Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Eset smart security
STRANA 1 OD 1
Ognjeni Eset smart security 11.11.2007. 02:10 T6451

status: user
broj poruka: 4506

Nedavno smo pricali o ovom programcicu...stigla je full verzija..ako nekom treba poslacu mu link...ne verujem da ce dugo opstati na forumu .)....videcemo kako ce se pokazati u praksi, umesto (moje) odlicne kombinacije nod32 + zone alarm videcemo kako ce ovo all in one cudo da radi i koliko uspesno...


ajd uzdravlje .)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Re: Eset smart security 11.11.2007. 03:30 #32720

status: user
broj poruka: 1492
Malopre sam probao najnovioju verziju NOD32 i mnogo toga mi se ne dopada. Pre svega, ima manje mogucnosti za rucno podesavanje i samo 2 profila. Zatim, ne moze da se blokira (odnosno iskljuci), vec sam morao da ga `ubijem` sa Process Explorerom. Nema poseban modul za manuelni sken, pa samim tim ne mogu da podesim Download Managere da mi skeniraju fajlove cim se zavrsi download. Ne znam kako izgleda Eset Smart Security, ali posle ovog iskustva sa novim NOD AV sigurno ga necu probati.
Ostajem na proverenoj kombinaciji, koju i ti koristis, NOD32 2.70.39 i Zone Alarm + Ad-Watch Real-Time zastita.

Inace, na Netu ima linkova na sve strane i za NOD AV i za ESS. Simtomaticno je da je ovo vec treca Full verzija koju su izbacili za nekoliko dana - 3.0.563.
Ali, ko voli nek izvoli.

Nightbird

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 P.S 11.11.2007. 03:41 #32722

status: user
broj poruka: 1492
Bas sam razocaran, a spremao sam se da kupim legalnu verziju cim je ovi nasi dobiju.
Ako neko hoce, mogu da mu posaljem nekoliko linkova na kojima nema sta nema, od softvera do muzike. Ne bih da ih postujem ovde, nije lepo.

Pozdrav.

Nightbird

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 11.11.2007. 09:35 #32728

status: user
broj poruka: 18943
kako bre nema manual scan??? dobro, nema manual, vec custom :)
slazem se da je bzvz sto ne moze regularno da se ugasi, ali veliki plus je sto vidi neke viruse koje 2.70 verzija uopste ne vidi, bez obzira sto ima najnovije definicije, i u to sam morao da se uverim na tezi nacin, tako da, sto se mene tice novi security je VRH, a jbg, sta sad, to sto ste pomenuli su neke nebitne sitnice, bar sto se mene tice...
pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Link 11.11.2007. 11:01 #32732

status: user
broj poruka: 327

Daj link na mail.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 u-p-d-a-t-e 11.11.2007. 15:51 #32748

status: user
broj poruka: 1492
Sad sam bio na blogu Scot Finnie-a (od prvog novembra je glavni urednik Computerworld, i casopisa i sajta). Hvali NOD32 v3x, ali kaze da je Smart Security los. Firewall je prosao samo 3 od 17 testova. `Curi` na sve strane. Tek da to imate u vidu kad se odlucujete koju cete verziju instalirati.

Nightbird

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646185.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs