Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
FreeLancer
STRANA 1 OD 1
Bjelosh FreeLancer 14.06.2005. 20:35 T644

status: user
broj poruka: 54
Da li neko zna da li postoji patch za freelancer. Deluje kao da fali zavrsni deo igrice, i da li je mozda u pripremi drugi deo. Ko je igrao zna o cemu pricam
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lajavi Jbg. nema 15.06.2005. 09:34 #1674

status: user
broj poruka: 11

Lajavi_krelac

To sam se i ja pitao, jurcao sam svuda po NET-u i nisam mogao da nadjem nikakav patch. Dostigao sam Level 35, ali, kol`ko sam skapirao, nakon zavrsenih misija postajes Freelancer i istrazujes nove sisteme. Zainatio sam se i pretrazio dosta toga i nije mi uspelo da povezem celu mapu jer sam se smorio. Predpostavljam da je kraj igre kada pronadjesh sve "Holove" i sve sisteme.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
comanche No more... 16.06.2005. 00:04 #1678

status: user
broj poruka: 8
Nema care....definitivno postajes Freelancer....ja sam terao bes jos dobrih mesec dana posle...dosao sam dotle da po misiji zaradim 300-500 hiljada....naleteo sam na neke blesave zelene vanzemaljce....uletao u 3 druga sistema....a i posle stvarno nema smisla igrati...brod i oruzje su takvi da si apsolutno najjaci od svih...jedan pogodak likvidira....u svakom slucaju, fenomenalna igrica....nadam se da ce biti i drugi deo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs