Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Antivirus giveaway 2017
STRANA 1 OD 1
baxter Antivirus giveaway 2017 29.05.2017. 15:28 T64936

status: user
broj poruka: 730
Bitdefender IS 2017 - 180 days x2 free license

Site of Promotion: https://www.bitdefender.de/media/html/spread/2017/chip2017/
Type of Event:
Giveaway
Instructions: GERMAN IP ONLY - Put your email on the form, create an account on BD Central, activate account, activate link received by email, install BD-IS



It is working for me with Kepard Vpn with Germany (and Switzerland).
Download

To activate the subscription and install BitDefender use the same Kepard Vpn.

Ja sam licno porbao i radi.

Eto kome treba BD IS 2017 sad je prilika za DZ.








Z97x SOC
Intel® Core™I5 4670k 4.4 Ggz NH-D15
GTX 680 Lighting
2x4GB DDR3 1600
Samsung 840 Evo 120GB
LC Power Legion X2 LC1000 1000W
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 29.05.2017. 21:02 #635886

status: user
broj poruka: 4225
Otkako sam za krajnje korisnike prije 2 i po godine prešao na 360 Total Security i adwcleaner i junkremover, mašine običnih korisnika su prodisale.
Bitdefender, Kaspersky, Norton i ESET više ne instaliram za krajnjeg korisnika.
Korisnici me mnogo manje zovu za probleme sa zaštitom i nije se desilo da su im ukradeni podaci kao kod Avast, AVG i Kaspersky antivirusnim paketima.
Rekao bih da preko 300 miliona korisnika su zadovoljniji svojom zaštitom od 360 TS.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 30.05.2017. 00:00 #635894

status: user
broj poruka: 1958
avg je tesko sranje imao sam ga dugo godina, program se jednostavno instalira po celom sistemu ponekad nemozes da ga se okanes i obrises sve, avast mi radi sasvim solidno niti trosi memorije niti je naporan

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MegaTon Re: re 30.05.2017. 09:40 #635900

status: user
broj poruka: 200
Jel možeš da mi objasniš zašto mi se ceo računar zakoči kad probam da `ručno` skeniram neki fajl iz Windows Explorera, context menu sa 360TS? U pitanju je Win 7 SP1. Trenutno imam instaliran BitDefender Free iz istog razloga. Možda imaš iskustva ili si primetio nešto...


:: Otkako sam za krajnje korisnike prije 2 i po godine prešao na 360 Total Security i adwcleaner i junkremover, mašine običnih korisnika su prodisale
:: Bitdefender, Kaspersky, Norton i ESET više ne instaliram za krajnjeg korisnika
:: Korisnici me mnogo manje zovu za probleme sa zaštitom i nije se desilo da su im ukradeni podaci kao kod Avast, AVG i Kaspersky antivirusnim paketima
:: Rekao bih da preko 300 miliona korisnika su zadovoljniji svojom zaštitom od 360 TS
::
:: Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: 30.05.2017. 11:07 #635902

status: user
broj poruka: 18940
Evo moje iskustvo, a korisnici kao korisnici, svi su manje-vise isti po tom pitanju, dakle SVI vrsljaju po sajtovima i citaju sve mail-ove, otvaraju sve i svasta i tu stvarno ne moze da pomogne ni 5 AV-a, 5 anti-malware i ostalih zastita. AVG je apsolutno beskoristan AV i treba ga ukinuti, Avast je ok, ali takodje i nije ok. Kaspersky je dobar, ali previse zahtevan, najzahtevniji AV koji jede resurse, uz to nije bolji od ESET-a. ESET, ja koristim SmartSecurity, jedan je od najboljih i najkorisnijih zastita. Bitdefender, sa njim takodje nisam imao problema, ali 360 je stvarno odlican, pomogao mi je da resim mnoge gremline i u zadnje vreme samo njega instaliram ljudima, jedino sto mi se kod njega ne svidja je sto ne vidim sta se skenira i kakvi se problemi resavanju, nego samo `check = FIX`, `problem solved`.

Norton nije vredan komentarisanja.

Sve redje koristim ADWcleaner, ali kad treba nesto da se ocisti, moja omiljena alatka je upravo ta, pored CCleaner-a koji nerado koristim jer ne znam sta sve ceprka po sistemu. Za uninstall mi je vrh Geek uninstaller, lagan i ne instalira se, a brise temeljno.


:: Otkako sam za krajnje korisnike prije 2 i po godine prešao na 360 Total Security i adwcleaner i junkremover, mašine običnih korisnika su prodisale
:: Bitdefender, Kaspersky, Norton i ESET više ne instaliram za krajnjeg korisnika
:: Korisnici me mnogo manje zovu za probleme sa zaštitom i nije se desilo da su im ukradeni podaci kao kod Avast, AVG i Kaspersky antivirusnim paketima
:: Rekao bih da preko 300 miliona korisnika su zadovoljniji svojom zaštitom od 360 TS
::
:: Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tonce ... 30.05.2017. 11:32 #635905

status: user
broj poruka: 408
Ja koristim neki stari piratski Avast da licencom do 2038.
Dovoljno dugo imam PC da znam sta treba da radim i da ne otvaram svakakve stranice,mejlove i slicno,nema tu velike filozofije.

i5 2320 3.0MHz
Gigabyte GA-Z77M-D3H
DDR3 8 GB Kingston Xyper 1600
Powrecolor R9 270 TuboDuo
Cooler Master 332 Elite
Logitech X-230
Philips 22`
LC Power 650W Green Power V2.3


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 30.05.2017. 21:40 #635938

status: user
broj poruka: 4225
Moj dijapazon korisnika je poprilično različit. Ima ljudi koji su zadrti i drže se jednog antivirusa i ne žele da koriste druge.
S jedne strane to razumijem, jer sam se i sam kleo u verziju ESET 4, nakon Luke Skywalkera(Avire).
Instaliram ono što korisnik želi, osim ako korisnik kaže da ja bolje znam.
Dakle, u 90% je 360TS i ne koči ni na jednoj varijanti windowsa koju ja instaliram.
Preporuka je nakon svježe instalacije da se koristi Destroy Windows 10 Spying 1.6 Build 722, samo nije dovoljan više.
Potrebna mu je mala pomoć od još par programa, jer su izmjenili preko 750 fajlova od aprila, pa sam program ne prepoznaje šta treba ukloniti.

S druge strane, ako ne update-uješ sistem, onda ne treba da se zamaraš sa time.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: re 30.05.2017. 22:28 #635945

status: user
broj poruka: 18940
Ja uvek instaliram ono sto korisnik hoce naravno, samo sto kod mene korisnik nema pojma ni da ima AV :)
Upravo zato i volim 360, jer ga sistem ne oseca.

Vidis, ova aplikacija Destroy Windows 10 spying je intersantna, nisam se nikad setio da potrazim tako nesto, mozda mi i svane da ne moram svaki jebeni put da to rucno radim korak po korak kada instaliram windows. A zasto bas ta verzija 722, zasto ne najnovija?
Nikad ne ukljucujem update, posto se radi o privatnim korisnicima, kucni laptopovi, a kada instaliram, uvek gledam poslednju verziju windows-a 10 (trenutno je valjda 1702 aktuelna), izmenjen wizard i dodato jos gluposti koje moraju da se gase.


:: Moj dijapazon korisnika je poprilično različit. Ima ljudi koji su zadrti i drže se jednog antivirusa i ne žele da koriste druge
:: S jedne strane to razumijem, jer sam se i sam kleo u verziju ESET 4, nakon Luke Skywalkera(Avire)
:: Instaliram ono što korisnik želi, osim ako korisnik kaže da ja bolje znam
:: Dakle, u 90% je 360TS i ne koči ni na jednoj varijanti windowsa koju ja instaliram
:: Preporuka je nakon svježe instalacije da se koristi Destroy Windows 10 Spying 1.6 Build 722, samo nije dovoljan više
:: Potrebna mu je mala pomoć od još par programa, jer su izmjenili preko 750 fajlova od aprila, pa sam program ne prepoznaje šta treba ukloniti
::
:: S druge strane, ako ne update-uješ sistem, onda ne treba da se zamaraš sa time
::
:: Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 31.05.2017. 12:36 #635968

status: user
broj poruka: 4225
Ta je zadnja verzija. Ne nadograđuju ga više.
Ima i drugih programa za tu namjenu.
Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MegaTon ... 31.05.2017. 14:39 #635976

status: user
broj poruka: 200
Bitdefender 2017 Offline installer:
https://tinyurl.com/y77498n5
...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646093.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs