Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
pomoc pci lock advanced boot opcija - zakucao komp
STRANA 1 OD 1
Milunka pomoc pci lock advanced boot opcija - zakucao komp 08.01.2017. 14:32 T64405

status: user
broj poruka: 1626
Dakle, uzeo ja da sredjujem advanced boot options,I ovo bukvalno nikad nisam palio,kad sam guglao po svim forumima savetuju da se upali. Ja reko aj da probam da vidim o cemu se radi ,j sad komp nece da se upali.

Sreca imam instalaciju na flesu,sad ga sredjujem...Sad mi vratio sva podesavanja na stock :/

zna li neko u cemu moze biti problem sa pci lock opcijom, pri boot-u je izbacivao gresku u registrima...


ASUS x58 SABERTOOTH/ i7 980x@4.11Ghz (Noktua NHD14) /Asus STRIX gtx980 /3x4gb kingston @ 1333mhz/MS Black Widow/CM RS 620/kingston v100 60 gb,WD blue 500gb + samsung f4 2tb.EIZO S2411W. marantz PM 7001 + T+A T110E
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x Probaj ovde 08.01.2017. 17:20 #629261

status: user
broj poruka: 223
https://goo.gl/FgcWT2 Neki kazu da treba da bude checkiran, neki ne, izlistaj odgovore na sajtu, mislim da ima njih sa slicnim iskustvima.
Ja ga licno nisam cekirao, zato sam stavio `number of processors` na maximum jezgara, i leti pri butovanju. Trenutno mi na ovom `krsu` butuje za nekih 8 sek, sa sve post-om.

C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka Re: Probaj ovde 10.01.2017. 01:18 #629403

status: user
broj poruka: 1626
Nije losa tema. Prilikom sredjivanja sa fleskom, on mi vrati sve na stock stanje, ispremesta fajlove... Ja lepo skinem zadnju verziju windows-a 10, i pregazim ga... Mrzelo me da se smaram.

ASUS x58 SABERTOOTH/ i7 980x@4.11Ghz (Noktua NHD14) /Asus STRIX gtx980 /3x4gb kingston @ 1333mhz/MS Black Widow/CM RS 620/kingston v100 60 gb,WD blue 500gb + samsung f4 2tb.EIZO S2411W. marantz PM 7001 + T+A T110E

:: https://goo.gl/FgcWT2 Neki kazu da treba da bude checkiran, neki ne, izlistaj odgovore na sajtu, mislim da ima njih sa slicnim iskustvima
:: Ja ga licno nisam cekirao, zato sam stavio `number of processors` na maximum jezgara, i leti pri butovanju. Trenutno mi na ovom `krsu` butuje za nekih 8 sek, sa sve post-om
::
:: C: /
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646099.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs