Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Yeah aDSL is here!!!
STRANA 1 OD 1
psihoyu Yeah aDSL is here!!! 11.11.2007. 20:37 T6459

status: user
broj poruka: 1191
Konacno docekah da i meni uvode adsl i sada imam jednu dilemu u vezi svega toga.
Hocu da uzmem wireless ruter sa adsl modemom tako da mogu da koristim na sobnom racunaru net i na laptopu bezicno bilo gde po kuci. Koji uredjaj mi za to preporucujete i zasto?
Ja sam snimio LINKSYS WAG200G Wireless-G ADSL Home Gateway Annex A za 90e. Da li je to sto meni treba?
Provajder je Neobee. Jel oni njihov modem daju fazon zauvek ili samo dok koristis net kod njih?


Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 11.11.2007. 20:55 #32758

status: user
broj poruka: 4506


eeee moj psihoyu ako budes sve ugovore potpisivao kao sto si taj sa neobijem neces dobro proci....)...Citaj malo sta potpisujes ....posle 2 god (tako je bilo kad sam ja uzeo, cim je stigao adsl ) modem je tvoj a ako raskines pre toga vracas ga

ajd uzdravlje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu jok 11.11.2007. 21:01 #32760

status: user
broj poruka: 1191
pa nisam nista potpisao. Nisam lud da potpisem nesto sto mi odgovara.
To je ko da potpisem smrtnu kaznu svojevoljno. :)
I molim te da ogovaras na pitanja koja postavim, a ne neke leve stvari da mi pricas.


Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dsb Re: 11.11.2007. 23:03 #32773

status: user
broj poruka: 244
Vecina provajdera daje opremu samo na koriscenje. Za tu varijantu od 2 godine kod Neobee-a ne znam, moguce je.

Taj Linksys ti je bas dobar i to je ono sto ti treba.

Inace sta te interesuje njihov modem kad ces vec uzeti tog Linksys-a. Uzmi taj ruter i bas te briga za provajderov modem, ne moras ga cak ni preuzimati, za sta ce ti. Da ga prodas nekom posle 2 godine ( pa sad vredi verovatno ispod 20 evra a posle 2 godine ....... a i ko bi ga uopste kupio :-) )


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 11.11.2007. 23:30 #32776

status: user
broj poruka: 711
Ako imas love uzmi Linksys i ne razmisljaj o krsu koji ce ti ponuditi Neobee... Obicno to budu neki kineski modemi koji se posle par sati pregreju pa se restartuju sami od sebe (takve deli Sezampro) Telekom nudi malo kvalitetnije modeme, ali ga nisam jos ni otpakovao... Uzeo sam Linksys ADSL ruter (vec imam i njihov WL ruter) i ne pomisljam da ga skidam... Ne greje se i radi stabilno (nesto vise od godinu dana) i ne treba mu restart...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646104.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs