Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Sport Billy flagship DualSim tel - koji?!
STRANA 1 OD 1
MACHINE Sport Billy flagship DualSim tel - koji?! 30.12.2016. 19:08 T64368

status: user
broj poruka: 5696
Treba mi preporuka za jacu klasu dualsim telefona, da ima jacu bateriju tipa preko 2Ah, display 5-5.2`, dobru kameru, sluske, ext. mem karticu, stabilan i kvalitetan hw. Mozda bi kao opcija bio najbolji Windows Phone (koristim Nokia 640 DualSim), mozda 950? Ali nesto vidim da se jos uvek nisu progurali, verovatno zbog nezgrapnog i nedopadljivog GUIa W10 naspram Android 6 ili 7.

950 mi se cini OK izbor ali je preskup za ono sto nudi i sobizorm da je model star vec godinu dana. Ne znam koliko su novi na oglasima recimo sa Telenor mreze?


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re: 02.01.2017. 13:25 #628826

status: user
broj poruka: 609
ja sam skoro uzeo vodeci se istom logikom
Note 4 dual ( na oglas iz madjarske valjda )
Jedina mana koja mi smeta sto je druga kartica 2g - znaci ako potrosim net na prvoj kartici moram da zamenim mesta karticama ili da idem po sporom internetu (doduse ovo mi se desilo jednom za poslednjih 6 meseci i bilo je 3 dana po sporijem netu -mrzelo me da menjam mesta )
Ja sam ga platio pre 6 meseci 295


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs