Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Advertising space
STRANA 1 OD 1
x86 Advertising space 13.03.2017. 20:50 T64681

status: user
broj poruka: 18
I dalje zivimo u dobu gde se i dan danas po pojedinim krajevima grada Beograda i Srbije citulje lepe na bandere i slicna mesta, na autobuskim/tramvajskim/trolejbuskim stajilistima takodje cesto mozete naici na ljude koji nude casove matematike, fizike, poducavaju jezike, prodaju nemacke aparate za merenje krvnog pritiska itd. ali ovako nesto se bas retko vidja.

http://prnt.sc/ejjf4e

Naime, doticni je oblepio ceo grad ovom papircinom. E sad odakle mu tolika energija i entuzijazam zaista ne mogu da dokucim, cak i sam da se bavim tom rabotom sigurno da ne bih isao od bandere do bandere, od stajalista do stajalista, od Zeleznicke do Hrama i sire da bih se reklamirao.
A jos bezobraznije je sto (ako pogledate sliku) maltene pljunuo na upozorenje koje stoji na stajalistu gde lepo pise nema reklama i grafita. I zaista - nigde necija zvrljotina markerom, autolakom itd. Samo njegov ``beli listic`` zalepljen sirokim selotejpom. Na gotovo ispoliranom staklu.

U EU bi ga cenim momentalno nasli i stavili u prdekanu. Ali sta ces, nismo EU, vec Brdoviti Balkan.

A toliki sajtovi za ovu svrhu (ku..prodajem.com npr.) a on covek kao da su vesele devedesete. I posle da ga neko zove i nudi laptop? Moze. Ali ako je odlazak kod ili docek doticnog uz dvojicu krsnih komunalnih policajaca a ni ovi obicni nisu na odmet.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ... 13.03.2017. 21:35 #633103

status: user
broj poruka: 3346
To je onaj smrad Bobo.

Elem. Kad ni politicke stranke ne cene `prostor` i ovog zabole uvo. Radi reda, dok su bili oni zadnji izbori, vidim deo zgrade i betonski stub iste prelepljen SNS plakatima, u Resavskoj iznad English ambasade. Eh, da je samo to, nego i na drugim mestima.

Jednostavno su ljudi seljacine. Mrze ih posle bleje na nekom cosku da pokupe svoje flase i kartonjeze od klope i da bace u kontejner 5 metara od njih. Zvrljanje grafita po zidovima `Zove vas Sever, Jug, Zapad, Istok, Rad, CZ, Partizan, OFK.....itd`, `Pehar je nas`, pa do totalno imbecilnih grafita, koji nisu videli ni U od umetnosti.

Ne vredi. Potrebne su debele samarcine celoj naciji da se uozbilji.


_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI 1060 Gaming X 6G/HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/SoundBlaster ZX/CM 690 II Advanced/SS 850KM3/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/Noctua NH-U12S/2Fan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @x86 13.03.2017. 22:13 #633105

status: user
broj poruka: 17084
Vi ste prodavnica?

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Patriot 240gb +HDD 500gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
x86 Re: ... 13.03.2017. 22:29 #633107

status: user
broj poruka: 18
Grafiti i smece me ne doticu, a ni predizborni plakati. Prosto, okrenes glavu u stranu i nastavis svojim putem. Ali ovo sto sam video je stvarno van pameti, cekas tramvaj umoran ko ker i gledas kako neki pilicar ima kohones da na sred uredno ociscenog stakla na stajalistu tik uz crveno upozorenje nalepi svoj oglas.
A onda udjes u raspali tramvaj i zbog neotkucane karte od silne guzve jer si morao konacno da sednes posle 20 minuta stajanja na vetru i kisi, kontrola preti nekakvim kaznama i tera te da sidjes na sledecoj stanici.
Stani malo. Pa jel nekima dozvoljeno da otvoreno vredjaju inteligenciju bez ikakvih skrupula dok drugi to moraju sve da placaju iz dzepa? I posle svega treba da se svi pravimo da smo od juce i da zaokruzujemo nekog Belog, nekog kerovodju ili sundjer Boba? O velikom vodji da ne pricam, ionako ni u teoriji sa ovakvim puklim pukom ne moze da ne izgubi izbore. Makar bilo stotinu krugova kao u streljastvu.


:: To je onaj smrad Bobo
::
:: Elem. Kad ni politicke stranke ne cene `prostor` i ovog zabole uvo. Radi reda, dok su bili oni zadnji izbori, vidim deo zgrade i betonski stub iste prelepljen SNS plakatima, u Resavskoj iznad English ambasade. Eh, da je samo to, nego i na drugim mestima.
::
:: Jednostavno su ljudi seljacine. Mrze ih posle bleje na nekom cosku da pokupe svoje flase i kartonjeze od klope i da bace u kontejner 5 metara od njih. Zvrljanje grafita po zidovima `Zove vas Sever, Jug, Zapad, Istok, Rad, CZ, Partizan, OFK.....itd`, `Pehar je nas`, pa do totalno imbecilnih grafita, koji nisu videli ni U od umetnosti
::
:: Ne vredi. Potrebne su debele samarcine celoj naciji da se uozbilji
::
::
:: ____________________________
:: P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI 1060 Gaming X 6G/HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/SoundBlaster ZX/CM 690 II Advanced/SS 850KM3/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/Noctua NH-U12S/2Fan
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
x86 Re: @x86 13.03.2017. 22:31 #633108

status: user
broj poruka: 18
Ne. Obican gradjanin Beograda koji zivi od svog postenog rada.


:: Vi ste prodavnica
::
:: Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
:: GPU:GTX 970 Gigabyte G
:: Ram:10 Gb Kingsto
:: SSD: Patriot 240gb +HDD 500g
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650
:: Keyboard: Natec RX2
:: Mouse: Razer Nag
:: Screen: ViewSonic 27
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 13.03.2017. 23:29 #633110

status: user
broj poruka: 18940
Obicno ovakve napadne stvari ljude odbija, mogu da se kladim da vrlo mali % ljudi reaguje na ovo.

PS jeste li videli Vuciceve spotove? :)



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 14.03.2017. 00:00 #633112

status: user
broj poruka: 3104



Ima ga i u Pancevu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: Advertising space 14.03.2017. 00:01 #633113

status: user
broj poruka: 914
to su ti cuveni f-com braca jegor i boba...
Pilicare oduvek otkupljuju za sicu a naplacuju papreno...
No sta ces nemastina pritisne ljude pa daju bud zasto...


:: I dalje zivimo u dobu gde se i dan danas po pojedinim krajevima grada Beograda i Srbije citulje lepe na bandere i slicna mesta, na autobuskim/tramvajskim/trolejbuskim stajilistima takodje cesto mozete naici na ljude koji nude casove matematike, fizike, poducavaju jezike, prodaju nemacke aparate za merenje krvnog pritiska itd. ali ovako nesto se bas retko vidja
::
:: http://prnt.sc/ejjf4
::
:: Naime, doticni je oblepio ceo grad ovom papircinom. E sad odakle mu tolika energija i entuzijazam zaista ne mogu da dokucim, cak i sam da se bavim tom rabotom sigurno da ne bih isao od bandere do bandere, od stajalista do stajalista, od Zeleznicke do Hrama i sire da bih se reklamirao
:: A jos bezobraznije je sto (ako pogledate sliku) maltene pljunuo na upozorenje koje stoji na stajalistu gde lepo pise nema reklama i grafita. I zaista - nigde necija zvrljotina markerom, autolakom itd. Samo njegov ``beli listic`` zalepljen sirokim selotejpom. Na gotovo ispoliranom staklu
::
:: U EU bi ga cenim momentalno nasli i stavili u prdekanu. Ali sta ces, nismo EU, vec Brdoviti Balkan
::
:: A toliki sajtovi za ovu svrhu (ku..prodajem.com npr.) a on covek kao da su vesele devedesete. I posle da ga neko zove i nudi laptop? Moze. Ali ako je odlazak kod ili docek doticnog uz dvojicu krsnih komunalnih policajaca a ni ovi obicni nisu na odmet
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
x86 Re: Re: Advertising space 14.03.2017. 01:59 #633118

status: user
broj poruka: 18
http://prnt.sc/ejn327

Pet tekucih racuna, tri lokacije. Nije Jegor Filipov sitna riba. A i ovaj post iz davne 2009.-te ispod isto nije naivan (pod uslovom da je tacno ono navedeno u njemu).

http://prnt.sc/ejn3by

Samo mi nije jasno sta Boba izigrava sa tim otkupom neispravnih-ispravnih laptopova po ``postenoj`` ceni kad mu je brat sudeci po ovim slikama golemo mudo. Mislim, ne mora da znaci da su na tim racunima milioni ali ipak moram reci da sam iskreno bio zgranut kad mi je iskocila ova lista sa NBS sajta (prvi link).

A papircine je izgleda lepio neki klinac za crvenu-crvenu i po, isao redom i rokaj u sred noci kad nema nigde zive duse a kad naidje cika u plavom odelu i crnim cipelama - paljba.

Medjutim, sve na stranu, kada se udje na http://www.f-com.co.rs izadje srednje zalosno uradjen sajt maltene zanatske radnjice koja krpi pokvarene maticne ploce laptop i desktop racunara u nekom lokalcicu... A po podacima koje sam gore naveo ispadose korporacija. Vrlo interesantno, priznacete.

:: to su ti cuveni f-com braca jegor i boba..
:: Pilicare oduvek otkupljuju za sicu a naplacuju papreno..
:: No sta ces nemastina pritisne ljude pa daju bud zasto..
::
::
:: :: I dalje zivimo u dobu gde se i dan danas po pojedinim krajevima grada Beograda i Srbije citulje lepe na bandere i slicna mesta, na autobuskim/tramvajskim/trolejbuskim stajilistima takodje cesto mozete naici na ljude koji nude casove matematike, fizike, poducavaju jezike, prodaju nemacke aparate za merenje krvnog pritiska itd. ali ovako nesto se bas retko vidja
:: ::
:: :: http://prnt.sc/ejjf4
:: ::
:: :: Naime, doticni je oblepio ceo grad ovom papircinom. E sad odakle mu tolika energija i entuzijazam zaista ne mogu da dokucim, cak i sam da se bavim tom rabotom sigurno da ne bih isao od bandere do bandere, od stajalista do stajalista, od Zeleznicke do Hrama i sire da bih se reklamirao
:: :: A jos bezobraznije je sto (ako pogledate sliku) maltene pljunuo na upozorenje koje stoji na stajalistu gde lepo pise nema reklama i grafita. I zaista - nigde necija zvrljotina markerom, autolakom itd. Samo njegov ``beli listic`` zalepljen sirokim selotejpom. Na gotovo ispoliranom staklu
:: ::
:: :: U EU bi ga cenim momentalno nasli i stavili u prdekanu. Ali sta ces, nismo EU, vec Brdoviti Balkan
:: ::
:: :: A toliki sajtovi za ovu svrhu (ku..prodajem.com npr.) a on covek kao da su vesele devedesete. I posle da ga neko zove i nudi laptop? Moze. Ali ako je odlazak kod ili docek doticnog uz dvojicu krsnih komunalnih policajaca a ni ovi obicni nisu na odmet
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 14.03.2017. 05:08 #633120

status: user
broj poruka: 9460
To je biznis samo takav.
Kupi laptop, pokvaren, za za neku sicu i proda ga u delove. Naravno, one sa `laksim` kvarom popravi...
Ma ajd da takvi likovi placaju realno, pa i nekako. Nego te ubede da to ne vredi ni 20 eur i na njega zaradi minimum 100. Za one kvalitetnije i vise, naravno. Samo za panel ce izvuci 50-70 za neki LED 15-17`.
Tastature idu ko alva, HDD, batt, mem...Kuciste i ostalo sranje ce da prodaje godinama. Puni oglasi tog skarta...
Lako je ljude zajebati, jbg. Ne razume se svako u tehniku i racuna, bolje i 20eur da dobije nego da mu stoji pokvaren, a sve manje ljudi imaju poverrenja u servisere, jer i oni show prave. Svaki kvar kod njih je maticna ploca. Kao inekada serviseri CRT TV-a, uvek ekran ili VN trafo crko :D A verujte, samo u 2% slucaja crkne jedno od ta 2 :D

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: ... 14.03.2017. 07:42 #633121

status: user
broj poruka: 914

Pogledaj samo kako su se ogradili ko `polarni medvedi`
http://www.f-com.co.rs/list.html
tacka 5. i 6. a 8. je je vrh vrhova u prevodu doneses da zameni odd ili wifi karticu on ti sj*be displej 9ogrebepolomi) i nikom nista ili se mozda vise i ne upali...

:: To je biznis samo takav
:: Kupi laptop, pokvaren, za za neku sicu i proda ga u delove. Naravno, one sa `laksim` kvarom popravi..
:: Ma ajd da takvi likovi placaju realno, pa i nekako. Nego te ubede da to ne vredi ni 20 eur i na njega zaradi minimum 100. Za one kvalitetnije i vise, naravno. Samo za panel ce izvuci 50-70 za neki LED 15-17`
:: Tastature idu ko alva, HDD, batt, mem...Kuciste i ostalo sranje ce da prodaje godinama. Puni oglasi tog skarta..
:: Lako je ljude zajebati, jbg. Ne razume se svako u tehniku i racuna, bolje i 20eur da dobije nego da mu stoji pokvaren, a sve manje ljudi imaju poverrenja u servisere, jer i oni show prave. Svaki kvar kod njih je maticna ploca. Kao inekada serviseri CRT TV-a, uvek ekran ili VN trafo crko :D A verujte, samo u 2% slucaja crkne jedno od ta 2 :
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 14.03.2017. 08:05 #633123

status: user
broj poruka: 9460
Jbg. Ja ih razumem u neku ruku. Pricam iz iskustva, pogotovo ovo za OS, programe...generalno za SW.
Desava se da debilu promenis, Wi-Fi karticu ili RAM i sl. i on te nakon par dana cima da ne moze da se uloguje na fejs ili da mu ne pokrece neko gowno od softwea koji je skinuo na torentu i krakovao.

Znaci, ljudi ne kontaju da je SW jedno i intervencija na njemu, a HW drugo.
Neretko mi se desavalo da prodam neki komp i li laptop i druga strana misli da ima obezbedjen 24h podrsku kod mene i da mu odrzavam OS lifetime za DZ :D Ima tu svega, jednostavno da ne poverujes.
Zato treba proceniti kome sta i kako prodavati, servisirati i sl.
Bolje ostati bez tih pisljivih 1500din, nego posle imati razno - raznih problema sa budalama.

Upravo taj lik na sajtu je verovatno isto prosao/prolazi, te se ogradio na taj nacin od idiota.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 14.03.2017. 08:19 #633124

status: user
broj poruka: 9460
A sto se teme tice i ovog oglasavanja, samo budala ce zvati te likove koji oglasavaju na taj nacin.

Svako treba da ima proverenog majstora u steku, a ne zvati prvog na kojeg naletis na banderi.
Razloga je milion. Od nestrucnih likova, do prevaranata...Pravi majstor se sigurno ne reklamira na takav nacin.
I zato ljudi ginu u kupatilu, kad svaka stoka sebe naziva majstorom...

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
x86 @gilopile 14.03.2017. 10:10 #633126

status: user
broj poruka: 18
Stvarno nisam znao da je to bas toliko unosan biznis. Mada, pilicarenje u Srbalja je negde kodirano u DNK tako da me ne cudi iako se ovi prezivaju Filipov (Jerko i Boba), sto mi ne lici na srpsko prezime. Pre ce biti da su neki bugarski otpad ali ne bih da sirim nacionalizam, za to se krivicno odgovara.
Sto se tice ``agresivne`` kampanje odnosno zloupotrebe prostora koji nije predvidjen za oglasavanje, tu se slazem sa tobom da ce malo ko da okrene broj sa A4 lista osim ako stvarno nije prinudjen odnosno primoran da bi nahranio decu ili sta vec, mada sumnjam da su ljudi bas toliko naivni cak i u grdnoj nevolji nego ce ga staviti na oglas, oboriti cenu i napisati hitno.

Elem, kao sto rekoh, ovo pilicarenje mi vise nije u fokusu, zanima me sta ce njegovom bratu 5 tekucih racuna, odakle 3 lokacije na dosta jakim mestima u gradu a ovaj ide maltene ko ciganin sa tamicem i razglasom iz koga pici kupujemo stare akumulatore, cistimo podrume itd.
Jos doveo covek ni manje ni vise masinu za pravljenje memorija (???) u Arilje i od malinara napravio gospodu...

Da zakljucim, cisto zajebancije radi, ponudim Bobi ortakovu masincinu koja je i za danasnje uslove bolesno mocna, Toshiba P70-A-104, sav od aluminijuma, 17.3 glossy full hd displej, i7 4700MQ, 16gb DDR3L rama, pazi sad ovo 1 TB SAMSUNG 850 PRO i WD 2 TB za storage (taj lap ima dva mesta za SSD/HDD), nebitna graficka neka nvidia 745M (ali opet jaca od integruse), Harman&Kardon zvucnici, itd. i kazem njemu da on proceni posto se ja kao ne razumem u to, dobio ga na poklon, nebitno... Covek ponudi 250 do 300 evra. I obrazlozi tesko je naci krajnjeg kupca za takav laptop kome bi ga prodao za 350 do 500 evra.
PA SAMO TAJ SSD KOSTA KO SVETOG PETRA KAJGANA, KAD JE NOVI SAMSUNG 850 EVO OD 1TB (NE PRO) OD 44K DO 53K U PRODAVNICAMA...

Realno ga je procenio u tri lepe, kao kad bih ja otisao u Mercedesov salon na NBG i rekao nekom menadzeru prodaje ili vlasniku - ova NOVA E klasa je 15000 evra (video sam npr. oglas na mobile.de), trosi 30 litara i kvari joj se svaki deo, ali evo dacu ja vama 10000 i da se sutirate tabanima u guzicu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 14.03.2017. 10:38 #633129

status: user
broj poruka: 9460
Procena u bozju mater...To ti kazem.
To su likovi koji, verovatno, nisu ni serviseri, vec valjatori. Prodaju iskljucivo u delovima, a realno, uvek se vise izvuce nego kada se prodaje ceo ispravan laptop. Zasto? Pa zato sto, npr. nekome crkne maticna ploca, a laptop u fullu, dace 200 eur za ispravnu plocu, iako vrednost komplet laptopa ne prelazi 350...Ostaje posle pilicaru sve ostalo iz laptopa da proda i zaradi dosta vise para.Njima se ne zuri, oni imaju po 300-500 oglasa i svaki dan ce prodati nesto od delova, lova samo kaplje...

Nema sanse da ti realno plati, vec ponudi neku sicu, a pogotovo starije ljude koji pojma nemaju o tehnici i sl. i njih je laganica zajebati. Katastrofa.

Ista prica i sa LCD/LED TV-ima...
Kupe skrsen za 10eur i posle prodaju MB za 70eur, T-CON, 30-40Eur, napajanje 50EUR, Flet kablici po 1000-1500, Inverter 3000...
Ne spustaju cenu, pa cak i godinama da se vuku po oglasima.

Ajd, kupio si ga za ebenih 10eur, uzmi jos 100, ali daj, prodaj to po realnoj ceni i pusti druge da mogu da se ugrade i zarade neki dinar sto ce izservisirati nekome TV...



- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: ... 14.03.2017. 11:40 #633135

status: user
broj poruka: 914
Cek,cek ,cek...
Tebi je znaci normalno da mi ti npr. doneses desktop na ciscenje i ja ti sj*bem pinove na socketu i to je po tebi OK ?!?!?!
Sto nositi da ti radi ako i ON ne ume da otvori/rasklopi uredjaj bez ostecenja???

:: Jbg. Ja ih razumem u neku ruku. Pricam iz iskustva, pogotovo ovo za OS, programe...generalno za SW
:: Desava se da debilu promenis, Wi-Fi karticu ili RAM i sl. i on te nakon par dana cima da ne moze da se uloguje na fejs ili da mu ne pokrece neko gowno od softwea koji je skinuo na torentu i krakovao
::
:: Znaci, ljudi ne kontaju da je SW jedno i intervencija na njemu, a HW drugo
:: Neretko mi se desavalo da prodam neki komp i li laptop i druga strana misli da ima obezbedjen 24h podrsku kod mene i da mu odrzavam OS lifetime za DZ :D Ima tu svega, jednostavno da ne poverujes
:: Zato treba proceniti kome sta i kako prodavati, servisirati i sl
:: Bolje ostati bez tih pisljivih 1500din, nego posle imati razno - raznih problema sa budalama
::
:: Upravo taj lik na sajtu je verovatno isto prosao/prolazi, te se ogradio na taj nacin od idiota
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
x86 Re 14.03.2017. 11:42 #633136

status: user
broj poruka: 18
Ma jasno ko dan. Dakle, kad crkne maticna i kada popravka nema smisla - vadis ssd/hdd, ram, zadrzis punjac (sve ono sto bi i ti kao pilicar prodao nekome po ``realnoj ceni``), onda naspes vode ili jos bolje slane vode po tastaturi i sacekas da se osusi, uzmes malo zagrebes displej ali ne seljacki nego eto desilo se. Onda ga nazoves i das mu sve to za 20 eur i odes na pivce, a on nek se jebe posle sa time kako zna i ume.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 14.03.2017. 11:54 #633139

status: user
broj poruka: 9460
Djape, ma jook, sada sam tek procitao stavke i naravno da to ne pije vodu. Tenkre se bas lepo ogradio, jer ocigledno ima dve leve ruke i corav je, te lako dodje do ostecenja neke komponente pri rasklapanju :D
I sada takvom liku poveriti laptop od 1000eur da ga servisira LOL



- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
x86 E aj sad ozbiljno... 14.03.2017. 12:31 #633141

status: user
broj poruka: 18
Ignorisete mozda i najbitniju stvar zbog tog njegovog ``kucnog reda`` koji sam inace i ja citao od pocetka do kraja i ukapirao da mu ne treba odneti ni PS/2 misa sa dva tastera i kuglicom iz neke 95te da ocisti jer ``prilikom rasklapanja moze doci do estetskog ostecenja uredjaja``. Bolje da je napisao monitore otvaram papagajkama i francuskim kljucem, a maticne ploce popravljam kasapskim nozem i cekicem za tucanje mesa. FAIL!

STA CE NJEMU 5 JEBENIH TEKUCIH RACUNA I 3 LOKALA ILI STA SU VEC I OTKUD TO DA SE BAVI TRGOVINOM NA VELIKO RACUNARIMA I RACUNARSKOM OPREMOM I TRGOVINOM NA VELIKO OSTALIM KANCELARIJSKIM MASINAMA?

Ovaj bre pere pare samo tako a ovo unistavanje hardvera i pilicarenje njegovog bata Bobe sa laptopovoma je izgleda hobi.
Raspala drzava i poreska bi definitivno trebalo da malo preispitaju ovu dvojicu.

Sto ja nemam 5 tekucih racuna i tri lokacije? Nego giljam za nebitno, sto od kuce sto iz kancelarije.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: ... 14.03.2017. 12:43 #633142

status: user
broj poruka: 914

To ti pricam i od 100e lap da ne poveris sa takvom poslovnom politikom a pogotovo kad uzmes cene u obzir...

:: Djape, ma jook, sada sam tek procitao stavke i naravno da to ne pije vodu. Tenkre se bas lepo ogradio, jer ocigledno ima dve leve ruke i corav je, te lako dodje do ostecenja neke komponente pri rasklapanju :
:: I sada takvom liku poveriti laptop od 1000eur da ga servisira LO
::
::
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: E aj sad ozbiljno... 14.03.2017. 12:50 #633143

status: user
broj poruka: 914
u Kosovskoj su bili do 2004 mislim pa onda prelaze u Lominu a nakon toga na NBG gde su i sada. Mozes ti da imas i 22 racuna u svakoj banci po jedan...


:: Ignorisete mozda i najbitniju stvar zbog tog njegovog ``kucnog reda`` koji sam inace i ja citao od pocetka do kraja i ukapirao da mu ne treba odneti ni PS/2 misa sa dva tastera i kuglicom iz neke 95te da ocisti jer ``prilikom rasklapanja moze doci do estetskog ostecenja uredjaja``. Bolje da je napisao monitore otvaram papagajkama i francuskim kljucem, a maticne ploce popravljam kasapskim nozem i cekicem za tucanje mesa. FAIL
::
:: STA CE NJEMU 5 JEBENIH TEKUCIH RACUNA I 3 LOKALA ILI STA SU VEC I OTKUD TO DA SE BAVI TRGOVINOM NA VELIKO RACUNARIMA I RACUNARSKOM OPREMOM I TRGOVINOM NA VELIKO OSTALIM KANCELARIJSKIM MASINAMA
::
:: Ovaj bre pere pare samo tako a ovo unistavanje hardvera i pilicarenje njegovog bata Bobe sa laptopovoma je izgleda hobi
:: Raspala drzava i poreska bi definitivno trebalo da malo preispitaju ovu dvojicu
::
:: Sto ja nemam 5 tekucih racuna i tri lokacije? Nego giljam za nebitno, sto od kuce sto iz kancelarije
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Re: Re: ... 14.03.2017. 13:27 #633147

status: user
broj poruka: 9460
To je ono, ako popravim - popravim, a ako ne uspem i pritom sjebem jos nesto, nikom nista. Znaci, ne mogu da verujem kakav debil. Ma vidi ti njega...
Nista cudno, desava se i najiskusnijima da sjebu nesto nepaznjom, a to se, brale, placa. Pa izvolte servisirajte skupu opremu :D


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


::
:: To ti pricam i od 100e lap da ne poveris sa takvom poslovnom politikom a pogotovo kad uzmes cene u obzir..
::
:: :: Djape, ma jook, sada sam tek procitao stavke i naravno da to ne pije vodu. Tenkre se bas lepo ogradio, jer ocigledno ima dve leve ruke i corav je, te lako dodje do ostecenja neke komponente pri rasklapanju :
:: :: I sada takvom liku poveriti laptop od 1000eur da ga servisira LO
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: :: - Hm, mislim da će biti čupavo.

:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @x86 14.03.2017. 15:43 #633149

status: user
broj poruka: 17084
Pancevo takodje oblepljeno tom istom reklamom...

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Patriot 240gb +HDD 500gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs