Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Banca Intesa - Visa Internet kartica
STRANA 1 OD 1
f0rever Banca Intesa - Visa Internet kartica 19.05.2017. 13:13 T64901

status: user
broj poruka: 3821
Danas sam otisao u Intesu da otvorim racun za ovu Viza-Internet karticu.

Zbrzala me ova sto radi i ja sam samo klimnuo glavom i dao 800 RSD, jer kaze da tako mora, da bise uopste otvorio racun.

Ono sto sada meni nije jasno je, da li cu te pare moci da trosim kada izrade karticu, ili ne?

Takodje, pitao sam nesto u vezi sa tekucim racunom - i odgovorila mi je da se odrzavanje od 125 RSD naplacuje iskljucivo, ako postoji promet.

Ukoliko nemas uplata na racunu, ne naplacuju odrzavanje. Je l` ovo tacno?

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Banca Intesa - Visa Internet kartica 19.05.2017. 14:27 #635531

status: user
broj poruka: 18940
Imam i racun i internet karticu kod njih, ali davno sam to vadio..
Tih 800din logicno mi je da bude samo za otvaranje racuna i izradu kartice, vise sam nego siguran da ce ti na racunu biti 0.
A mislim da je ovo tacno za odrzavanje samo ako postoji promet, jer evo meni se nista ne skida, iako mesecima nista ne skidam s racuna.

Uostalom, ako nisi siguran, svrati pa se raspitaj, ili pozovi telefonom.
Sledeci put manje gledaj u sise i pitaj sve sto te zanima


:: Danas sam otisao u Intesu da otvorim racun za ovu Viza-Internet karticu
::
:: Zbrzala me ova sto radi i ja sam samo klimnuo glavom i dao 800 RSD, jer kaze da tako mora, da bise uopste otvorio racun
::
:: Ono sto sada meni nije jasno je, da li cu te pare moci da trosim kada izrade karticu, ili ne
::
:: Takodje, pitao sam nesto u vezi sa tekucim racunom - i odgovorila mi je da se odrzavanje od 125 RSD naplacuje iskljucivo, ako postoji promet
::
:: Ukoliko nemas uplata na racunu, ne naplacuju odrzavanje. Je l` ovo tacno
::
:: I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jones66 re 19.05.2017. 14:27 #635532

status: user
broj poruka: 100

Imam devizni racun u Intesa banci i dobio sam besplatno Internet karticu. Za odrzavanje je istina, da ako nema uplate, ne placas odrzavanje racuna. Samo kad ti stigne uplata, skidaju za taj mesec.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hyper re 19.05.2017. 14:39 #635533

status: user
broj poruka: 563
Imam tu internet karticu dve godine,kada sam otvarao nisam nista placao i nikad mi nisu uzeli nikakavu proviziju...uplatim koliko mi treba i sve potrosim


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1AGRESSOR ... 19.05.2017. 14:53 #635534

status: user
broj poruka: 819
otisao dao licnu i posle desetak dana otisao po plastiku ukupno 0 dinara me to kostalo

a mesecno imao uplate ili ne kupovao ili ne sta god takodje placam 0 dinara

kad je istekla poslali mi mail da dodjem po novu na salteru dao staru tu isekli dali mi novu za 0 dinara




NISTA BEZ KABLA

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tonce Re: Re: .... 19.05.2017. 15:05 #635535

status: user
broj poruka: 408
Ja kada sam vadio Internet karticu 2012god. nista nisam platio ni posle toga,kad mi istekne kartica stigne mi obavestenje na mobilni da podignem novu gde sam podigao predhodnu,sve dzabe.

i5 2320 3.0MHz
Gigabyte GA-Z77M-D3H
DDR3 8 GB Kingston Xyper 1600
Powrecolor R9 270 TuboDuo
Cooler Master 332 Elite
Logitech X-230
Philips 22`
LC Power 650W Green Power V2.3


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Ne znam 19.05.2017. 15:11 #635536

status: user
broj poruka: 3821
Ali sada se izgleda placa...

Imarkovic, brate, kako me citas... :)

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilespi026 Placa se od Oktobra prosle godine 19.05.2017. 15:16 #635537

status: user
broj poruka: 214
Bilo je besplatno do Oktobra cini mi se,tada su poceli da naplaciju 800 din za izdavanje.
Rok vazenja je tri godine i nema odrzavanja.Tih 800 din je trosak za izdavanje


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re 19.05.2017. 16:38 #635540

status: user
broj poruka: 2998
Dobio si ugovor? Trebalo bi da sve tamo detaljno bude objasnjeno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
uroshnet re 19.05.2017. 17:03 #635541

status: user
broj poruka: 1033
Ja sam izvadio u decembru tu karticu, takodje sam dao 800 din. To je cena izrade kartice i to je to. Cekao sam pa sigurno 30-ak dana iako mi je rekla da ce biti za 10. Dva puta sam se cimao za to vreme dok sam cekao da proverim da li je stigla. Drugi put sam pitao da li moze da me obaveste kad stigne SMS-om i nesto je tamo ona stiklirala kao evo sad sam stavila da vam stigne obavestenje. To je ukratko to, ako te jos nesto zanima pitaj.

ASUS M5A99X EVO
FX8320E
CM Nepton 140XL
Kingston HyperX 2x4GB @1600
MSI TFIII GTX 660 2GB
KINGSTON HyperX 3K 120GB
ASUS XONAR DG
CM Storm Trooper


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever sadad 19.05.2017. 17:55 #635543

status: user
broj poruka: 3821
To je to. Hvala na odgovorima. :)

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 20.05.2017. 02:39 #635555

status: user
broj poruka: 4225
Kartica se ne naplaćuje ni u Novom Sadu ni u Beogradu.
Samo prijedlog.
Nikada ne drži više od 15€ od sume koje ćeš potrošiti.
Nema troškova održavanja.
Ja ne znam nikoga ko je platio izdavanje kartice.
Otvarali račune prije par dana.
Niko nije spomenuo plaćanje 800 din.
Kartice dobijene za plaćanje(debitne).

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Anonymous re 20.05.2017. 19:56 #635579

status: user
broj poruka: 340
ja sam uzeo tu karticu u Erste banci, Visa poklon kartica se zove, platio izdavanje 250 dinara i to je sve, uplate se vrsi u dinarima i kad placam na aliexpressu preracunava se neki srednji kurs za taj dan i provizija od valjda 1%


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bojke1 re 20.05.2017. 22:09 #635584

status: user
broj poruka: 479


Koja je po vama najbolja banka za izdavanje te visa internet kartice?
Mislim koja ima najmanju proviziju kod vadjenja kartice?
Sestra isto misli da su joj naplatili izradu kartice 800 dinara.
I trajnost tih kartica je 3 godine ili u nekoj banci traju duze?
Neka vasa iskustva?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 21.05.2017. 09:26 #635590

status: user
broj poruka: 3974
Uplati 800 din i ne cepidlaci. Tri godine je dosta, meni electron na dve godine moram po novu. Intesa je najbolja sto se toga tice.

SOLAJA NAKED! (VIDEO-FOTO) https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 21.05.2017. 09:50 #635592

status: user
broj poruka: 18940
Intesa po meni najbolja, a recimo Raiffeissen deru po usima sa svojim provizijama.


:: Uplati 800 din i ne cepidlaci. Tri godine je dosta, meni electron na dve godine moram po novu. Intesa je najbolja sto se toga tice
::
:: SOLAJA NAKED! (VIDEO-FOTO) https://goo.gl/nReEin
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stalex011 RE: 21.05.2017. 15:31 #635601

status: user
broj poruka: 285
http://www.bancaintesa.rs/upload/documents/naknade/Tarifa_naknada_za_usluge_za_fizi_ka_lica_koja_va_i_od_01.03.2017_.pdf

po cenovniku se ne placa ni odrzavanje, ni clanarina za karticu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djalex Visa electron je najbolja 22.05.2017. 17:43 #635636

status: user
broj poruka: 61
Kao sto je clan stalex011 istako tarifu Intesa banke na 12-toj stranici iste pod tackom 10.6 lepo pise da je izdavanje Visa internet kartice 800 din. Medjutim za internet placanja odnosno kupovinu kod nas a i u inostranstvu sasvim lepo moze da mu zavrsi posao Visa electron kartica isto Intesa banke.
Izdavanje se ne placa niti ponovno izdavanje na svake 3 godine. Nema godisnje clanarine niti bilo kakvih troskova obrade transakcija niti odrzavanja racuna. Ja uvek uplacujem u evrima i tako i placam ( Aliexpress na primer odlicno raid) Ostane mi neki evro na racunu i to je to.

Znaci preporuka je da se uzme Visa electron a ne Visa internet kartica sve je isto samo se stedi 800 din jer nema placanja za izradu kartice.

Mislim da nema bolje ponude u odnosu na sve ostale banke u Srbiji.

Intel Xeon E5440@3,3GHz, Thermalright Venomous-X, Asus P5K Premium, Patriot Viper 4x2GB 1066MHz, Kingston SSD HyperX 3K/120G+WD Scorpio Black 750GB, MSI GTX 1070 Gaming X 8G, SeaSonic SS-760XP, Samsung 961BF, LG Blu-ray BH16NS40

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Aj kad je vec otvorena tema 22.05.2017. 17:54 #635637

status: user
broj poruka: 6875
Stari racun zatvorio i sad treba da otvorim novi, jasno bitna stavka je internet placanje, izbor mi je pao na Telenor banku ili Intesa. Da napomenem imam blizu stana bankomat Telenor banke.

Vas predlog i misljenja?



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stalex011 re:Aj kad je vec otvorena tema 22.05.2017. 18:57 #635639

status: user
broj poruka: 285
Oba sljakaju dobro za internet placanje.

Kod Inteze (kao sto djalex kaze) uzmes Visu Electron i ona je vezana za euro racun. Odrzavanje 0 dinara, izdavanje kartice 0 dinara.

Kod Telenora uzmes standardan paket sa MasterCard debit karticom i ona je vezana i za tekuci dinarski i devizni racun. Odrzavanje racuna 0 din, a kartica je oko 500 dinara (ne secam se tacno) i traje 4 godina.

Prednost telenora je sto, ako ti zatreba, mozes i u 4 ujutro da odes do bankomata, uplatis eure ili dinare i odmah mozes da kupujes.

edit: ako ti je potreban i tekuci dinarski racun pored internet placanja, isplatljiviji ti je onda telenor, posto u intezi placas odrzavanje tog racuna a u telenoru ne
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Da, zaboravih 22.05.2017. 19:04 #635640

status: user
broj poruka: 6875
Trebace mi i dinarski tekuci, takodje, namerno sam to napisao, ovo za bankomat i uplate mi dosta vremena stedi kad sam u frci, a kad vidim penzionere i redove uvek sam u frci :)

Hvala za info, bice verovatno telenor.



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: Re: ... 22.05.2017. 22:07 #635642

status: user
broj poruka: 4228
Na koje tačno provizije misliš? Ja imam neki `paket račun` kod Raiffeisen, tako da ne plaćam članarinu koja je do sada bila 20 RSD mesečno, i to se plaćalo za broj meseci od trenutka kada se izda kartica do meseca do kada važi (uvek je neki proizvoljan broj meseci 9 ili 19, na primer).

Takođe, provizija je bila 1% od vrednosti transakcije, ali tolika provizija je i kada običnom Elektron karticom plaćam u inostranstvu.

Što me podseti da sam dobio poruku da je kartica izrađena i da moram da je preuzmem iz banke.

Pozdrav!

Vlada

:: Intesa po meni najbolja, a recimo Raiffeissen deru po usima sa svojim provizijama
::
::
:: :: Uplati 800 din i ne cepidlaci. Tri godine je dosta, meni electron na dve godine moram po novu. Intesa je najbolja sto se toga tice
:: ::
:: :: SOLAJA NAKED! (VIDEO-FOTO) https://goo.gl/nReEin
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: ... 22.05.2017. 22:26 #635644

status: user
broj poruka: 18940
Ne znam kakva je sada situacija, ali pre nekoliko godina kada sam imao kod njih racun, secam se da sam morao da platim otvaranje racuna, izradu internet kartice, i jos neku uslugu, sve se placa. Kada nisam vise primao sredstva, proslo je godinu dana i usao sam u minus, da nisam imao pojma, tako da sam platio 1000 i nesto din da bi mi ugasili racun. Od tada ne volim da ih vidim.

Presao sam posle u Intesu, nisam platio otvaranje racuna, nisam platio internet karticu, nesto ne primecujem da mi se skidaju pare s racuna za odrzavanje apsolutno nista. Ne znam kako je sada, ali koliko vidim, i dalje je sve ok.

:: Na koje tačno provizije misliš? Ja imam neki `paket račun` kod Raiffeisen, tako da ne plaćam članarinu koja je do sada bila 20 RSD mesečno, i to se plaćalo za broj meseci od trenutka kada se izda kartica do meseca do kada važi (uvek je neki proizvoljan broj meseci 9 ili 19, na primer)
::
:: Takođe, provizija je bila 1% od vrednosti transakcije, ali tolika provizija je i kada običnom Elektron karticom plaćam u inostranstvu
::
:: Što me podseti da sam dobio poruku da je kartica izrađena i da moram da je preuzmem iz banke.
::
:: Pozdrav
::
:: Vlad
::
:: :: Intesa po meni najbolja, a recimo Raiffeissen deru po usima sa svojim provizijama
:: ::
:: ::
:: :: :: Uplati 800 din i ne cepidlaci. Tri godine je dosta, meni electron na dve godine moram po novu. Intesa je najbolja sto se toga tice
:: :: ::
:: :: :: SOLAJA NAKED! (VIDEO-FOTO) https://goo.gl/nReEin
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: Re: Re: Re: ... 22.05.2017. 23:12 #635646

status: user
broj poruka: 4228
Da, kod njih se dosta usluga plaća.

:: Ne znam kakva je sada situacija, ali pre nekoliko godina kada sam imao kod njih racun, secam se da sam morao da platim otvaranje racuna, izradu internet kartice, i jos neku uslugu, sve se placa. Kada nisam vise primao sredstva, proslo je godinu dana i usao sam u minus, da nisam imao pojma, tako da sam platio 1000 i nesto din da bi mi ugasili racun. Od tada ne volim da ih vidim.
::
:: Presao sam posle u Intesu, nisam platio otvaranje racuna, nisam platio internet karticu, nesto ne primecujem da mi se skidaju pare s racuna za odrzavanje apsolutno nista. Ne znam kako je sada, ali koliko vidim, i dalje je sve ok
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs