Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Sistem otisao u nepovrat ?
STRANA 1 OD 1
kobe Sistem otisao u nepovrat ? 09.05.2017. 19:19 T64852

status: user
broj poruka: 427
Pozdrav svima ,posedujem lap top marke A S U S - R O G oznake G551V .Na njemu je instaliran windows 10 ali pre par dana desilo se to da je odjednom u toku instaliranja softvera za dzojstik izbacio u stanje dijagnoze i trazenja resenja za popravku windowsa , odma sam znao da nesto nije u redu ali mi nije jasno kako je do toga doslo. Probao sam i repair itd , i posle dijagnoze opet izbaci isto a to je ponovno trazenje resenja popravke. Kada udjem u meni i izaberem popravku on kao nesto popravlja ali kaze da resenje nije nadjeno. Znaci puko windows ako je vec pukao zasto ne mogu da udjem u SAFE MODE da makar prebacim ono sto zelim ,nego kao da nece ili kao da nije upaljena opcija za safe mode...Zbunjen sam ako moze neki savet? Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kobe hm 09.05.2017. 19:27 #635230

status: user
broj poruka: 427



Obicno kaze PREPARING AUTOMATIC REPAIR, potom sledi Diagnosing your PC . Sledece je plavi ekran sa naslovom Automatic Repair. Ponudjene opcije Repair i Advanced Options.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 09.05.2017. 19:48 #635231

status: user
broj poruka: 9460
Najverovatnije stradali neki bitni fajlovi u OS-u i zato ide u repair.

Podigni sa fleske Live Linux ili HBCD/Live XP i pocupaj fajlove i onda istestiraj HDD/SSD i novi os podigni...
Repair u ovom slucaju ne moze biti od koristi.

Istestiraj i RAM sa memtest86 koji se isto nalazi u HBCD-u.


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646095.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs