Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
XBOX 360- RGH & Aurora pitanje
STRANA 1 OD 1
RazerBE XBOX 360- RGH & Aurora pitanje 24.12.2016. 15:35 T64346

status: user
broj poruka: 224
Pozdrav,

Imam pitanje u vezi xbox-a i aurora programa. Da li moze na internet da se poveze, konzola s obzirom da je RGH cipovana? I kako se ubacuju slike cover-a?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Masuka ... 26.12.2016. 20:01 #628549

status: user
broj poruka: 360

Koliko se secam nema Xbox Live-a kad je RGH uradjen. Sto se tice toga i menjanja covera idi na xbox republiku, tamo ce sigurno ljudi znati vise da ti pomognu kao i meni svojevremeno.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici re: 27.12.2016. 15:29 #628559

status: user
broj poruka: 908

Povezuje se na net ali nema online igranja posto je banovana konzola kad ima rgh.covere skidas tako sto se registrujes na onaj njihov unity iz aurore preko kompa pa ubacis username i pass u konzolu i ides na download mising contect tako nesto.ima varijanta za online igranje ali ja nisam mogao da otkljucam portove na ruteru...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
RazerBE Re: re: 27.12.2016. 17:16 #628560

status: user
broj poruka: 224
E bravo! To sam i procitao na nekom ruskom sajtu, ali sam se bojao da ne povuce sa interneta neki automatski ban. :)
Dakle, pravim user na unity sajtu pa se prijavim na konzoli preko interneta.
Znam da nema online igranja, ovo mi je treci RGH Xbox tako da to znam. Nego mi cover-i nisu bili potrebni a sad sam krenuo da to lepo slazem na konzolu - kako i treba da bude.

Hvala obojici!

::
:: Povezuje se na net ali nema online igranja posto je banovana konzola kad ima rgh.covere skidas tako sto se registrujes na onaj njihov unity iz aurore preko kompa pa ubacis username i pass u konzolu i ides na download mising contect tako nesto.ima varijanta za online igranje ali ja nisam mogao da otkljucam portove na ruteru..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dachabre .... 28.12.2016. 08:57 #628587

status: user
broj poruka: 77
Kod mene Aurora automatski skida covere (postoje jednostavna podešavanja). Kolko znam, taj Unity account služi za onlajn igranje (nezvanično tj. nema veze sa Microsoftom već su to neki piratski serveri)...

Što se tiče izlaska na Xbox live - tu nemožeš da se zezneš: u dashaunch-u postoji opcija `blocklive` ili tako nešto koja blokira pristup Live-u tako da bi - ako ikad skineš RGH čip i `legalizujaš` konzolu mogao ponovo normalno da je koristiš. Ova opcija ti je 99.99% uključena (ko god ti je ugradio RGH verovatno ti je to aktivirao)...




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
RazerBE Reseno... 29.12.2016. 10:41 #628628

status: user
broj poruka: 224
Nakacio sam konzolu na internet, skinuo sam cover-e iz Aurora meni-ja.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs