Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
http://www.savtajwinwin.info/
STRANA 1 OD 1
lakiwot http://www.savtajwinwin.info/ 11.03.2017. 01:34 T64671

status: user
broj poruka: 1118
http://www.savtajwinwin.info/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Procitao sve. 11.03.2017. 02:18 #632953

status: user
broj poruka: 3821
:o :o

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Za vrlo kratko vreme... Svaka čast... 11.03.2017. 07:17 #632954

status: user
broj poruka: 98



Ništa čudno. Kumovi iz vladajuće ekipe kupili 2xwin i kako vode državu tako vode i kompaniju. Koliko čujem uleteli su tamo sa ponudom koju je bilo teško odbiti. Jedina razlika je što su 2xwin dobili za nešto malo para a državu gratis. Ne kupujem ništa u toj ”firmi” od kada su braća postali akcionari. Jbg, mali znak pažnje i protesta.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
macann XXX 11.03.2017. 08:24 #632955

status: user
broj poruka: 58
Svaka cast na hrabrosti...
Nedelja 020417 - BratIJa ili Srbija.
Mislite o tome.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 znaju svi za pilicare 11.03.2017. 08:45 #632956

status: user
broj poruka: 3277

uklonis lepo prepisku ali da ti vrate kintu. Ove godine hteo sam da uzmem racunar za matorog i ono zamalo se zajeb u opisu pise HDD je refabrikovan jbt pa vi prodajete polovnu robu a prodavac pa zato je takva cena jbg ja da sam mislio da uzimam polovno nasao bih na drugo mesto.

Problem je sto vecina ljudi nema pojam sta znaci refabrikovano/refurbished/osvezeno msm kakvo uvaljivanje osvezen HDD hahaha pa to mu dodje kao kad baba orosava vaginu...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ForMax Sve je 11.03.2017. 10:01 #632964

status: user
broj poruka: 192
to ok, lose je winwin postupio, i ispravice gresku, zakon tako nalaze, ali ovaj lik stvarno nije bas normalan.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BassivitY Nikad 11.03.2017. 10:11 #632966

status: user
broj poruka: 911
nisam smatrao da su poslovna firma, oduvek su se guzili da prodaju sve i svasta, pored kompjutera u izlogu stoji automobilska guma itd. Kod njih sam kupio samo jedne genius slusalice za komp koje su na svu srecu potrajale 3 i po godine, tj izgurale garanciju i to je to.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
CARPE DIEM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ridah Strašno 11.03.2017. 10:49 #632968

status: user
broj poruka: 35
...koliko ljudi mogu daleko da idu bez grama griže savesti. Pa taj winwin treba ugasiti. Sramota i jako tužno.


My mentor taught me everything about the Force, even the nature of the dark side.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 11.03.2017. 12:20 #632970

status: user
broj poruka: 3346
Eh da su samo oni. Dosta firmi radi slicne fore. Jer misle da su ljudi neobrazovani, da nece uvideti probleme i da ne znaju Zakone. Posebno o obligacionim odnosima i o zastiti potrosaca.

Stvarno bi trebalo da se pripaze. Jer ipak ce se neko obratiti proizvodjacu o poslovanju doticne firme.
A uz to sve, izlozeni objekti, koje su npr. ovom upakovali, moraju se prodavati za upola cene. Jer su vec polovni, korisceni. To je vec debelo jajarenje.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI 1060 Gaming X 6G/HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/SoundBlaster ZX/CM 690 II Advanced/SS 850KM3/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/Noctua NH-U12S/2Fan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot BALKAN INFO: Miroljub Petrović - Na Dorćolu za dilere droge i za sataniste sledi smrtna kazna! 11.03.2017. 13:10 #632972

status: user
broj poruka: 1118
https://www.youtube.com/watch?v=GneHJEmoORg
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: .... 11.03.2017. 13:29 #632974

status: user
broj poruka: 18940
Jedan od poznatijih koji to radi je Gig@tron. Zapravo, sad kada razmislim i vratim film od tudjih iskustava, skoro svi to rade, od onih malo vecih, zbog njih ne moze niko drugi od malenih `postenih` nebitnih firmica da mrdne.


:: Eh da su samo oni. Dosta firmi radi slicne fore. Jer misle da su ljudi neobrazovani, da nece uvideti probleme i da ne znaju Zakone. Posebno o obligacionim odnosima i o zastiti potrosaca
::
:: Stvarno bi trebalo da se pripaze. Jer ipak ce se neko obratiti proizvodjacu o poslovanju doticne firme
:: A uz to sve, izlozeni objekti, koje su npr. ovom upakovali, moraju se prodavati za upola cene. Jer su vec polovni, korisceni. To je vec debelo jajarenje
::
:: ____________________________
:: P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI 1060 Gaming X 6G/HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/SoundBlaster ZX/CM 690 II Advanced/SS 850KM3/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/Noctua NH-U12S/2Fan
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: Sve je 11.03.2017. 14:00 #632978

status: user
broj poruka: 4228
Nisam stručan za medicinu, ali bih pre rekao da je čoveku prekipelo. Šta god da je uradio naleteo je na saplitanje ili zastoje. Ono što im se mora priznati da su ljubazni, ali da prilično traljavo rešavaju probleme.

Moje mišljenje je da Dejan suviše emotivno doživljava ove kupovine, ali ga i razumem. To se može rešiti tako što ne kupuješ u Winwin radnjama, ni na nebu, ni na zemlji.

Pozdrav!

Vlada

:: to ok, lose je winwin postupio, i ispravice gresku, zakon tako nalaze, ali ovaj lik stvarno nije bas normalan
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Samo bih se vratio na pricu 11.03.2017. 14:13 #632979

status: user
broj poruka: 6875
I polemiku koja se ovde vodi oko famozne domace `garancije`, kao sto rece Igor, zbog tih `velikih` uslovno receno manje firme ne mogu da mrdnu, ili ako mrdnu moraju da guraju nesto vece cene zbog manjeg (kvantitativnog) prometa....
Tako da ako zelis da prodjes jeftinije, sto je valjda normalno, ipak se radi o ponudi i potraznji, ti si osudjen na Win Win...





Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 covek je potpuno u pravu 11.03.2017. 19:16 #633007

status: user
broj poruka: 4659
i trebao je tako da odreaguje, za taj novac bi im bombu poslao pa sta bude bude, da ti uvaljuju koriscenu, popravljanu, ostecenu robu to ima samo ovde u Srbiji, ako vec prodaju takvu robu onda u naslobu da navedu REPARIRANO...a ne ovako, govna usrana...




Intel i7 3770 3.6Ghz
Ga-H77-D3H
Kingston 2x4GB DDR3 1600Mhz
WD10EARS 1TB
WD1003FZEX 1TB
Sapphire 7870 Ghz Edition 2GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 8.1 RTM 9600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Sve je 11.03.2017. 20:18 #633012

status: user
broj poruka: 5696
Upravo tako kao stonsi rekao.

Iskreno, ovaj lik malo zna o zivotu i kako resavati probleme socijalne prirode. To kako je on postupao se ne radi, moze mnogo efikasnije da reai problem dizanjem frke ali frke `na nivou` a ne dziberisanje. Tu se vidi da je lik neotesan, nedorastao tj. nezreo u svakom smislu. Sto se WinWina tice, nisu sjajni ni bajni ali nisu ni olosi, bar moja iskustva sa emmi/alti/winwin/pcpractic druzini su takva


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: to ok, lose je winwin postupio, i ispravice gresku, zakon tako nalaze, ali ovaj lik stvarno nije bas normalan
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp @MACHINE 11.03.2017. 21:55 #633022

status: user
broj poruka: 1368
Vidis bato inzenjeru, ima nas i sa zivcima ciji je poprecni presek malo uzi nego recimo tvoj (verovatno potkrepljeno debelom zaradom). JA KADA NAZOVEM SBB PSUJEM JE I JEBEM I STA SVE NE I ONA CUTI I SLUSA, KAO PROSTITUTKA KOJU SAM PLATIO, I AKO NE RADI NET ODMA IZ MOMENTA PRETIM RASKIDOM UGOVORA. I sta se posle desi bato - NET RADI SAVRSENO.
ZNACI NE BIRAM RECI - a da sam u situaciji u kojoj je ovaj mucenik - bejzbolka pa sve redom po radnji, pajser, sta god. Nek snimaju kamere, zabole me tacno kurac.
Ali s obzirom da i ja sa Emmi-jem nemam problema nema razloga za tim. Osim sto posrana nikogovicka ne ume jebenu fakturu da odradi kako treba 30 minuta. Al Boze moj, mora cura negde da radi, pa nece valjda da pusi za 20, da se jebe pola sata za 50 ili da uzima 100 za sat vremena. Lakse joj ovako da lupa po dugmicima na tastaturi, plata, dobrinosi, staz...
Znaci kad god si u poziciji da ih JEBES JEBI IH, jer su usrana kompanija kojoj jedan pisljivi komp od 1000 eur znaci NISTA, to je jedini jezik koji razumeju. Finocu i kulturu i vaspitanje slabo ko ceni u ovoj zemlji.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: @MACHINE 12.03.2017. 00:43 #633030

status: user
broj poruka: 1118
+1

Bravo, svaka cast.

:: Vidis bato inzenjeru, ima nas i sa zivcima ciji je poprecni presek malo uzi nego recimo tvoj (verovatno potkrepljeno debelom zaradom). JA KADA NAZOVEM SBB PSUJEM JE I JEBEM I STA SVE NE I ONA CUTI I SLUSA, KAO PROSTITUTKA KOJU SAM PLATIO, I AKO NE RADI NET ODMA IZ MOMENTA PRETIM RASKIDOM UGOVORA. I sta se posle desi bato - NET RADI SAVRSENO
:: ZNACI NE BIRAM RECI - a da sam u situaciji u kojoj je ovaj mucenik - bejzbolka pa sve redom po radnji, pajser, sta god. Nek snimaju kamere, zabole me tacno kurac
:: Ali s obzirom da i ja sa Emmi-jem nemam problema nema razloga za tim. Osim sto posrana nikogovicka ne ume jebenu fakturu da odradi kako treba 30 minuta. Al Boze moj, mora cura negde da radi, pa nece valjda da pusi za 20, da se jebe pola sata za 50 ili da uzima 100 za sat vremena. Lakse joj ovako da lupa po dugmicima na tastaturi, plata, dobrinosi, staz..
:: Znaci kad god si u poziciji da ih JEBES JEBI IH, jer su usrana kompanija kojoj jedan pisljivi komp od 1000 eur znaci NISTA, to je jedini jezik koji razumeju. Finocu i kulturu i vaspitanje slabo ko ceni u ovoj zemlji
::
::
::
:: Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BassivitY Re: Re: Sve je 12.03.2017. 02:05 #633034

status: user
broj poruka: 911
Realno, sve je moglo da se resi u dva maila, bez vredjanja, ne zbog tamo neke navodno bezobrazne direktorke ili lenje sluzbenice/sluzbenika nego zbog sebe. Al` avaj, ima nas svakakvih.

Priznajem da bi me malo triggerovao taj komentar `cekajte prvo da probamo da sredimo problem da mi ne bi skinuli proviziju sa prodaje`, ako je to stvarno prodavac rekao. Alo covece, tvoja firma me zajebala za prodatu robu i ti se brines za proviziju ? nemoj da zovem 555-333
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
CARPE DIEM

:: Upravo tako kao stonsi rekao
::
:: Iskreno, ovaj lik malo zna o zivotu i kako resavati probleme socijalne prirode. To kako je on postupao se ne radi, moze mnogo efikasnije da reai problem dizanjem frke ali frke `na nivou` a ne dziberisanje. Tu se vidi da je lik neotesan, nedorastao tj. nezreo u svakom smislu. Sto se WinWina tice, nisu sjajni ni bajni ali nisu ni olosi, bar moja iskustva sa emmi/alti/winwin/pcpractic druzini su takv
::
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
:: :: to ok, lose je winwin postupio, i ispravice gresku, zakon tako nalaze, ali ovaj lik stvarno nije bas normalan
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Kako 12.03.2017. 14:07 #633054

status: user
broj poruka: 6643
Kako da se vaša, lična firmica, prodavnica, koju ste otvorili od svojih para i prodajete PS-4 ili šta god, zaštiti od pojave da neko kupi kod vas zapakovan PS-4, ode kući, i vrati se sa ps-4 sa buvljaka, masnim, ko zna kakvim... kako da se zaštiti od potrošača koji pri isteku garantnog roka, nekih dva meseca (računajući popravke u zakonskom roku), prže grafičke, matične, procesore, telefone, svašta, da bi ostvarili pravo na povraćaj ili zamenu novim....?
E, pa takve jajare, A IMA IH, i na ovom forumu x puta ste videli taj savet, i kupuju i prodaju. Sad kad ko koga zajebe, izađe na forum da se žali. Ovako predstavljeno, za osudu firma, ali ja jednostavno nisam siguran da je lik u redu. Da se nešto desi nekom drugom, ajde, ali, čulo bi se više. Nego, eto slučajnosti, baš njega, baš dva puta. Nije mi čist. On kao ništa ne vidi na prvu ruku, a onda kad dođe kući, onda je stručnjak za instaliranje, proveru hardvera, cenovnike, karakteristike, SAMO, kad plaća i potpisuje, e onda je klasična dileja kojoj se uvaljuje celeron za pentium.

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Kako 12.03.2017. 15:05 #633056

status: user
broj poruka: 5696
Amin

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: Kako da se vaša, lična firmica, prodavnica, koju ste otvorili od svojih para i prodajete PS-4 ili šta god, zaštiti od pojave da neko kupi kod vas zapakovan PS-4, ode kući, i vrati se sa ps-4 sa buvljaka, masnim, ko zna kakvim... kako da se zaštiti od potrošača koji pri isteku garantnog roka, nekih dva meseca (računajući popravke u zakonskom roku), prže grafičke, matične, procesore, telefone, svašta, da bi ostvarili pravo na povraćaj ili zamenu novim....
:: E, pa takve jajare, A IMA IH, i na ovom forumu x puta ste videli taj savet, i kupuju i prodaju. Sad kad ko koga zajebe, izađe na forum da se žali. Ovako predstavljeno, za osudu firma, ali ja jednostavno nisam siguran da je lik u redu. Da se nešto desi nekom drugom, ajde, ali, čulo bi se više. Nego, eto slučajnosti, baš njega, baš dva puta. Nije mi čist. On kao ništa ne vidi na prvu ruku, a onda kad dođe kući, onda je stručnjak za instaliranje, proveru hardvera, cenovnike, karakteristike, SAMO, kad plaća i potpisuje, e onda je klasična dileja kojoj se uvaljuje celeron za pentium
::
:: Budale računaju na sreću.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 @Pisko 12.03.2017. 15:25 #633059

status: user
broj poruka: 3346
Serial/ P/N number je zastita, koji moze da se ocita sa BOX-a i zavede u sistem.
Drugo, kutije obicno imaju `nalepnicu` za zastitu otvaranja.

A sto se tice przenja, e to je vec idiotluk. Ali, negde, retko kad i samo zato sto nasi nece da uvaze garanciju za ono sto bi trebalo, pa moraju drugacije da onesposobe hardver, da bi uvazili garanciju.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI 1060 Gaming X 6G/HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/SoundBlaster ZX/CM 690 II Advanced/SS 850KM3/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/Noctua NH-U12S/2Fan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 12.03.2017. 18:49 #633064

status: user
broj poruka: 4506
Ma on otvara kuciste u sred prodavnice, njemu se to ne moze desiti, instalira sistem u sred radnje i proverava sve.



6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos ... 12.03.2017. 20:50 #633068

status: user
broj poruka: 864
Covek je doziveo tragediju, sto je za zaljenje zaista.
Medjutim, kao sto rece neko gore, nisu ni kod njega sve letve u `vinklu`, ima propusta (koji kasnije izazivaju nove `propuste`) koji su na nivou deteta iz zabavista.
Pre svega, ta ideja, da posle PS4 `odiseje` ponovo ode na rudu je licno njegova odgovornost. Umesto da sina zainteresuje za HW, pa da kaze `ajmo sine da sklopimo komp`, on kupuje covek gotovu `konfiguraciju`.
Ni WinWin ni on me licno ne zanimaju, niti me je briga za ovaj slucaj, ali ovako kako je opisano, sve deluje kao u nekoj tagikomediji gde se ne zna ko koga...
A ovo za grficku, stvarno je bezobrazluk, tu bi neko od `servisera` trebalo da dobije masne `sljage`, ali ajde da ne padam i ja na taj nivo.
Srecno...

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Misa22 Poenta je 12.03.2017. 21:48 #633073

status: user
broj poruka: 22

da to ne sme da se desava.Jeste Srbistan i sve to, ali trebalo bi da ti stigne ono sto si kupio.Ovako, posle je to nocna mora, kosmar, normalno da covek koji osciluje svestan neizvesnosti krajnjeg ishoda i jos kad se najcrnje slutnje obistine, eksplodira i onda stvari krenu tako kako su krenule.Ko jos danas ima u rezervi zivce za ovakve stvari pored svih ostalih s....a.Kupis novu stvar a ne valja.Lakse je njima nego njemu.Njima je to rutina.Ima pravo i treci put ide u taj ww i cetvrti i da kupi sta hoce.Sta ako mi uvale budjav lebac recimo u m ne treba vise tamo da pazarim?Ocu ja da kupujem gde ja hocu. Mada se ipak treba naoruzati.Strpljenjem.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ganedra Ne znam sta da kazem... 14.03.2017. 00:03 #633114

status: user
broj poruka: 113
Trebalo bi promeniti ZZP. Prvo i osnovno ona mogucnost da se vrati roba ako je kupljena preko neta u roku od 14 dana je totalni debilizam...zasto? Evo ovako, porucim PS4, obrnem neku igricu koju sam polovnu uzeo, vrnem konzolu bez obrazlozenja zasto je vracam, dobijem kes nazad, bitno je samo da je ispravna. I sta dalje...ta konzola se vraca u prodaju. Ili, porucim, grafu/maticnu/neki qrac palac koji kosta boga oca, otpakujem, sve to snimim kamerom i okacim na yt (uz to uzemem i kod iz kutije za igricu). Uzmem neki kes na preglede, vrnem robu, dobijem kes nazad i opet sve iz pocetka...mogucnosti za malverzaciju nebrojeno. Kupim busilicu, izbusim sta mi treba i vratim. Kupim tv, odgledam evroviziju i vratim... Dodje ti kao besplatno iznajmljivanje... Sve to vraceno ce se zalomiti nekome, a prodavati je kao outlet robu je za trgovca gubitak novca/manja zarada. Pogledajte kakav nastup imaju preprodavci polovne robe ovde na sajtu kada je u pitanju zarada, nema ni 5e nize.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs