Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Prvi post ne vidim?
STRANA 1 OD 1
strela75 Prvi post ne vidim? 11.01.2017. 21:21 T64415

status: user
broj poruka: 1588
Vec par dana ucitam stranu pcberze i nikad prvi post nema tekst. Od drugog na dalje vidim sve, ali ne vidim pitanje (prvi post)? U cemu je problem?

Unapred hvala.

Pozdrav.

-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Opet ista stvar: kolege se pozale na neki problem, a onda... 11.01.2017. 21:46 #629477

status: user
broj poruka: 10985
zaborave da navedu osnovne elemente hardversko-softverskog sistema na kojem se problem manifestuje.
Dakle:
-hardver?
-op sistem?
-brauzer?
-plugins, addons, extensions (java, flash, .NETframework itd.)?

Kod mene je sve vidljivo. Win 10 64bit, win 7 64bit, FFox 50.10, Chrome 55.0.2883.87 m, IE 11.0.9xxxx (Win 7). Razni hardveri (3 razlicite makine). Svi dodaci up to date.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Opet ista stvar: kolege se pozale na neki problem, a onda... 11.01.2017. 22:12 #629479

status: user
broj poruka: 18940
Mislim, sta vise siguran sam da nema veze browser s tim, jer se problem ne manifestuje uvek, vec ponekad, kolega je dobro primetio, sad kad razmislim, i meni se cini da se to desi samo kad prvi put postujes u toku dana.

hardver nebitan, W7 x64/ Chromium v.46 portable bez dodatnih specijalnih dodataka.


:: zaborave da navedu osnovne elemente hardversko-softverskog sistema na kojem se problem manifestuje
:: Dakle
:: -hardver
:: -op sistem
:: -brauzer
:: -plugins, addons, extensions (java, flash, .NETframework itd.)
::
:: Kod mene je sve vidljivo. Win 10 64bit, win 7 64bit, FFox 50.10, Chrome 55.0.2883.87 m, IE 11.0.9xxxx (Win 7). Razni hardveri (3 razlicite makine). Svi dodaci up to date
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 .... 11.01.2017. 22:27 #629480

status: user
broj poruka: 1083
Koristim Operu i Yandex i nisam to jos primetio.A Google Chrome sam davno ubrisao.Svremena na vreme koristim Ice Dragon, on je dosta slican sa Chrome.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Igore, o principijelnosti je rec. Da ne moramo da ``gatamo`` i potrosimo... 11.01.2017. 23:08 #629482

status: user
broj poruka: 10985
dva dana da bi smo na kraju ustanovili da se neko zali na probleme koje mu pravi Netscape Navigator iz 1996-e.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Igore, o principijelnosti je rec. Da ne moramo da ``gatamo`` i potrosimo... 11.01.2017. 23:51 #629486

status: user
broj poruka: 18940
Ok, razumem, ali kazem ti da je taj problem odjednom nastao i vidim nikakva informacija o tome. A sto se retro browsera tice, mozes da instaliras Firefox 1.0, radice ti forum, ali ovaj bug ce i dalje da se manifestuje.


:: dva dana da bi smo na kraju ustanovili da se neko zali na probleme koje mu pravi Netscape Navigator iz 1996-e
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 svaki browser... 14.01.2017. 10:19 #629605

status: user
broj poruka: 1588
samo od sebe se resilo. Sada koju god temu otvorim, vidim i prvi i naredne postove. Sto ce reci, nije do mene.

Kakve veze sa prikazom prvog posta u nekoj temi na pc berzi ima:
- moj procesor, memorija, hdd, mis i tastatura
- moj windows ili linux
- opera, firefox ili chrome, u kojima sam ih gledao?

Nista nisam nanovo instalirao kod sebe, a sada sve vidim kako treba.

Pozdrav.

-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: svaki browser... 14.01.2017. 12:03 #629608

status: user
broj poruka: 9383
Ma to si se otreznio.
Ja, kada se napijem, ne vidim ni prvi ni drugi post, a treci mi bude malo mutan.

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: samo od sebe se resilo. Sada koju god temu otvorim, vidim i prvi i naredne postove. Sto ce reci, nije do mene
::
:: Kakve veze sa prikazom prvog posta u nekoj temi na pc berzi ima
:: - moj procesor, memorija, hdd, mis i tastatur
:: - moj windows ili linu
:: - opera, firefox ili chrome, u kojima sam ih gledao
::
:: Nista nisam nanovo instalirao kod sebe, a sada sve vidim kako treba
::
:: Pozdrav
::
::
:: Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spiritualit
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 Re: Re: svaki browser... 14.01.2017. 12:24 #629612

status: user
broj poruka: 1588
Moguce. Ne treba mesati vodu, domace sokove i koka kolu. Opasna hemija.

Pozdrav.
-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

:: Ma to si se otreznio
:: Ja, kada se napijem, ne vidim ni prvi ni drugi post, a treci mi bude malo mutan
::
:: macOS Sierr
:: What can your Mac do now? Just ask
::
:: :: samo od sebe se resilo. Sada koju god temu otvorim, vidim i prvi i naredne postove. Sto ce reci, nije do mene
:: ::
:: :: Kakve veze sa prikazom prvog posta u nekoj temi na pc berzi ima
:: :: - moj procesor, memorija, hdd, mis i tastatur
:: :: - moj windows ili linu
:: :: - opera, firefox ili chrome, u kojima sam ih gledao
:: ::
:: :: Nista nisam nanovo instalirao kod sebe, a sada sve vidim kako treba
:: ::
:: :: Pozdrav
:: ::
:: ::
:: :: Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spiritualit
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs