Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
RollbackRX ili Macrium Reflect free
STRANA 1 OD 1
operator RollbackRX ili Macrium Reflect free 06.05.2017. 10:50 T64842

status: user
broj poruka: 4225
Probao i jedan i drugi. Preporuku dobio od kolege za Reflect i zadovoljniji sam, ako ni zbog čega drugog, onda zbog manjeg fajla, pa i zbog lakše pretrage, nego sa rollbackRX-om.
Kome treba, neka proba.
S moje strane, preporuka.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: RollbackRX ili Macrium Reflect free 06.05.2017. 14:42 #635152

status: user
broj poruka: 18940
Ja jos uvek koristim matori Symantec Ghost 11.5, jos uvek mi se nije desilo da ne prepozna neki disk, ili da se ne ucita sa flash-a, i dalje radi bez greske, a datira od 2003. Koristim ga i za kloniranje sa hdd-a na SSD.

Cuo sam za Macrium, sta je njegova prednost?


:: Probao i jedan i drugi. Preporuku dobio od kolege za Reflect i zadovoljniji sam, ako ni zbog čega drugog, onda zbog manjeg fajla, pa i zbog lakše pretrage, nego sa rollbackRX-om
:: Kome treba, neka proba
:: S moje strane, preporuka
::
:: Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 06.05.2017. 20:04 #635155

status: user
broj poruka: 1992
napakuj ga u 32-bit windows 7 sp1 (virtualbox) tu bar ne moras da skidas dodatne PE fajlove, sve kupi sa sistema direktno
radi u gotovo svim scenarijima boot-ovanja, lepo prepoznaje mis i tastaturu i jedna stvar koja je meni licno trebala ista verzija uspresno pakuje i Z3735F tablete, sto acrnois nije usprevao a taj matroi Ghost pitanje je
generalno Reflect je za sada tata za beckup-e, a i jos kako naziv kaze `free` je
nisam probao komercijalno izdanje (moguce da ima jos nekih finesa), obicna radi i vise nego ok

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs