj serijal ti trazi zato sto si skinuo verziju (koja je ranije bila OEM, ne znam da li se i dalje tako zove) koja trazi key koji treba da ukucas sa svoje licence.

Ubacivanje key-a podrazumeva modifikaciju iso instalacije, ne znam koji alat to radi, ali time se menjaju neke funkcije iso-a i to vise nije `untouched`.
Legalno, sa ilegalnim funkcijama.. Ne kapiram konkretno sta ti treba, u firmi smo kupovali razne windows-e, office, licence, pa smo imali pristup download-u sa oficijelnog MS sajta, gde postoje razne verzije, ako ti treba legalno, najbolje da se konsultujes sa Microsoft-om, radi precizne informacije.

:: Jednu verziju oficial sto sam imao nisam mogao da se ulogujem dok nisam imao nalog. Nije bilo NIKAKVE cake za local account niti sa gasenjem mreze.
::
:: Sad sam skinuo onaj originalni sa MSDN i trazi mi serial key na pocetku i ne mogu da mimoidjem
::
:: Kabl istekan iz LAN porta
::
:: Postoje oficijelne verzije sa masovnim licenciranjem tj. originalni iso samo je ubacen key unapred. Kao sto bi se radilo unattended scriptom
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646168.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs