Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Posao
STRANA 1 OD 1
harry87 Posao 20.01.2017. 18:40 T64445

status: user
broj poruka: 853
Zanima me koliko vas ovde radi u IT sektoru, i koja je struka (programiranje, mreze ili nesto drugo)

Hvala


MB Asus P5Q deluxe/XEON E5450 @ 3.6Ghz+Alpenföhn Brocken/4x2GB Kingston HyperX Black Edition/ Sapphire 7850 2GB/WD Black 500gb/Thermaltake V6/ViewSonic 22`/Altec Lansing VS4621
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Posao 20.01.2017. 19:37 #629862

status: user
broj poruka: 18940
Ja sam radio do pre par godina, trenutno trazim posao, deluje mi zanimljivo pitanje, a zivo me zanima u koju je svrhu?


:: Zanima me koliko vas ovde radi u IT sektoru, i koja je struka (programiranje, mreze ili nesto drugo)
::
:: Hval
::
::
:: MB Asus P5Q deluxe/XEON E5450 @ 3.6Ghz+Alpenföhn Brocken/4x2GB Kingston HyperX Black Edition/ Sapphire 7850 2GB/WD Black 500gb/Thermaltake V6/ViewSonic 22`/Altec Lansing VS4621
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1d10t Re: 20.01.2017. 19:52 #629863

status: user
broj poruka: 430
Davnih dana radio kao front end web developer oko godinu dana, poceo back end pri kraju tog angazmana i na kraju zavrsio u knjigovodstvu :)

Planiram na leto da se opet malo aktiviram i potrazim posao kao front ender, ali otom potom.

AMD phenom II x4 955BE @ 3.7GHz / Raijintek EreBoss / GA-MA770-UD3 rev 2.0 / 3x2GB Kingston V ddr2 800MHz / PowerColor AMD r9 280x TurboDuo - PowerColor ATI 4870 1GB BKP / 500GB Hitachi + 1TB WD black / Logitech g500/mx518 / iCEMAT II black pad / Logitech

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 inzenjer strukovnih studija 20.01.2017. 20:07 #629865

status: user
broj poruka: 4659
a sklapam radijatore i vozim materijal za iste za nikakve pare :) uzivancija jebena :)



AMD Phenom II 960T 3.5Ghz
MSI 870S-C45
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: inzenjer strukovnih studija 20.01.2017. 20:38 #629867

status: user
broj poruka: 18940
Ima nesto pozitivno u tome, u ovim hladnim danima za tebe nema zime.

Dok cekam harry da mi odgovori, ajd i ja da napisem za sebe, zelja mi je da se pronadjem u programiranju, a radio sam odrzavanje mreza u okviru domena/workgroup, odrzavanje servera, remote administration, virtuelizaciju u okviru ESX, VMware i hyper-V servera, linux, unix, itd. itd..


:: a sklapam radijatore i vozim materijal za iste za nikakve pare :) uzivancija jebena :)
::
::
::
:: AMD Phenom II 960T 3.5Gh
:: MSI 870S-C4
:: Kingston 2x4GB DDR3 1600Mh
:: WD10EARS 1T
:: WD1003FZEX 1T
:: Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR
:: OCZ MXS-PRO 600
:: Windows 8.1 RTM 9600 64-bit
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re 20.01.2017. 21:18 #629868

status: user
broj poruka: 2155


Bavio se web dizajnom, projektovanjem u Solid works,Acad sistemima, sad sam OCR program na poslu na zalost, plata za skolsku spremu mizerna, al bar je 8h slobodan vikend, koristim odmor kad hocu, placena klopa i prevoz, jedino nam sad bolovanje zabranili.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 zabranili bolovanje!? boze svasta :S 20.01.2017. 21:41 #629870

status: user
broj poruka: 4659
Markovicu(kolega mi se preziva isto:P ) ironija je da nemamo nikakvo grejanje, tj ima ali ko da nema xD sad dok su ovi hladni dani temperatura u radionici ako je 10c ja ima da lajem :D
povadio sam se danas, `unapredili me` tj prijavio sam se da razvozim samo da se vadim iz ove ledare i zagusljive radionice :)

O struci nema ni govora, jer za sve ovo vreme i pre nego li sam zavrsio faks, NIGDE ni JEDAN JEDINI posao vezan za komunikacije nisam nasao, bilo je na par mesta posao za IT strucnjaka kao(recimo u kablovskoj centrali), ali niko nista nije javio...

A programiranje sada da ucim od nule ne mogu, niti imam vremena da se zajebavam sa tim(treba mi novac a ne da ucim naredne 3-5god), jer bih morao silne programe da izucavam jer ove firme traze programera koji zna uglavnom od 5 programska jezika pa nagore, a ja znam 0, ili mozda 5% od programiranja :)

Sansa za kasvetan posao je skoro ravna nuli kao i moje znanje programiranja. a kako je krenula zemlja da otvara `fabrike` za debile i nece nam trebati obrazovanje, jer to niko ne uzima u obzir!!



Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion Sve u IT-u :) 20.01.2017. 21:43 #629871

status: user
broj poruka: 2480
Front end dev (i pomalo back) mi je day job. Radim ga od kuce od pre neku godinu u dogovoru sa shefom.
Montazer/scenarista/copywritter za Asus. Opet od kuce i iz studija :)
Novinar/tester/stagod PCaxe. Opet od kuce i iz studija.

5820k @ 4.5ghz | Custom loop 360/NB Eloop/D5 | Asus x99-S | EK Asus X99 Monoblock | ASUS RX 480 Strix 8GB | 4x4gb Avexir Core Red 3200mhz CL15 | Samsung 840 EVO 256gb | 5 TB WD server diskova | Seasonic 760w XP2 Platinum | Asus PB287Q/P2414h

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Sve u IT-u :) 20.01.2017. 21:50 #629872

status: user
broj poruka: 18940
To je moj san, da radim od kuce, ne postoji lepsi posao

@Gare, vidi nesto sta moze od kuce, ne mora programiranje, ili mora, ali web nije toliko hc kao programiranje aplikacija. Mozda ke*am i ja, jer ne znam. Uglavnom, mora da se uci non-stop, nema druge, od nule=od nule.. Nemoj kao vecina Srba, zavrsio sam taj fax, to cu da radim do kraja zivota i nista drugo, mora covek da se snalazi, pocev od radova po kuci, tako i na poslu, raznovrsno, kreativno.. da se ne udidis.


:: Front end dev (i pomalo back) mi je day job. Radim ga od kuce od pre neku godinu u dogovoru sa shefom.
:: Montazer/scenarista/copywritter za Asus. Opet od kuce i iz studija :
:: Novinar/tester/stagod PCaxe. Opet od kuce i iz studija
::
:: 5820k @ 4.5ghz | Custom loop 360/NB Eloop/D5 | Asus x99-S | EK Asus X99 Monoblock | ASUS RX 480 Strix 8GB | 4x4gb Avexir Core Red 3200mhz CL15 | Samsung 840 EVO 256gb | 5 TB WD server diskova | Seasonic 760w XP2 Platinum | Asus PB287Q/P2414h
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
silja1987 ... 20.01.2017. 21:53 #629873

status: user
broj poruka: 220
Informaciona bezbednost-sistem admin-domen kontroleri u izolovanoj mrezi...petljam nesto Linux i vmware al to mi je nametnuto...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Sve u IT-u :) 20.01.2017. 22:05 #629875

status: user
broj poruka: 18940
Kuti, poslao sam ti mail :)


:: Front end dev (i pomalo back) mi je day job. Radim ga od kuce od pre neku godinu u dogovoru sa shefom.
:: Montazer/scenarista/copywritter za Asus. Opet od kuce i iz studija :
:: Novinar/tester/stagod PCaxe. Opet od kuce i iz studija
::
:: 5820k @ 4.5ghz | Custom loop 360/NB Eloop/D5 | Asus x99-S | EK Asus X99 Monoblock | ASUS RX 480 Strix 8GB | 4x4gb Avexir Core Red 3200mhz CL15 | Samsung 840 EVO 256gb | 5 TB WD server diskova | Seasonic 760w XP2 Platinum | Asus PB287Q/P2414h
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 20.01.2017. 22:08 #629877

status: user
broj poruka: 4506
Ljudi ima milion freelance poslova koji mogu da se rade bez ikakvog skilla samo ako je covek.uporan i snalazljiv.

Npr data maning je skroz lepo placen za nase uslove i ne treba nikakav skill koji vecina vas ovde vec ima koristeci komp svakodnevno.


6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | LC Arkangel 850w | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 hajde i ja da se upisem... 21.01.2017. 04:01 #629888

status: user
broj poruka: 914

Neko vreme radio na proizvodnji strujomera,prvo sklapanje onda bazdarenje pa servis i na kraju asembliranje na pic and place smd masini. U toj firmi sam imao veliku pomoc od kolega koji su prepoznali moj potencijal i pomagali mi. Bilo je tu ljudi iz VTI,,BIA koji su honorarno radili jednom recju riznice znanja i iskustva... U drugoj sam radio na terminalima za dopunu pripejd kartica i satelitsko pracenje vozila, vecinom programiranje ploca, montaza i finalna provera. Jbg kada strcis iznad sefovice ciji si zamenik odmah si pretnja tako da sam nakon par godina dao otkaz i psihicki se preporodio...
Nakon toga sam otvorio pa ubrzo zatvorio servis racunara jer sam 95% radio nakon radnog vremena (iza 17h kada se ljudi vrate sa posla) pa mi se nije isplatilo da placam dazbine drzavi i gazdi lokala i nakon toga preporuke od usta do usta. Nije bilo lako u pocetku ali ne treba nikada ostaviti ljude/musterije na cedilu pa bio i na gubitku. Princip rada je da veceas pokupim komp sutra uvece vratim ako nije nista ozbiljno osim kada intervencija mora da bude na adresi . Ne volim da gubim tudje i svoje vreme elem ponekad se radi i 2-3 kom u nizu tako da mi je lakse kod kuce.Imao sam srecu pa su na toj teritoriji operisali `CD Majstori` koji su samo znali da instaliraju OS i da zamene ali ne i da poprave (cak ni elektrolite da zamene) komponente. U pocetku je bilo tesko svasta se radilo za goli zivot, sekundarne sirovine,ciscenje podruma (tu se svasta nalazilo i to vrednog) preprodaja raznih stvari... Mogu vam reci da je bolje ovako nego da ti neko non-stop k*nja ali samo pod uslovom da hoces da radis u protivnom trazi firmu po principu radio ne radio radi ti radio...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Seerauber Re: Re: Posao 21.01.2017. 09:28 #629889

status: user
broj poruka: 946
https://m.youtube.com/watch?v=E2_Yc_uYsgo
:-) ))


:: Ja sam radio do pre par godina, trenutno trazim posao, deluje mi zanimljivo pitanje, a zivo me zanima u koju je svrhu
::
::
:: :: Zanima me koliko vas ovde radi u IT sektoru, i koja je struka (programiranje, mreze ili nesto drugo)
:: ::
:: :: Hval
:: ::
:: ::
:: :: MB Asus P5Q deluxe/XEON E5450 @ 3.6Ghz+Alpenföhn Brocken/4x2GB Kingston HyperX Black Edition/ Sapphire 7850 2GB/WD Black 500gb/Thermaltake V6/ViewSonic 22`/Altec Lansing VS4621
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
oreshac re 21.01.2017. 09:45 #629890

status: user
broj poruka: 488
Radim u IT sektoru, trenutno technical/team lead, programiram samo kad ima nekih velikih problema, pa tad pomognem u resavanja problema.

Moja ala: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1763839

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 buducnost: 21.01.2017. 10:17 #629892

status: user
broj poruka: 1992
http://tinyurl.com/j9tjgl6

ko prvi krene i razvije posao, eto vam novi `Matijevici/Rodici`

u kombinaciji sa IT sistemima pracenja i kontrole, ima da cveta

naravno, morace se krenuti malim koracima, detalji:

http://tinyurl.com/zlz9nr3

i das sut kartu zemljama u okruzenju ulagajuci u sebe i kupjujuci domace, a
o potencijalu organskog izvoza da ne pricam

E sad koliko je srpska svest spremna/voljna da ulaze sebe u ovako nesto, to je vec drugo pitanje...

p.s.

i da naravno radim u IT sektoru .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
harry87 re 21.01.2017. 13:59 #629895

status: user
broj poruka: 853
Hvala na odgovorima.@imarkovic Posto gledam sta i kako, ucim po online kursevima neko programiranje, a inace sam dipl ecc, al to me bas ne zanima da radim. Posto svi ovde budizimo kompove ceo zivot, reko da spojim nekako to, pa sam hteo da vidim konkretno cime se ljudi bave :).
Zanima me i IT security, ethical hacking, ali ne znam koliko za to kod nas ima posla?

MB Asus P5Q deluxe/XEON E5450 @ 3.6Ghz+Alpenföhn Brocken/4x2GB Kingston HyperX Black Edition/ Sapphire 7850 2GB/WD Black 500gb/Thermaltake V6/ViewSonic 22`/Altec Lansing VS4621

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1d10t @imarkovic 22.01.2017. 11:15 #629929

status: user
broj poruka: 430
Nije da je front end web dev boza, meni je lakši ali to zavisi i od ličnih preferenci. Ono što ti je lepo i što voliš, nije i ne može da bude teško.

AMD phenom II x4 955BE @ 3.7GHz / Raijintek EreBoss / GA-MA770-UD3 rev 2.0 / 3x2GB Kingston V ddr2 800MHz / PowerColor AMD r9 280x TurboDuo - PowerColor ATI 4870 1GB BKP / 500GB Hitachi + 1TB WD black / Logitech g500/mx518 / iCEMAT II black pad / Logitech

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 .. 22.01.2017. 11:15 #629930

status: user
broj poruka: 1992
e u tom slucaju ides kod Kuze na obuku:

http://tinyurl.com/h6uea4q

sto ce vremenom dovesti do:

http://tinyurl.com/q6cwkzf ( http://tinyurl.com/zx8dcbp )

i `zastite` po skolama iliti sto bi Pink Floyd rekao:

http://tinyurl.com/cp6ep4w

I naravno moraces polozigti zakletvu, koja ide ovako:

`Night gathers, and now my watch begins. It shall not end until my death. I shall take no wife, hold no lands, father no children. I shall wear no crowns and win no glory. I shall live and die at my post. I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls. I am the shield that guards the realms of men. I pledge my life and honor to the Night`s Watch, for this night and all the nights to come.`

Jer kako se ono kaze, najbezbednije mesto na planeti je:

http://tinyurl.com/zfmu96j

Tako da kako god okrenes i obrnes, skolujes se za mesto `nadzornika drugog paviljona` ili koja pozicija ti vec dopadne...

p.s.

pa ti sad vidi oces li se baviti akerisanjem (iz ciste etike, naravno) .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 22.01.2017. 13:45 #629936

status: user
broj poruka: 3529
Aj da se upisem i ja ovde.

Vec 10god radim za jednu domacu firmu, razvoj, implementacija i odrzavanje kompletne IT infrastrukture za potrebe firme. Nazovi ovaj posao `IT Manager`.

Od software-a radim programiranje u VB-u, baze SQL, MySQL i mdb, a povremeno i pravljenje web prezentacija(wordpress i adobe muse). ...i jos svasta nesto po pitanju IT-a, kao sto su mreze itd, neizbezno servisiranje i setovanja racunara i ostalih IT uredjaja...

i7 6700K + Noctua NH-D14
GTX980ti Gigabyte G1
MSI Z170A Krait Gaming
Kingston 16GB DDR4 @3000MHz Savage
Dell U2515H + LG D2343 3D
Samsung PM961 M.2 250GB + WD(3TB+1TB)
Thermaltake Urban S71 + CM V850
X-Fi Titanium+Z-5500


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: 25.01.2017. 00:50 #630030

status: user
broj poruka: 1620
Evo i mene.

Nesto preko 3 godine sam u jednoj stranoj firmi na podrsci za sisteme za procesiranje elektronskih transakcija na raznim platformama, podrska za servere, telekomunikacije itd.
Pre toga, cuvena internet podrska u Telekomu, slicna podrska u ComTrade-u, nekoliko servisa racunara... samo IT, u prevodu .

@djape7777
Ko i svakog srbendu, zainteresovao me onaj deo oko bazdarenja strujomera! .

@hary87
Security posla ima, nije da nema, ali moje vidjenje stanja na nasim prostorima se najcesce svodi na to da ljudi na pomenutoj poziciji samo redovno skeniraju servere, radne stanice, azuriraju firewall, eventualno NIPS i HIPS uredjaje (ako ih ima), a sam bi trebao biti svestan koliko `cesto` se to radi po firmama i koliko aktivnosti (ne) zahteva. Ne ostavlja se mnogo prostora da ti tu nesto samostalno menjas posto su uglavnom u pitanju stvari koje firmu dosta kostaju, a oni pritom funkcionisu po sistemu `ako nesto radi, ne diraj!`. Imao sam nepriliku da vidim nekoliko ovakvih slucajeva gde su se izuzetno inteligentni ljudi zatupljivali ili jednostavno radili drugi posao - npr. podrska za krajnje korisnike posto tu nikad dosta osoblja...
Prava stvar bi bila da se nadjes u firmi sa ozbiljnim data centrom (1000+ servera, konekcija itd.) - onda imas priliku da se igras sa test/development uredjajima pa to kasnije primenjujes i usput radis na sebi. U suprotnom, samo napolje!
Opet ponavljam, ovo je samo moje vidjenje - ne tvrdim da sam 100% u pravu!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
harry87 Re: Re: 25.01.2017. 01:17 #630031

status: user
broj poruka: 853
Hvala na odgovoru i objanjenju za security, mislim da je to to vidjenje stvari, i u sustini tek kad se nesto strasno desi hteli bi da isprave nemoguce. Niko nije ni od ransomware zasticen u smislu edukacije svi sve klikcu nesvesni opasnosti. Samo u velikim firmama koje su inostrane imaju protokole sigurnosti koje moraju da postuju.

MB Asus P5Q deluxe/XEON E5450 @ 3.6Ghz+Alpenföhn Brocken/4x2GB Kingston HyperX Black Edition/ Sapphire 7850 2GB/WD Black 500gb/Thermaltake V6/ViewSonic 22`/Altec Lansing VS4621

:: Evo i mene
::
:: Nesto preko 3 godine sam u jednoj stranoj firmi na podrsci za sisteme za procesiranje elektronskih transakcija na raznim platformama, podrska za servere, telekomunikacije itd.
:: Pre toga, cuvena internet podrska u Telekomu, slicna podrska u ComTrade-u, nekoliko servisa racunara... samo IT, u prevodu .
::
:: @djape777
:: Ko i svakog srbendu, zainteresovao me onaj deo oko bazdarenja strujomera! .
::
:: @hary8
:: Security posla ima, nije da nema, ali moje vidjenje stanja na nasim prostorima se najcesce svodi na to da ljudi na pomenutoj poziciji samo redovno skeniraju servere, radne stanice, azuriraju firewall, eventualno NIPS i HIPS uredjaje (ako ih ima), a sam bi trebao biti svestan koliko `cesto` se to radi po firmama i koliko aktivnosti (ne) zahteva. Ne ostavlja se mnogo prostora da ti tu nesto samostalno menjas posto su uglavnom u pitanju stvari koje firmu dosta kostaju, a oni pritom funkcionisu po sistemu `ako nesto radi, ne diraj!`. Imao sam nepriliku da vidim nekoliko ovakvih slucajeva gde su se izuzetno inteligentni ljudi zatupljivali ili jednostavno radili drugi posao - npr. podrska za krajnje korisnike posto tu nikad dosta osoblja...
:: Prava stvar bi bila da se nadjes u firmi sa ozbiljnim data centrom (1000+ servera, konekcija itd.) - onda imas priliku da se igras sa test/development uredjajima pa to kasnije primenjujes i usput radis na sebi. U suprotnom, samo napolje!
:: Opet ponavljam, ovo je samo moje vidjenje - ne tvrdim da sam 100% u pravu!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: Re: 25.01.2017. 06:21 #630037

status: user
broj poruka: 914
Sta reci sem jedne cinjenice da na testnih 2KW je uvek tolerancija u PLUSU tj. na potrosenih 2KW brojilo ispise 2.01-2.02...
Mahinacija ima raznih a 99% ih za pare rade `strucna i odgovorna lica` koja su upoznata sa materijom tako da ih obicni monteri ne mogu provaliti jer se proste kradje vrse na klemama ulaza/izlaza iz brojila ili mosticima. Zato se `strucno` radi samo na gornjem delu mehanika i/ili elektronika koju obicni monter/banderas ne dira jer se taj deo na bazdarenju zapecati i on tu nema sta da trazi... u krajnjem slucaju moze da se konstatuje kvar na brojilu ako je lepo odradjeno tako da niko nije kriv...
Nemoj da me pitas ko to radi jer nisam hteo da znam, covek ponekad lako padne u iskusenje :)))
:: @djape777
:: Ko i svakog srbendu, zainteresovao me onaj deo oko bazdarenja strujomera!vu!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Re: Re: 25.01.2017. 09:59 #630041

status: user
broj poruka: 1620
Hehe, ma ne pitam, malo se salimo .
Znam vec neke koji se time bave ali sam ja od onih koji placaju sve sto potrose - ako bi mi ikada i palo na pamet da uradim tako nesto, spustio bih za nekoliko procenata, koliko se meni ukrade, cisto da budem na nuli.

:: Sta reci sem jedne cinjenice da na testnih 2KW je uvek tolerancija u PLUSU tj. na potrosenih 2KW brojilo ispise 2.01-2.02..
:: Mahinacija ima raznih a 99% ih za pare rade `strucna i odgovorna lica` koja su upoznata sa materijom tako da ih obicni monteri ne mogu provaliti jer se proste kradje vrse na klemama ulaza/izlaza iz brojila ili mosticima. Zato se `strucno` radi samo na gornjem delu mehanika i/ili elektronika koju obicni monter/banderas ne dira jer se taj deo na bazdarenju zapecati i on tu nema sta da trazi... u krajnjem slucaju moze da se konstatuje kvar na brojilu ako je lepo odradjeno tako da niko nije kriv..
:: Nemoj da me pitas ko to radi jer nisam hteo da znam, covek ponekad lako padne u iskusenje :))
:: :: @djape777
:: :: Ko i svakog srbendu, zainteresovao me onaj deo oko bazdarenja strujomera!vu!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Senior TechOps Engineer 27.01.2017. 16:51 #630149

status: user
broj poruka: 5696
Uglavnom sam zaduzen za implementaciju slozenih ERP software-a remotely ili onsite (samo EU) za velike bankarske sisteme tipa BNP Paribas, Carlyle, State Street Bank, evropski investicioni fond, UBS, Allianz, CVC (vecinski ulagaci u avast/AVG), Morgan Stenley i slicne...

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos22 ... 11.02.2017. 02:57 #631263

status: user
broj poruka: 1720
E ovako,i ja bih da pitam u vezi posla kao front end developer naravno junior,da li moze da se nadje ovde kod nas neki posao u firmi u junior fazi?

HAF 912 Plus
I5 3570k
Z77A-GD55
2x4GB DDR3 Kingston Hyperx 1600mhz
Corsair H60
Seasonic 620GM
2TB WD Green
500GB WD Blue
Intel 520 180GB
MSI GTX 770 Lightning
Dell U2312hm
Cm storm recon
Cm storm trigger
Pioneer M2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs