Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Prey
STRANA 1 OD 1
desha66 Prey 20.05.2017. 00:30 T64904

status: user
broj poruka: 400
Igra li neko ovo uopste?Ne vidoh temu,a igra je nekako cudna ,pa me interesuje da li i Vama nedostaju texture u igri? Jednostavno igra izgleda kao da nije zavrsena,cas ucita,cas nece da ucita pojedine texture.Mozda je to slucaj jer imam 1gb Vrama,ali opet, toliko da je isprana i ne zavrsena,pa moralo bi sve da se vidi,ako nista barem na low podesavanjima,a isto je...?Sa frejmovima je ok ,na very high podesavanjima i u full HD rezoluciji...
Cekam je odavno i bas sam se razocarao.Napravili su mix Dishonored,Alien Isolation i sl...i nije to to....Nema veze sa predhodnom igrom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 .... 20.05.2017. 08:16 #635561

status: user
broj poruka: 2800
Igrao sam je pola sata i dosadila je.
Grafika nije na nivou novih igara vec kao da je pravljena pre deset godina.
Nisam imao nikakvih problema sa tim o cemu pricaš.
Ubaci najnovije drajvere.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tonce ... 20.05.2017. 08:28 #635562

status: user
broj poruka: 408
Takodje,igrao nesto malo na pocetku i ne svidja mi se,ne znam zasto.
Ali zato Alien Isolation mi je bilo zao kad sam je presao i opet bih je igrao.

i5 2320 3.0MHz
Gigabyte GA-Z77M-D3H
DDR3 8 GB Kingston Xyper 1600
Powrecolor R9 270 TuboDuo
Cooler Master 332 Elite
Logitech X-230
Philips 22`
LC Power 650W Green Power V2.3


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: Prey 20.05.2017. 17:20 #635573

status: user
broj poruka: 1261
Počeo pre dva dana i ok mi je za sad. Nikakvih problema nisam video, sve radi i izgleda savršeno. Moguće da je baš do vram-a pošto kod mene igra zauzme i preko 4GB vram-a u nekim momentima. Stoji da grafika nije na nivou današnjih AAA naslova ali daleko od toga da je loša. Meni se čak i sviđa i ima neki poseban šmek. Čekam je odavno kao i ti ali se nisam razočarao iz prostog razloga što je još pre par godina kad je najavljena rečeno da neće imati nikakve veze sa prethodnom Prey igrom (koja je btw odlična, nedavno sam je ponovo prešao). Ovo je jedan od onih naslova koji ne igra baš svako, retko kome se svidi ali eto meni je ok.
A što se tiče Alien Isolation krenuo sam ponovo da ga igram pošto sam prethodnih dana u iščekivanju Covenant-a pogledao sve prethodne delove nakon 20 godina ali sad u jačem kvalitetu (1080p na 15GB) tako da mi je bilo pravo osveženje pogledati a posebno pošto sam ih totalno zaboravio. Tek sad sam svestan šta je prvi deo predstavljao `79. godine kada je izašao. I dalje ne mogu da verujem koliko je to dobro odrađen film za to vreme. A igra Alien Isolation mi je nešto najbolje što sam odigrao u poslednje 3-4 godine.

- - - -
Intel i7 3770K @4.2GHz, Gigabyte Z77X-UD5H, Kingston HXS 32GB DDR3 2400MHz, Gigabyte GTX1070 G1 Gaming, LG 25`` Ultrawide, SiliconPower S60 2x120GB SSD RAID0, Samsung F3 2x500GB RAID0, Crucial BX100 250GB, Storage 5TB
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 21.05.2017. 18:11 #635608

status: user
broj poruka: 2998
Nisam primetion bagove, ali igra mi je jako dobro legla. Jedino sto nemam vremena da joj se posvetim previse zbog obaveza, ali ima onaj system shock smek i to mi je jako dopada. Vidi se uticaj bioshock-a malo takodje, tako da,kao nekome ko obozava SF, ovo je leglo odlicno

Grafika je isla vise na stil nego nivo detalja, i to mi se svidja, bas zato sto igra ima svoj upecatljiv still. I animacije mi se bas dopadaju.

Ali ono... different strokes for different folks.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
desha66 ...da 21.05.2017. 18:13 #635609

status: user
broj poruka: 400
...slaba karta,resio sam sa podesavanjima u igri,kojih je neobicno malo.Kako to uradih drugacije je dozivljavam,do 04.00 sam je igrao,tolko o tome da nista ne valja: D Ko ima zivce,preporuka.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 22.05.2017. 03:30 #635619

status: user
broj poruka: 4506
igra je fenomenalna...mislim da su jako puno kopirali bioshock ali je delom zbog toga i odlicna


6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 22.05.2017. 03:40 #635620

status: user
broj poruka: 18472
Jos nisam probao igru ali od kako sam ovde na berzi stekao sam poverenje u neke ljude tako da kada je rec o igrama, opisima, pa cak i ako je subjektivni element ukljucen, kad god je JovanZ dao preporuku ili ostavio komentar uz opis uvek je bio pogodak.

Definitivno cu da je odigram.

Pozdrav.


Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ hvala hvala :) 23.05.2017. 00:35 #635649

status: user
broj poruka: 2998
Ja sam video da se mnogo ljudi zali na to sto glavni lik ne deluje dovoljno jako, ali, lik pokusava da prezivi kad sve ide dodjavola, mislim da bi prejak glavni lik skroz upropastio sam gameplay. Takodje, ljudi porede ovaj deo sa proslim, a nemaju dodirnih tacaka. A ovo uopste nije run and gun igra. Moja preporuka svima koji je igraju je da samo malo uspore, ima mnogo stvari da se vidi i istrazi. I bas je u tome car igre. Ko voli cist fps - ima mnogo boljih naslova. Ali ono sto je dosta ljudi, sto po netu, sto oni koji su radili review, previdelo je da ova igra ne pokusava da bude cist FPS. Bioshock je spiritualni naslednik System Shock-a. A i ova igra je stiritualni naslednik System Shock-a i bas mi se zato dopada toliko.

A meni je System Shock 2 medju top 5 igara koje sam ikada odigrao.

Uskoro dolazi remester prvog dela. A i treci deo bi trebalo da se pojavi, i na njemu radi Warren Spector (SS 1, DeusEx, Crusader:No remorse.)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 23.05.2017. 00:44 #635650

status: user
broj poruka: 3974
hahahahaha!

Kad bude ispod 10e, odigrace se. :D Mada neko rece da je stari deo daleko bolji.. Nisam igrao ni jedan, moguce da se odnosi na pricu. SystemShock i Jovan, znam sve o tome. :p

Lagane PC igre! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 30.05.2017. 00:10 #635895

status: user
broj poruka: 4506
KAKVO GO*NO od igre.

Ne pocinjite da igrate ovo ako ne zelite da lomite tastaturu kasnije ali ozbiljno.

Igra ima ozbiljan bag, kako na konzolama tako i na pc da na kraju kampanje pred sam kraj igre ce da kreshuje na bilo koji pokusaj ucitavanja sledece lokacije...tj

Save game ce postati korumpiran potpuno. Bestheda je priznala da postoji ovaj problem , 1.2 patch ga i dalje nije sredio probao sam.

Znaci dodjes do kraja igre i ne mozes da je zavrsis..ajd ukur.

Do save game korupcije dolazi u slucaju da kampanju igrate imalo duze nego sto je to predvidjeno..i npr resavate sporedne questove. Ja sam trenutno na 16 h igranja ..ljudi obicno zavrse za 8-10 h osnovnu kampanju.

Suma sumarum ili preletiti igru samo nabrzaka ili ne igrati nikako.

6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs